• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

Nadine (1987)

Komedie | 78 minuten
2,23 60 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 78 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Benton

Met onder meer: Jeff Bridges, Kim Basinger en Rip Torn

IMDb beoordeling: 5,5 (4.734)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 7 januari 1988

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Nadine

"They're a couple on the run... from each other."

Nadine Hightower werkende in een schoonheidssalon in 1954, heeft wat foto's gestolen en is van plan ze stiekem terug te leggen waar ze ze vandaan had gehaald. Bij haar bezoek aan de fotograaf vindt ze hem dood op de grond. Zowel de politie als de moordzuchtige dader gaan haar achterna. Ze roept de hulp in van haar toekomstige ex-man Vernon, een niet al te succesvolle bareigenaar, om haar onschuld te bewijzen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

tja erg origineel is het allemaal niet, maar het acteerwerk is nog wel goed. 2.5 sterren


avatar van FisherKing

FisherKing

  • 18696 berichten
  • 0 stemmen

Twee van mijn favorieten in een film; dat kan geen onvoldoende worden. Idd neo, en goed geacteerd.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

dat kan geen onvoldoende worden.

bij mij dus wel


avatar van jedymaster

jedymaster

  • 889 berichten
  • 2518 stemmen

Redelijk spannende film met een voorspelbaar verhaal.


avatar van geronimo

geronimo

  • 1955 berichten
  • 0 stemmen

Nou vooruit, 1 ster, omdat Basinger/Bridges zo'n mooi koppel is.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9954 berichten
  • 4647 stemmen

Deze matige (en korte) misdaadkomedie die zich in de jaren '50 afspeelt was vooral bedoeld om rijzende ster Kim Basinger te promoten. Het lukt haar maar niet om haar titelpersonage enig karakter te geven. Gelukkig brengt Bridges de boel wat in evenwicht maar het mist toch allemaal wat meer humor en wat meer charme. De scène met die ladder tussen de twee huizen was nog best grappig. en is het hoogtepunt van de film. Verder zal dit vlug vergeten zijn.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13155 berichten
  • 11068 stemmen

Matige film waarin een vrouw haar naaktfoto's probeert terug te krijgen bij de fotograaf die ze heeft gemaakt. Ondanks dat er genoeg vaart in het plot zit en de film niet te lang duurt, zakt het hier en daar soms in. Echt grappig wordt het nergens en het verhaal en de personages weten simpelweg niet echt te boeien. Kim Basinger en Jeff Bridges doen het aardig samen, maar weten de film niet te redden van de middelmatigheid.