• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.542 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.808 stemmen
Avatar
 
banner banner

Walang Alaala Ang Mga Paru-paro (2009)

Drama | 59 minuten (director's cut) / 40 minuten (korte versie)
3,05 11 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 59 minuten (director's cut) / 40 minuten (korte versie)

Alternatieve titel: Butterflies Have No Memories

Oorsprong: Filipijnen

Geregisseerd door: Lav Diaz

Met onder meer: Willy Fernandez, Joel Ferrer, Lois Goff

IMDb beoordeling: 6,6 (188)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Walang Alaala Ang Mga Paru-paro

"Nostalgia."

In een afgelegen plaats op de Filipijnen heeft de economische crisis flink toegeslagen. Een groepje mannen doet niet veel meer dan drinken. Tot een betoverende Canadese vrouw arriveert.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Ik ben het eens met Querelle. Ondanks dat dit mijn eerste kennismaking met Lav Diaz was en hij er meer heeft opzitten. Lav Diaz werkt zichtbaar lowbudget. Soms voelt het zelfs slordig. Maar vooral in scenes waarin de camera op een punt staat en je je een onzichtbare toeschouwer voelt gebeurt er vaak ineens iets dat de scene veel gelaagder maakt dat het eerste instantie lijkt. Mede door het heel erg naturelle acteren voelt het alsof je de levens van mensen stiekem observeert. Geen idee of ik er iets mee zou kunnen als het 8, 9 , 10 uur doorgaat. Wie weet probeer ik dat nog eens.

3.0*