• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.146 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.067 stemmen
Avatar
 
banner banner

Himiko (1974)

Drama | 100 minuten
3,69 13 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titel: 卑弥呼

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Masahiro Shinoda

Met onder meer: Shima Iwashita, Rentaro Mikuni en Rie Yokoyama

IMDb beoordeling: 7,1 (897)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Himiko

Himiko is de hoofdpriesteres en medium van de zonnegod cultus. Deze cultus werd later gebruikt door de Japanse keizerlijke familie om hun goddelijke status en de heerschappij over Japan te claimen. Himiko raakt in de problemen als ze verliefd wordt op haar halfbroer, die zelf echter meer interesse heeft voor Adahime, die aanhangster is van de aardegoden. Toch kan Himiko koningin worden als de koning wordt omgebracht, maar ze laat het regeren over aan de mannen om haar heen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

avatar van LimeLou

LimeLou

  • 2048 berichten
  • 777 stemmen

ZIet er uit als een maffe film... I'm interested


avatar van Ramon K

Ramon K

  • 13575 berichten
  • 0 stemmen

Himiko ziet er qua beeldcompositie en kleurgebruik echt fantastisch uit. Ook de vorm van de objecten in de tempel en de plaatsing van die objecten leveren mooie plaatjes op. Maar dat is voor mij in dit geval niet genoeg voor een echt hoge waardering. De plot is niet zo bijster interessant, terwijl dat wel zo had kunnen zijn; de dialogen kennen namelijk geen enkele diepgang. ze dienen enkel om plotverwikkelingen en motieven te becommentariseren. De dialogen geven derhalve nooit diepgang aan de karakters, hun belevingswereld en hun gevoelens en ze gaan na verloop van tijd zelfs erg vervelen, vooral omdat je al weet wat er komen gaat als mensen het woord nemen. Nog een minpuntje bij de aankleding; die Japanse indianenpruikjes... tsja.