• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.057 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.620 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yahsi Bati (2010)

Komedie / Western | 120 minuten
3,08 30 stemmen

Genre: Komedie / Western

Speelduur: 120 minuten

Oorsprong: Turkije

Geregisseerd door: Ömer Faruk Sorak

Met onder meer: Cem Yilmaz, Ozan Güven en Demet Evgar

IMDb beoordeling: 7,4 (40.821)

Gesproken taal: Turks en Engels

Releasedatum: 31 december 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Yahsi Bati

1881. De sultan van Turkije wil de Amerikaanse president een geschenk geven. Hij stuurt zijn twee beste krachten op pad: Aziz Efendi en Lemi Bey. Aziz en Lemi moeten dwars door het Wilde Westen reizen om hun opdracht te volbrengen. Ze laten zich echter door niets tegenhouden!

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van LaZTriXx

LaZTriXx

  • 5 berichten
  • 571 stemmen

Ik vond het beter dan A.R.O.G


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7280 berichten
  • 0 stemmen

Een Turkse western??

Ik ben heel benieuwd, maar het moet niet gekker worden whahaha


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7280 berichten
  • 0 stemmen

Net gekeken en zeker geen slechte komedie, dit had ik echt niet verwacht van een turkse film, ben normaal niet echt een liefhebber van komedies maar deze vond ik best wel om te doen, ok het zal wel weer achterhaald zijn maar ik vond er best wel grappige stukjes in zitten. die 2 hoofdrol spelers zijn wel komisch


avatar van cees72

cees72

  • 100 berichten
  • 117 stemmen

Als je de Mounties nou kruist met Smith & Jones, maar dan op zijn Turks, dan krijg je zoiets.....Erg leuk. Mits je Turk bent. (Veel inside jokes).

Heel verwarrend om Sioux opeens Turks te horen praten, maar de humor die de film uitstraalt is an sich de meine wel. (Geniaal, die verwijzing naar Bonanza. Dat is Humor met de hoofdletter H.