• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.420 acteurs
  • 199.087 gebruikers
  • 9.376.759 stemmen
Avatar
 
banner banner

Criminally Insane (1975)

Horror / Thriller | 61 minuten
2,57 14 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 61 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Nick Millard

Met onder meer: Priscilla Alden en Michael Flood

IMDb beoordeling: 5,3 (1.428)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Criminally Insane

"She's 250 Pounds of Maniacal Fury!"

Nadat Ethel ontslagen wordt uit het psychiatrisch ziekenhuis, gaat ze voor een tijdje bij haar grootmoeder logeren. Als haar grootmoeder dan ontdekt dat Ethel wel erg veel eet, verbergt ze het eten in een gesloten kast. Ethel draait door en besluit haar te vermoorden, zodat ze weer bij de kast kan en zich helemaal vol kan proppen. En o wee als er nog iemand tussen haar en haar voedsel in gaat staan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Ethel Janowski

Mrs. Janowski

Detective (as C.L. Lefleur)

Delivery Boy

Mrs. Kendley (as Gina Martine)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3315 berichten
  • 7379 stemmen

Af en toe kom je zo'n vergeten horrorfilmpje als deze tegen die enorm leuk blijkt te zijn. Het hele gegeven is zo fout, maar waanzinnig goed. Het hoofdpersoon is enorm sinister en gruwelijk en er wordt niet op een lijk meer of minder gezien.Het (fake) bloed komt ook veelvuldig in beeld en het einde is er eentje om in te kaderen! Aan alle horror en cult-liefhebbers, kijk deze film! Bloed aan de hakbijl!!


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Pulp van de bovenste plank. Priscilla Alden speelt de labiele Ethel die vrijgelaten word uit de kliniek, maar al snel de een na de ander begint te vermoorden. Wanneer ze voor 80 dollar aan eten heeft besteld en ze niet genoeg geld blijkt te hebben moet natuurlijk de bezorger eraan. De daad waardoor ze later in de film door de mand valt. Wat ik vooral knap vind is hoe Ethel erin slaagt om behoorlijk bloedige moorden te plegen zonder zelf ook maar een spatje bloed op de kleding te krijgen. De enige keer dat we bloed op haar zien is het kannibalistische einde.
Erg simplistisch en lowbudget, maar hier en daar toch wel geinig, zoals de grappige tuin scene met de bemoeizuchtige buurman.