• 15.754 nieuwsartikelen
  • 178.092 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.015 gebruikers
  • 9.372.531 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Cold Light of Day (1996)

Drama / Thriller | 107 minuten
2,99 46 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: In the Cold Light of Day

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Nederland / Duitsland

Geregisseerd door: Rudolf van den Berg

Met onder meer: Richard E. Grant, Lynsey Baxter en Perdita Weeks

IMDb beoordeling: 6,2 (1.063)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 18 januari 1996

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Cold Light of Day

"To get inside a killer's head, a cop must pick the next victim... before the killer does."

Een politieagent neemt ontslag om zich volledig te kunnen richten op het vinden van een kindermoordenaar. Om de moordenaar in de val te lokken begint hij een vriendschap met een alleenstaande moeder en haar dochtertje.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Milena Tatour, Anna's mother

Anna Tatour

Vladimir Kozant

Alexi Berka

Stephan Nuslauer

Ludek Dittmayer

Jan Pastorek

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7278 stemmen

Slap script.

Deze thriller van Van den Berg kent wel enige spanning, maar doordat het script niet heel sterk en nogal voorspelbaar is, is het kippenvel minder aanwezig dan nodig.

Aan Grant of het kleine meisje ligt het niet zozeer, al komen de Nederlanders er wel wat bekaaid van af. Met uitzondering van het bijrolletje van De Groot die wel gelijk overtuigt. Hoffman wordt gehinderd door dubs en is, evenals Thoolen, slechts kort aanwezig.

Toch kent de film een paar aardige shots en is de psycho voldoende griezelig. Ook hangt er een aardige sfeer. Het verhaal zou met 'The Pledge' een iets betere uitvoering kennen.

Redelijk.


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Bij een herkijkbeurt is deze me beter bekomen ook al was het een Duits gedubde versie. Ik vond Perdita Weeks die het kleine meisje speelde heel goed acteren alsook de kindermoordenaar.

Ja, het was voorspelbaar en toch een stuk anders dan "The Pledge". Ik moet zeggen dat het einde in deze film voor mij bevredigender overkwam dan "The Pledge". The Pledge is ook een goede film, maar het duurt allemaal een beetje te lang voor ie op gang komt. Cold Light of Day is meer to the point en geeft ook een beter beeld van de vreemde hersenkronkels van de moordenaar.