• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.146 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.047 gebruikers
  • 9.373.722 stemmen
Avatar
 
banner banner

Saint John of Las Vegas (2009)

Komedie / Drama | 85 minuten
2,90 78 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Hue Rhodes

Met onder meer: Steve Buscemi, Romany Malco en Sarah Silverman

IMDb beoordeling: 5,6 (3.032)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Saint John of Las Vegas

Na een reeks ongelukkige verliezen besluit de dwangmatige gokker John (Steve Buscemi) het op te geven en te proberen een 'normaal' leven op te bouwen. Hij verhuist en vindt werk bij een verzekeringsmaatschappij voor auto's. Samen met Virgil gaat hij op pad om fraudeurs op te sporen, maar hij wil niet te dicht bij Las Vegas in de buurt komen. John wordt steeds beter in zijn werk en zijn zelfvertrouwen groeit weer flink. Het wordt steeds duidelijker dat vluchten voor zijn verslaving niets oplost en als hij alles onder controle wil krijgen zal hij terug moeten keren naar Las Vegas.

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Inland Rabbit

Inland Rabbit

  • 3286 berichten
  • 2159 stemmen

Eveneens eens met de score. Hoogstwaarschijnlijk een film die voor veel mensen onopgemerkt zal blijven en onterecht. Buscemi speelt geweldig als onzekere gokverslaafde, die op sommige momenten hilarisch zelfverzekerd probeert te zijn.

De film kent een vreemde timing, maar die offbeat komedie zit grotendeels ook in het spel van Buscemi zelf waarschijnlijk. De man is gewoon vreemd haha. Toch ontstaan er ook nog wel echt vreemde situaties, die erg goed werken. Bij het moment van het vlammenpak en de sigaret lag ik behoorlijk dubbel. Flauw, maar je moet er maar opkomen.

Naast Buscemi's sidekick (die ik wel erg geslaagd vond), vond ik de rest van de cast maar bijzaak, al was er niet echt een zwakke schakel te bekennen. Sarah Silverman vind ik vaak te hard en niet grappig, maar hier doet ze niet meer dan schattig zijn. Niet echt heel interessant op het moment van de staart en de nagels na , maar niet storend verder. Wel leuk dat Danny Trejo nog even langs komt, die man is in elke film wel gaaf om even tegen te komen en ook hier werkt het weer.

Leuk filmpje, die het vooral van Buscemi moet hebben, maar hij draagt de film goed.


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

Geslaagd filmpje maar zeker geen hoogvlieger.

De film wil te graag een absurde film zijn met veel gekke situaties en personages. Buscemi is top, daarover hoor je mij niet klagen. Over Malco ook niet, leuk gecast.
Maar dan komen er al die gekke andere mensen bij zoals directeur lilliputter en de vuurman van de kermis. Danny Trejo vond ik eigenlijk ook een beetje overbodig, kom de man zoveel tegen de laatste tijd.

Zoals ik al zei is Steve Buscemi daarentegen wel echt in topvorm, de man is echt briljant. Leukste Buscemi moment vond ik het geworstel met de paraplu.


avatar van SaNDuTjE

SaNDuTjE

  • 1434 berichten
  • 3241 stemmen

Wat is die Buscemi toch een geweldig acteur. Ook in deze film weet hij weer een prachtige rol neer te zetten als de onhandige (ex-)gokverslaafde op zoek naar geluk.

Hij draagt de film met gemak en zorgt samen met Malco (Virgil) voor een aantal komische scenes. De verschillende excentrieke personages geven de film een aparte draai wat ik wel kan waarderen. Vooral de scene met de 'Flame Master' was erg origineel.

De film zal geen groot publiek bereiken maar voor liefhebbers van Buscemi is dit een must-see.

Erg leuke film.

3,5*


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23443 berichten
  • 76930 stemmen

Steve Buscemi is weer geweldig op dreef in een film die veel en veel beter had kunnen zijn , het gegeven is prima maar niet goed uitgewerkt toch een ruime voldoende voor het toch magistrale spel van Steve Buscemi.


avatar van Fortune

Fortune

  • 4316 berichten
  • 2772 stemmen

Mislukte prent.

De film is veel te saai voor een komedie en er zitten er te weinig grappige momenten in. Het dramatisch aspect werkte in mij ogen ook helemaal niet in deze film. Steve Buscemi speelt goed en dat is dan ook meteen het enigste positieve aan heel deze film. Het script is saai, humor te weinig aanwezig de voice over nogal nutteloos en vooral de droom scenes erg slecht.

Snel vergeten deze film.