Genre: Komedie / Horror
Speelduur: 88 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Ruben Fleischer
Met onder meer: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg en Emma Stone
IMDb beoordeling:
7,5 (661.948)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via meJane
Bekijk via HBO Max
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Zombieland
"Nut up or shut up."
Twee mannen genaamd Columbus (Jesse Eissenberg) en Tallahassee (Woody Harrelson) moeten zien te overleven in een wereld die overbevolkt is door zombies. Tijdens hun strijd met overleving bundelen ze krachten met Wichita (Emma Stone) en Little Rock (Abigail Breslin), die ook een manier hebben gevonden om in leven te blijven. Tijdens hun strijd moeten ze zich afvragen wat erger is, van elkaar afhankelijk moeten zijn of toch maar aan de zombies overgeven.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (7,5 / 661948)
- Zombieland (MusicMeter)
- Kijk op Netflix
- Pathé Thuis: vanaf € 7,99 / huur € 2,99
- Kijk op Videoland
- Kijk op meJane
- Kijk op HBO Max
Social Media
Acteurs en actrices
Tallahassee
Columbus
Wichita
Little Rock
406
Bill Murray
Clown Zombie
Zombie Meter Maid (onvermeld)
Hippie Girl (onvermeld)
Bicycle Zombie (onvermeld)
Video's en trailers
Reviews & comments
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
zalig. woody harrelson als stoere zombiekiller is gewoonweg fantastisch. en nu je het zegt het is inderdaad jammer van die kettingzaagscène (die er dus niet is). het had de film er alleenmaar beter op gemaakt!
NeonnovA
-
- 2 berichten
- 36 stemmen
Woody en Jesse deden het in deze film erg goed na mijn mening. De humor is echt geweldig en heb alleen maar genoten van deze film! Heerlijk!
Rutte
-
- 243 berichten
- 228 stemmen
Had stiekem toch nog gehoopt op een kettingzaagscene
Ik ook hoor! Vandaar dat men zich niet blind moet staren op 't hoesje 
Lysander
-
- 50 berichten
- 608 stemmen
wat een slechte film zeg , als je de trailer hebt gezien dan heb je alle leuke stukjes gezien
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
De regisseur heeft wel degelijk een paar dingen met het pretpark gedaan. Waarschijnlijk niet de hele film uitgekeken..
Het begin was veelbelovend. Wat daarna kwam zo af en toe leuk. Het Pretpark natuurlijk het hoogtepunt... Maar waarom pas op het eind en waarom niet meer leuke deaths en wat langer? Er had zoveel meer gedaan kunnen worden met het pretpark 
stkolaf
-
- 73 berichten
- 622 stemmen
trailer niet gezien! en wat heb ik genoten zeg, godfried van boullion niet normaal!! echt beste film die ik in tijden heb gezien!! paar clichematige en voorspelbare dingetjes zaten er wel in, maar dat maakte helemaal niks uit!! beste rol van harrelson ook die ik ooit heb gezien!! grappig ook dat Tenessee een mega fan is van Bill Murray, terwijl hij irl samen met hem speelde in KingPin... (misschien wel meer maar dat weet ik niet)
ik klikte meteen op 5 sterren net nadag ik hem af had gekeken, maar ik maak ervan een dikke welverdiende
4,5*
ps. kandidaat voor mn top10
Jasper72
-
- 110 berichten
- 0 stemmen
Echt een heerlijke film. Heb ontzettend gelachen. Rolbezetting is ook goed. De intro van de film is één van de meest sterke intro's die ik in tijden heb gezien. Het knalt er meteen in.
namingway24
-
- 1117 berichten
- 1403 stemmen
Een grof schandaal dat deze film hier niet eens de bioscopen heeft gehaald!
Van begin tot eind is dit een geweldige zombie-aktie-komedie die dankzij het hoge tempo en de beperkte speelduur blijft boeien en nooit of te nimmer saai wordt.
De personages zijn allemaal goed, maar Harrelson steelt natuurlijk de show. Hij speelt een prachtige rol als de prettig gestoorde Tallahassee. Of hij nu op zoek is naar Twinkies of zombies met groot plezier de pan inhakt, hij is een genot om naar te kijken.
Over genot gesproken, de mooie Emma Stone is ook erg goed als Witchita. Ze mag dan niet meteen sympathiek overkomen, maar haar beweegredenen zijn begrijpelijk. Haar scènes met Abigail Breslin zijn erg goed, en de chemie met Jesse Eisenberg is er ook. De cameo van Bill Murray is ook erg leuk maar gaat misschien iets te lang door...
De zombies zijn niet de standaard Romero-zombies, maar de makeup effecten zijn erg goed en de "snelle" zombies passen goed bij het hoge tempo van de film, en de gore is ook goed verrassend goed aanwezig.
De aktie is ook lekker dik, en de climactische scène in het pretpark is geweldig adrenalineverhogend. Het is prachtig om te zien hoe Harrelson de attracties gebruikt om de zombies uit te schakelen. De film is precies lang genoeg en het einde voelde niet abrupt aan; alles kwam mooi full circle.
Er wordt natuurlijk geen definitief einde aan de film gebreidt, maar dat kan natuurlijk onmogelijk in een film als deze; het is een mooie afsluiting, en het potentieel voor een sequel is enorm aanwezig. Ik zou zeggen: bring it on!!!
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Qua idee en opzet best aardig, maar er wordt veel te weinig mee gedaan. Begon wel aardig, maar zeker in de setting van een pretpark had ik veel meer originele kills verwacht. Verhaal heeft ook zo weinig om het lijf dat het nauwelijks de 80 minuten kan vullen.
Heel krappe 3,5* omdat het wel mijn genre is en ik Harrison vrijwel altijd goed vind, maar wellicht dat er nog een halfie af gaat omdat er zo weinig mee gedaan is.
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
Qua idee en opzet best aardig, maar er wordt veel te weinig mee gedaan. Begon wel aardig, maar zeker in de setting van een pretpark had ik veel meer originele kills verwacht. Verhaal heeft ook zo weinig om het lijf dat het nauwelijks de 80 minuten kan vullen.
Daar ben ik dus mee eens, ze hebben te weinig met het pretpark gedaan.
Voor dat ik hem zag dacht ik trouwens dat de hele film zich in het pretpark afspeelde. 
pooper
-
- 296 berichten
- 411 stemmen
ik heb echt zitten te genieten van deze film, nageaapt van shaun of the dead maar 10x leuker als sotd. er zat gewoon meer in deze film. en natuurlijk emma stone, en woody harreslon, van die 2 heb ik het meest genoten.
dikke vette 4,5
4,5*
pooper
-
- 296 berichten
- 411 stemmen
trouwens ik heb iets op IMDB gezien van zombieland 2.
HEEFT IEMAND IMDB PRO? kan die even informatie checken over zombieland 2 en naar mij sturen?
zou ik heel fijn vinden 
wibro
-
- 11590 berichten
- 4098 stemmen
Zombiefilms zijn normaal gesproken niet mijn ding, ze scoren meestal bij mij een onvoldoende. Zombieland vond ik daarentegen bij vlagen best wel vermakelijk, hoewel het verhaal helemaal niets voorstelde. Maar ja, het is een komedie en Woody Harrelson was toch best wel goed op dreef en die twee dames deden het ook best aardig.
Film had voor mij beslist niet langer dan 80 minuten mogen duren.
3,0*
perceived
-
- 1781 berichten
- 5601 stemmen
Grote tegenvaller, te meer de meeste kritieken positief zijn. Gebrek aan spanning en een overdaad aan belegen grapjes verpesten de film. Daarbij wekten de acties en het uiterlijk van de zombies bitter weinig indruk... (Doe mij maar een Doghouse!) 4/10
tijn79
-
- 250 berichten
- 207 stemmen
Aldus Wikipedia:
Due to the film's success, writers Rhett Reese and Paul Wernick have already planned a possible sequel, with many more ideas they want to explore. "We would love it, and everybody involved creatively wants to do another one", said Wernick. "Woody Harrelson came up to us after the final cut of the last scene and gave us a hug and said, 'I've never wanted to do a sequel in the previous movies I've done until this one.'" Wernick said he plans to have Jesse Eisenberg, Emma Stone, and Abigail Breslin to star again with Ruben Fleischer returning as the director and that the writers have "tons of new ideas swimming in [their heads]". Additionally, they want to make the comedy into an enduring franchise. "We would love to do several sequels", stated Wernick. "We would love to also see it on television. It would make a wonderful TV series".
Though intent on making a sequel for the film, Reese and Wernick have not yet started to work on a script and do not want to reveal any potential Zombieland sequel plot points. They are not planning on an immediate sequel, due to being heavily involved with other writing projects.The original cast and director are all set to return and Fleischer is enthusiastic about the idea of doing the sequel in 3D. Woody Harrelson and Jesse Eisenberg confirmed in February 2010 their return for the second installment of the series.Fleischer is working on the screenplay and hopes to finish it by late 2010 or early 2011.
mnrk
-
- 1876 berichten
- 1733 stemmen
Een erg leuke film met een geweldige Woody Harrelson.
Het verhaal is ook gewoon leuk en dat in combinatie met de overige acteurs maakt dit een erg leuke film.
Het samenspel tussen de 2 mannen en de 2 vrouwen is geweldig en vooral de rol van Abigail Breslin is leuk.
Ook leuk was Ghostbuster - Bill Murray, wat een geweldige scene was dat toch 
Frens Ronde Pens
-
- 31 berichten
- 752 stemmen
Als je niet van dit soort humor houdt dan kan ik me voorstellen dat je de film maar niks vindt. Ik vond het echt fantastisch om te zien, vooral die twinkies-vent was lekker idioot. De vermelding van de regels van Columbus maakte het alleen maar gaver.
jogert
-
- 29 berichten
- 189 stemmen
Haha, wat een ontzettend droge film, er staat bij gerne: horror/komedie. Maar hou die laatste maar aan.
zeker een leuk verhaal tussen 2 kerels en 2 vrouwen.
( gekeken met verstand op "nul' en beoordeeld naar gernewaarde. )
maerk
-
- 4249 berichten
- 2702 stemmen
Het Amerikaanse antwoord op Shaun of the Dead.
Ik kon alleen maar dromen dat er nog zo'n geniale horrorparodie zou verschijnen. Die hoop werd werkelijkheid toen ik de trailer van Zombieland zag. Dit moet wel erg vet worden.
Inderdaad, een erg leuke film. De film kenmerkt zich door typische, erg droge humor. Ik kon in ieder geval wel lachen om Eisenhowers regeltjes en Harrelson die geniet van de kleine dingen in het leven. Daarnaast is het gebruik van slow-motion een erg goede keuze. Het ziet er geweldig uit en geeft de film iets bijzonders.
Eisenhower en Harrelson zijn de sterren van de film. Ze hebben er zichtbaar plezier in (vooral Harrelson) en vertolken hun types uitstekend.
Ook het optreden van Bill Murray is fantastisch. Geweldig tragisch die sterfscène.
Het enige nadeel is dat de film best snel afgelopen is, ik had zelf het gevoel dat er nog iets mistte.
Een erg leuke film, maar zo geniaal als Shaun of the Dead wordt het nooit. Dat maakt echter niet uit. Van deze film kun je ook genieten en hij heeft een heel andere soort humor dan Shaun of the Dead.
4*.
rotem
-
- 188 berichten
- 917 stemmen
Heerlijke film. Veel schietacties en mooie dame(s?).
Prima vermaakt met deze film. Het verhaal gaat nergens over.
Dat Bill Murray hier zich voor leent zegt genoeg!!
orbit
-
- 12092 berichten
- 0 stemmen
Prima zombieflick! Onzin om hier tegen in te gaan.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Inderdaad. Beetje sad als je die review tegenkomt bij de recensies. Dan heb je ook vrij weinig aan die meningen functie.
Pre- en sequels

Zombieland: Double Tap
2019
117 reacties
Gerelateerd nieuws

Horrorkomedie 'Zombieland' met Emma Stone en Woody Harrelson morgen te zien op televisie

Netflix komt eind deze maand nog met 'Zombieland' en het vervolg 'Double Tap'

Moderne cultklassiekers 'Zombieland' en 'Zombieland: Double Tap' morgenavond te zien
Bekijk ook

Avatar
Fantasy / Avontuur, 2009
12.756 reacties

Ser du Månen, Daniel
Drama, 2019
11 reacties

Kick-Ass
Actie / Komedie, 2010
2.956 reacties

The Kid
Drama, 2010
49 reacties

The Station Agent
Komedie / Drama, 2003
169 reacties

Ima, Ai ni Yukimasu
Drama / Fantasy, 2004
17 reacties
Gerelateerde tags
circusbroer of zus relatiewashington dcpost-apocalyptischrondritblood splatterparodiebloedvergietenzombiegeweldsurvival horrorattractieparktwinkiebody countzombification disposing of a dead bodylonerpost-credits scenezombie-apocalypsfear of clowns actor playing themself
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









