• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.988 gebruikers
  • 9.370.980 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Disembodied (1957)

Horror | 65 minuten
1,50 1 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 65 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Walter Grauman

Met onder meer: Paul Burke, Allison Hayes en John Wengraf

IMDb beoordeling: 4,8 (405)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Disembodied

"FEMALE WITCH DOCTOR...FIENDISH TIGRESS OF THE JUNGLE!"

De Amerikaanse fotograaf Tom Maxwell reist door het Afrikaanse oerwoud. Tom krijgt al snel te maken met Tonda, de aantrekkelijke vrouw van dokter Carl Metz. Tonda, die zich als priesteres bezig houdt met voodoopraktijken, is gewend altijd haar zin te krijgen. De autoritaire Tonda onderdrukt haar man en ze heeft nu haar zinnen gezet op Tom.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Met geen recensies op MM en slechts 1 stem kunnen we stellen dat dit een vrij obscure film is. Wie weet stootte ik wel op een pareltje want voodoo dat klinkt uiteindelijk wel aantrekkelijk. Wie hoopt op zoiets als White Zombie of I walked with a zombie komt bedrogen uit. Het mag zich dan wel afspelen in de jungle, dat gevoel krijg je als kijker nooit aangezien het hele gebeuren zich vooral in en rond de hut van de dokter afspeelt. Het draait vooral om de veel jongere echtgenote van de dokter Tonda gespeeld door de ravissante Allison Hayes. Zij is de voodoo queen van de natives en doet veel mannen voor haar zwichten met haar verleidingstechnieken. We zien haar ook in 2 voodoo taferelen aan het werk schaars gekleed. Het hoofdplot is dat dat de dokter en Tonda bezoek krijgen van 4 mannen waarvan 1 zwaargewond is (aangevallen door een leeuw). De dokter gelooft niet dat het slachtoffer te redden valt maar met behulp van voodoo weet Tonda hem terug te brengen maar hiervoor werd wel een native geofferd, de geliefde van een mooie inheemse. Het herboren slachtoffer herkent zijn vrienden echter niet meer en is dus veranderd in een zombie. Met dit gegeven wordt uiteindelijk te weinig gedaan want hij verdwijnt voor lange tijd uit beeld. Het probleem is niet enkel dat er te weinig gebeurd en teveel wordt gepraat waardoor de film alsnog lang aanvoelt ondanks een korte speelduur. Het grote pijnpunt is vooral de vage motivaties van de personages want er wordt nauwelijks info hierover gegeven waarom ze zo handelen. Wat Tonda en haar echtgenoot nu precies willen, geen idee. Enkel interessant omwille van Allison Hayes die met het weinige waarmee ze kan werken wel een indruk nalaat. De rest van de cast is inwisselbaar.