Genre: Horror / Komedie
Speelduur: 94 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jonathan Straiton
Met onder meer: Rebecca C. Kasek, Trey Harrison en Wayne W. Johnson
IMDb beoordeling:
4,7 (2.338)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Night of Something Strange
"Don't forget your rubbers...and bazooka!"
Vijf vrienden zijn op weg naar het strand voor hun vakantie. De lol is er echter snel af wanneer Carrie tijdens een plaspauze een SOA oploopt. Wanneer ze 's nachts besluiten te verblijven in een afgelegen motel begint de terreur pas echt. De SOA verandert iedereen die geïnfecteerd is in levende doden. Er is echter nog meer aan de hand in het motel...
Externe links
Acteurs en actrices
Pam
Sue
Cornelius
Freddy
Dirk
Teacher
Christine
Betty
Woody
The Mailman
Video's en trailers
Reviews & comments
perceived
-
- 1775 berichten
- 5587 stemmen
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Verhaal doet me denken aan Cabin Fever.
Maar ben benieuwd of het wat zal worden.
Dikkie Post
-
- 173 berichten
- 2404 stemmen
Heerlijke guilty pleasure voor de doorgewinterde hoororfans.
Meest smerig en grappige film in tijden.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2563 stemmen
Nou ik ben aardig doorgewinterd maar vond hier geen bal aan 
Slecht acteerwerk en een hele goedkope gehele film........make-up was ook echt niet geloofwaardig gedaan voor een film als deze.
Om te janken!!!
joolstein
-
- 10829 berichten
- 8915 stemmen
De film gaat over een nacht vol seksuele uitbarstingen, maar niet precies het soort waar deze geile kinderen op hoopte. Wat volgt is een vreselijke film met van die slappe, domme Amerikaanse humor over seks, poep en plas. Denk aan de humor van Scary movie maar i.p.v. alleen erover praten zien we die grappen nu dan in beeld. En die waren toch wel een pluspunt, want er waren een paar gave gore stukjes te zien! Echter veel schokkends heb ik niet gezien. Of komt dat door gewenning? Verder een cheesy feitje is dat kids op één na alle namen van horrorlegendes dragen (Freddy, Jason, Christine, Carrie) Ook ben ik niet helemaal negatief... want als je naar het plot en de poster kijkt, is het algauw duidelijk waar het hierom gaat. (alles behalve een horror-meesterwerk) Regisseur Jonathan Straiton doel was om een bepaald publiek (pubers?) te amuseren met flauwe humor en een smerige film en hier slaagt hij wel in. Dit soort humor ligt mij gewoon niet anders had het zo maar kunnen zijn dat ik veel hogere punten had geven.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Menstruatiebloed, sperma, kots, alienpiemels en bijtgrage vagina's... Night of Something Strange heeft een gigantisch puberaal arsenaal aan seksuele wapens en schiet vaak mis, maar wanneer het raak is... is het eigenlijk wel héél erg leuk. Zal voor veel kijkers iets te Amerikaans zijn (die moeten al giechelen als je 'vagina' zegt), maar buiten dat zitten er nog genoeg écht gekke en smerige momenten in. Belangrijker nog: alles in een enorm hoog tempo. Heeft in ieder geval genoeg om het lijf om menig horror fan een prima tussendoortje te bieden. Hoogstaand is het verder niet, maar in tegenstelling tot vele budget-genoten en debuterende regisseurs laat Straiton zich in ieder geval nergens door tegenhouden. Chapeau.
Noodless
-
- 10040 berichten
- 6176 stemmen
Heerlijk genoten van dit crazy horrorwerkje waarin bloederige piemels en vagina's hoogtij vieren. De film heeft een vaart om u tegen te zeggen. Geen lange introducties of ellenlange nietszeggende dialogen, neen...gewoon direct naar het doel van de film nl. volop bloederig, smerig en soms grappig entertainment waarbij een paar hilarische scènes voorbijkomen. De make-up ziet er prima uit en het acteerwerk is verrassend best aardig. Leuke pulp ! 7/10
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
Het begin is leuk , lekker tempo , niet om de hete brei heen draaien.
Er zaten echt heel erg smerige stukken tussen met bijvoorbeeld iemand / iets dat een bloederige tampon uit de een gore wc haalt en in zijn mond stopt .
Je moet er om lachen en ik moest soms even mijn hoofd weg draaien .
Het was dus erg grappig, maar helaas overdaad schaadt, en na een uur wist ik het echt wel .
Denk eerder iets voor een melige horror bui met een paar biertjes met vrienden.
Het geheel zag er zeker niet goedkoop uit, en zoals gezegd genoeg te lachen , maar a bit too much
Collins
-
- 7294 berichten
- 4306 stemmen
Gemaakt voor 40.000 dollars. De verwachting: het filmische product dat voor dat bedrag wordt gemaakt, kan haast niet goed zijn. Het oordeel: dat klopt deels. In sommige opzichten is het helemaal niets. In andere opzichten is het best ok.
De technische kant van de film ziet er goed uit. Montage, camerawerk, sfx en muzikale score. Prima voor mekaar. Als je dat afzet tegen het minieme budget, is de prestatie wonderbaarlijk. Vooral de sfx zijn prima. Er wordt hele genietbare gore geproduceerd.
Minder goed is het inhoudelijke aspect van de film. Verhaal, acteerwerk, dialogen, personages, humor. Echt benedenmaats. Vooral de humor is van een geesteloos en zeer puberaal niveau. Eventjes leuk, maar meestal niet.
De humor drijft op het enorm uitvergroten van omstandigheden en gebeurtenissen. De overdrijving levert slechts sporadisch een leuke scène op. In de meeste scènes werkt de overdrijving averechts en verdwijnt de humor in de overdaad aan bloed, kots en andere lichaamssappen. Een enkele grap die vanwege een subtieler karakter opvalt, is juist dan erg leuk. Van die subtielere humor is er weinig. De meeste situaties zijn zo uitvergroot, zo overdreven belachelijk en zo voorspelbaar in hun belachelijke uitvergroting dat ik er niet meer om kon lachen.
Het is teveel. Te uitvergroot. Te sterk aangezet. Teveel is niet leuk. Teveel verveelt al snel. Teveel had in dit geval een negatief effect op mijn kijkplezier.
No more mr nice guy
-
- 2 berichten
- 2 stemmen
Kort maar krachtig. Dit is een ranzige en komische horrorfilm.
Grindhouse62
-
- 2065 berichten
- 16585 stemmen
Menstruatiebloed, sperma, kots, alienpiemels en bijtgrage vagina's... Night of Something Strange heeft een gigantisch puberaal arsenaal aan seksuele wapens en schiet vaak mis, maar wanneer het raak is... is het eigenlijk wel héél erg leuk. Zal voor veel kijkers iets te Amerikaans zijn (die moeten al giechelen als je 'vagina' zegt), maar buiten dat zitten er nog genoeg écht gekke en smerige momenten in. Belangrijker nog: alles in een enorm hoog tempo. Heeft in ieder geval genoeg om het lijf om menig horror fan een prima tussendoortje te bieden. Hoogstaand is het verder niet, maar in tegenstelling tot vele budget-genoten en debuterende regisseurs laat Straiton zich in ieder geval nergens door tegenhouden. Chapeau.
Boeikens
-
- 4467 berichten
- 5318 stemmen
Neukgeile zombies

Als Cornelius z'n pietje in zijn broek had gehouden was het allemaal niet gebeurd 
Het verhaal is 3x niets en de FX vaak verreweg van goed maar als je dit geheel bekijkt zonder de nodige ernst en rekening houdt met het lage budget, is het toch een geslaagde gore pulp met genoeg vetzakkerij en platte humor.
Ik heb er me iig goed mee geamuseerd 
3*
Shadowed
-
- 11364 berichten
- 6689 stemmen
Lekker bizar weer.
Filmpje is ooit onder de aandacht gekomen toen ik hem bij de DVD-sectie van MediaMarkt zag liggen. Niet meegenomen, maar laatst even op YouTube gekeken. Dat maakt ook gelijk duidelijk waarom ik de DVD niet heb aangeschaft. Dit is niet meteen de beste horror die er is.
Vooral gewoon weer een goedkoop project. Eentje die graag wil scoren en onder de aandacht wil komen van een breder publiek, en daarom zijn concept extra overdreven en gewaagd uitwerkt. Dat werkt soms, maar weet niet te verhullen dat het allemaal een beetje goedkope rommel blijft.
Acteerwerk vond ik nog meevallen. Niet van iedereen even sterk, maar Gambale en Kasek doen het best verdienstelijk eigenlijk. Matige rollen, maar enthousiast geacteerd. Film valt voor de rest vrijwel op elk gebied door de grond. Make-up is brak, effecten simpel en qua verhaal ook niet vernieuwend.
Het is dat de film goor en smerig uit de hoek komt, en dat weet het een beetje te redden. Richting de slotfase wil het nog weleens over the top gaan. Daar leeft de film dan ook vooral op en vindt het zijn balans. Dan is de film nog best leuk om uit te zitten. Enkele andere weirde en smerige grappen raken eigenlijk ook nog wel hun doel. De pik die vast zit in de kont en de slang die uit de poes van een dame komt zijn 2 scenes die je moeilijk vergeet.
Sound editing is brak, make-up is erg doorzichtig en in het algemeen is het nogal goedkoop. Duurt met 97 minuten ook wel wat lang, maar een vervelende zit is het niet. Genoeg vreemde en smerige ideetjes. Laatste minuten zijn eigenlijk ook wel satisfying. Doet me in bepaalde opzichten wat denken aan een goedkopere versie van The Void .
Het laatste nieuws

Bruce Springsteen-biopic 'Deliver Me From Nowhere' nu al te zien op Disney+

Spaanse film 'Nowhere' is één van de meest gestreamde niet-Engelstalige Netflix-films ooit

Ook deze vijf cultfilms kijk je vanaf nu gratis op PlexTV

Misdaadthriller 'The Bone Collector' morgen te zien op televisie
Bekijk ook

The Love Witch
Komedie / Horror, 2016
31 reacties

The Editor
Horror / Komedie, 2014
22 reacties

Maze
Drama / Thriller, 2017
4 reacties

Frankenstein's Army
Actie / Horror, 2013
158 reacties

Tragedy Girls
Komedie / Horror, 2017
16 reacties

It Stains the Sands Red
Drama / Horror, 2016
26 reacties
Gerelateerde tags
verkrachtingseksmotelnecrophiliamiddelbare schooltoiletmoordmarihuanabloedzombiekannibaalspring breaksexually transmitted disease kannibalisme
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








