• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.976 gebruikers
  • 9.370.388 stemmen
Avatar
 
banner banner

Metrosexuality (1999)

Drama / Komedie | 140 minuten (miniserie, 6 delen)
4,00 2 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 140 minuten (miniserie, 6 delen)

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Rikki Beadle Blair

Met onder meer: Noel Clarke, Rikki Beadle Blair, Rebecca Varney

IMDb beoordeling: 6,4 (237)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Metrosexuality

Kwane is 17 jaar oud en hetero. Zijn vader Max daarentegen is homoseksueel en diens jarenlange relatie met Jordan is net op de klippen gelopen. Kwane probeert uit alle macht zijn 'twee vaders' weer bij elkaar te brengen. Tegelijkertijd doet hij verwoede pogingen om de mooie Asha aan de haak te slaan. Kwane heeft ook twee 'beste vrienden': Dean en Bambi. Zij beleven de ene romantische zeperd na de andere. Dean heeft een oogje op Max en Bambi probeert keer op keer, tevergeefs, om de veel oudere Robin voor zich te winnen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46687 berichten
  • 8844 stemmen

6 afleveringen van een half uur is een mini-serie?


avatar van Knisper

Knisper

  • 13038 berichten
  • 1278 stemmen

Afgesloten verhaal, is niet uitgespreid over meerdere seizoenen, heeft minder dan 7 delen en heeft tevens op meerdere filmfestivals gedraaid (als een geheel), dus in dit geval ja.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Wat een fantastische, grappige, waanzinnige en hilarische film. Kleurrijk, prachtig, fris, heel opvallend en met een duizelingwekkende snelheid! Wat een muziek! Alles klopt tot in de details. Een klein meesterwerk waarna je keer op keer kunt kijken en elke keer ontdek je weer nieuwe dingen. Zo moeten 'comedies' gemaak worden. Wat een klasseverschil ook met bijvoorbeeld 'Another Gay Movie'. Oorspronkelijk een zesdelige miniserie van het Britse Channel 4. Echter als film zo in elkaar gezet, dat je geen overgang ziet van het ene naar het andere deel: je zit naar een totale film te kijken. En ook dat is knap gedaan.