• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hyakuman-en to Nigamushi Onna (2008)

Drama | 120 minuten
3,53 19 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 120 minuten

Alternatieve titels: One Million Yen Girl / One Million Yen and the Nigamushi Woman

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Yuki Tanada

Met onder meer: Yû Aoi, Noriko Eguchi en Kami Hiraiwa

IMDb beoordeling: 7,2 (2.269)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hyakuman-en to Nigamushi Onna

Suzuko wordt gearresteerd omdat ze de bezittingen van een kamergenoot uit het raam heeft gegooid. Door haar strafblad houdt ze het thuis niet meer uit. Ze spaart 1 miljoen yen om te kunnen verhuizen naar een plaats waar niemand haar kent. Dit herhaalt ze steeds.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

avatar van danuz

danuz

  • 12935 berichten
  • 0 stemmen

Op het begin een wat schreeuwerig en nadrukkelijk drama (vergelijkend met eenzelfde soort Japanse drama's dan), maar vooral naar het einde toe soms erg verfijnt (zowel in drama als audiovisueel). Met een mooi ingetogen, ingekeerde Aoi, fijne thematiek en lokaties en een niet zozeer onverwacht, maar toch mooi einde.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Zeer fijn filmpje.

Begin is inderdaad iets minder subtiel, al vond ik dat niet eens zo'n probleem. Beeldt toch aardig uit waarom Suzuko hoopt te ontsnappen uit haar leven.

Verder een érg typisch Japans drama, bijna een blauwdruk van vele andere. Vooral dan ook voor fans. Mensen die weinig kunnen met het trage tempo en ijzeren gezichten hoeven hier zeker niet aan te beginnen.

Einde vond ik trouwens best apart en zeker wel onverwacht. Uit een keuze van twee haalt deze film toch een derde, wat ik best goed vond werken.

Aanrader dus, maar enkel voor fans.

4.0* en een uitgebreide review[


avatar van J.T.O

J.T.O

  • 791 berichten
  • 1048 stemmen

Solide filmpje, maar eerlijk gezegd had ik veel meer verwacht. Het raakte me wel lichtelijk, maar kon naar mijn gevoel achteraf nog beter worden uitgewerkt. Leuk filmpje.


avatar van niethie

niethie

  • 7319 berichten
  • 7240 stemmen

Mooi dat Camera/Japan met hun jubileum de vrouwelijke regisseur eens wat meer in de schijnwerpers hebben gezet, deed mij even nadenken over hoeveel ik er eigenlijk kon, en kwam eigenlijk enkel bij Kawase en Ogigami uit. Een retrospectief van Tanada was dus wel een mooi startpunt voor een zoektocht naar meer talent van dat kaliber, ironisch genoeg deden de twee kortere films die ze hiervoor maakte en ik een dag eerder zag nu niet bepaald een vrouwelijke hand vermoeden, beide charmant genoeg voor een voldoende maar vooral op seksueel gebied vrij plat en meer vanuit het oogpunt van de man. Dit lijkt me dan een mooiere kennismaking, veel meer een sleutelfilm die wat meer onder de oppervlakte gaat zitten van wat ze werkelijk in haar mars heeft, al kan ik er tot nu toe nog geen lijn in zien. Yû Aoi is als altijd geweldig en de film heeft een lekker voortkabbelend tempo. Niet te zoet en niet te zwaar: perfect er tussen in met een wat realistischere inslag dan de meeste van dit soort werkjes die toch de neiging hebben te verzanden in dromerige naïviteit. Ik vermoed dat Cowards Who Looked at the Sky nog net een beetje meer mijn ding gaat zijn, dus die heb ik ook maar even geladen. Denk trouwens dat dit een een mooie instapper is voor iemand die nog nooit een Japanse film gezien heeft en niet direct aan de Kitano en Kurosawa wil.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Bevallige tour-de-force van Yū Aoi over een introverte jongvolwassene, die tobt met haar gebrek aan assertiviteit. Een eerder aangenaam dan enerverend filmpje, dat helemaal gedragen wordt door het niet geringe talent van Aoi. Het einde liet mij met een goed gevoel achter.