• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.221 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.163 stemmen
Avatar
 
banner banner

Call of the Wild (2009)

Avontuur / Drama | 84 minuten
2,38 46 stemmen

Genre: Avontuur / Drama

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Richard Gabai

Met onder meer: Christopher Lloyd, Jaleel White en Veronica Cartwright

IMDb beoordeling: 5,3 (967)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Call of the Wild

Tegen haar zin gaat het negenjarige stadsmeisje Ryan Hale (Ariel Gade) op bezoek bij haar opa in Montana. Het is er koud, de mensen zijn er veel te vriendelijk en er is niet eens een winkelcentrum om in rond te hangen. Maar dan vindt Ryan een gewonde wilde hond. Ze ontfermt zich over het dier en noemt hem "Buck". Samen met haar opa en een paar nieuwe vrienden weet ze Buck er weer bovenop te helpen. En dan krijgt Ryan een idee: ze schrijft zich in om samen met Buck deel te nemen aan de jaarlijkse sledehondenwedstrijd.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5139 berichten
  • 2356 stemmen

Ik dacht dat deze film iets origineler zou zijn, dan dat hij uiteindelijk was. Eigenlijk is het weer een soort kloon van Snow Dogs met een iets ander verhaal. Toch is het een vermakelijke winterfilmpje. Voor een gezellige middag/avond is hij wel oke, Het acteerwerk is niet zo heel goed, en het ziet er allemaal niet bepaald fantastisch uit. Maar als je het verstand op nul zet, is het best een vermakelijke film. Aardig en vermakelijk, maar ook niet meer dan dat. Ik heb overigens wel de originele versie gezien en niet de 3D.

3*


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Aardige film vind ik wel. Ik weet dat er meerder versies van bestaan maar deze heb ik nooit gezien dus kan niet gaan vergelijken. Het plot is simpel en cliché, maar wel fijn. Ik heb me niet de moeite gedaan om deze met het aanwezige 3D-brilletje te bekijken in de DVD-box. Ik vond de natuurbeelden op zich al mooi genoeg.