• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.083 gebruikers
  • 9.376.464 stemmen
Avatar
 
banner banner

Chaiya (2007)

Actie / Drama | 112 minuten
3,11 53 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 112 minuten

Alternatieve titel: Muay Thai Chaiya

Oorsprong: Thailand

Geregisseerd door: Kongkiat Khomsiri

Met onder meer: Akara Amarttayakul, Sonthaya Chitmanee en J. Don Ferguson

IMDb beoordeling: 6,2 (811)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Chaiya

"When the body is the ultimate weapon."

Phao is een jonge Muay Thai-vechter die leeft in een klein dorpje en traint in een vechtkamp. Hoewel hij goed in Muay Thai is, wordt het door andere vechters rond hem, behalve zijn vrienden Piak en Samaw, niet gewaardeerd. Op een dag keert de vermiste vader van Phao terug en traint hij het trio als de laatste groep om het op te nemen tegen de besten.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Best aardig, en anders dan ik verwachtte. Concentreert zich in tegenstelling tot Ong-Bak meer op het verhaal en dat heeft best een gunstige werking. Alleen jammer dat de gevechten daar onder lijden en het qua dat dan weer dik aflegt tegen Ong-Bak..