Genre: Komedie / Thriller
Speelduur: 89 minuten
Oorsprong:
Ierland
Geregisseerd door: Ian Fitzgibbon
Met onder meer: Mark Doherty, Dylan Moran en Keith Allen
IMDb beoordeling:
6,6 (4.022)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 22 oktober 2009
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot A Film with Me in It
"A black comedy about screenwriting and slightly fatal accidents"
Mark is een onsuccesvol acteur, die flink in de problemen is geraakt. Samen met zijn vriend Pierce, proberen zij om aan hun situatie te ontsnappen door de dagen en gebeurtenissen te herschrijven alsof het een film is.
Externe links
Acteurs en actrices
Pierce
Mark
Sally
Jack
Policewoman
David
Director
Pierce 2
Detective
Casting Assistant
Video's en trailers
Reviews & comments
raffel
-
- 1 berichten
- 5 stemmen
Heb hem net in de bioscoop gezien, sneak preview. Of ja, gezien..
Ben na ruim 3 kwartier toch maar de zaal uitgelopen.
Te flauw, vrij oninteressant en absoluut niet geloofwaardig.
MGpower
-
- 103 berichten
- 44 stemmen
Heb hem net in de bioscoop gezien, sneak preview. Of ja, gezien..
Ben na ruim 3 kwartier toch maar de zaal uitgelopen.
Te flauw, vrij oninteressant en absoluut niet geloofwaardig.
Als je hem voor de helft gezien hebt, mag je niet stemmen 
Ben op zich wel benieuwd.
herman78
-
- 3176 berichten
- 1281 stemmen
Leuk om Dylan Moran (die ik ken vanwege de geweldige sitcom Black Books) eens op het grote scherm te zien.
Vond dit bij vlagen wel een leuke film, maar uiteindelijk te eenzijdig, houterig, voorspelbaar en vergezocht om gedenkwaardig te zijn. Wel grappig trouwens, de korte rolletjes van sterren als Neil Jordan en Jonathan Rys-Meyers aan het einde.
Sven Vermant
-
- 472 berichten
- 4543 stemmen
Vandaag gezien vond hem helaas behoorlijk tegenvallen. Het idee was goed maar de uitvoering behoorlijk matig. Ook het acteerwerk hield niet over.
2* voornamelijk voor het idee
Bobby Dobson
-
- 5 berichten
- 4 stemmen
Wat betreft dat gebrek aan geloofwaardigheid: daar draait juist die hele film om en de schrijver kokketteert er regelmatig mee.
Niet zo heel goed deze film. Shallow Grave, Head Above Water, en The Last Supper zijn in dit "genre" veel beter.
Nakkie13
-
- 970 berichten
- 265 stemmen
Leuk om Dylan Moran (die ik ken vanwege de geweldige sitcom Black Books) eens op het grote scherm te zien.
Vond dit bij vlagen wel een leuke film, maar uiteindelijk te eenzijdig, houterig, voorspelbaar en vergezocht om gedenkwaardig te zijn. Wel grappig trouwens, de korte rolletjes van sterren als Neil Jordan en Jonathan Rys-Meyers aan het einde.
Black Books is geniaal!
Check ook zijn nieuwe ( fantastische ) stand up show.
YouTube - Dylan Moran - What It Is - Live Part 1
vph1272qm
-
- 220 berichten
- 147 stemmen
geinige opbouw, waarvan je denk hoe komen ze hier nu nog uit.
het eind viel mij dan ook wat tegen...
edoch, erg vermakelijk....
sandokan-veld
-
- 171 berichten
- 984 stemmen
De eerste tien minuten zijn prima, Roddy Doyle-achtige, rauwe comedy over losers uit de sociale onderklasse. Dan neemt de film een scherpe bocht naar galgenhumor, en levert in één klap al haar realisme in. Was misschien precies de bedoeling van de makers, maar het komt eerder lomp en melig over dan grappig of indrukwekkend.
Zelfs in een zwarte comedy moeten je karakters nog een bepaalde motivatie hebben om tot een daden te komen, maar hier verzandt alles al snel in een bizarre cultklucht die de aandacht weet vast te houden, maar dat is dan ook het enige.
Jammer, want het idee is verre van onaardig.
RickZ
-
- 1329 berichten
- 1235 stemmen
Ierse zwarte komedie over luie acteur waar steeds meer mis gaat. Soms hilarisch.
Nouseforaname
-
- 231 berichten
- 155 stemmen
Heb deze film in de bioscoop gezien, was ondanks de ongeloofwaardigheid en slecht acteerwerk een meevaller. Waarschijnlijk heeft de film ook meer indruk gemaakt aangezien ik hem heb gezien in Ierland en de sfeer in de bios echt top was
maerk
-
- 4249 berichten
- 2702 stemmen
Geinig idee en ik hou wel van die grauwe zwarte humor, maar dit is niks.
Ik waardeer het idee. Ik vind het heel leuk bedacht dat iemands leven door 5 bizarre ongelukken helemaal om wordt gegooid. De film is ook lekker grauw en visueel soms wel leuk.
Maar de humor werkt niet. Leuk bedacht, maar hier komt het zo stroef over. Wat overblijft is een weinig grappige film met een leuk idee en een goede Dylan Moran.
2*.
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5185 stemmen
Sterke zwarte komedie die wat traag is uitgevallen maar uiteindelijk toch wel kan overtuigen. Vooral Dylan Moran was erg goed. Ik hou wel van dit soort films
Goed
Nakkie13
-
- 970 berichten
- 265 stemmen
Niet veel aan jammer genoeg, ongeloofwaardig en ik vond niet alle acteurs even leuk.
Dylan Moran moet een keer een rol krijgen die hij verdient.
Black Books achtige film!
Fran
-
- 1953 berichten
- 1732 stemmen
Het verhaal op zich had veel potentie om heel hilarisch te zijn maar het is wat mij betreft niet echt uit de verf gekomen. Jammer hoor want het verhaal op zich spreekt me erg aan. Ik hou af en toe wel wat van zwarte humor maar het had veel fileiner en scherper moeten zijn denk ik.
Het duurt ook even voordat er een beetje vaart in de film komt. Pas vanaf het moment dat die vriend binnenkomt en de situatie aanschouwt komt er wat meer vaart en humor in maar tot die tijd is het allemaal behoorlijk suf.
Het acteerwerk kwam op mij wat te geforceerd over waardoor het af en toe een beetje te kluchtachtig en gemaakt overkwam. Ik denk dat dat helaas het grootste minpunt was van deze film.
orbit
-
- 12092 berichten
- 0 stemmen
Lekker droge comedy, zaten wel momenten in dat ik even hard moest lachen, maar meestal zit je gewoon met een glimlach om je mond te kijken naar deze eindeloze opeenstapeling van ellende 
hannes64
-
- 1926 berichten
- 5242 stemmen
Het eerste kwartiertje....geinig.
Dan zakt ie totaal in als een pudding.
Niet voor mij achteruit gelegd.
gijsvogel
-
- 225 berichten
- 940 stemmen
Goed,
Prima film in het comedy/thriller genre.
De humor is goed geplaatst in het op zich enigszins overdreven plot. Af en toe als je denkt, het kan niet gekker dan gebeurt er toch weer iets leuk wat voor een andere wending zorgt (bijvoorbeeld met de politieagente)
Goed gecast en leuk gefilmd.
Mark Doherty heeft een mooie sullige kop die goed bij zijn rol en karakter past.
voor een leuk avondje film dus met een leuk plot
4*
K. V.
-
- 4361 berichten
- 3767 stemmen
'k vond het geen misse film. Van het komediegedeelte had 'k iets meer verwacht, maar was zeker niet slecht. De film moest het meer hebben van de situaties.
De cast vond 'k ook niet slecht. Ze deden me niet direct een belletje rinkelen, maar kwamen wel overtuigend over.
Een leuke film om gezien te hebben, 'k heb het me niet beklaagd.
notsub
-
- 1479 berichten
- 1463 stemmen
De combinatie van zwarte humor, absurditeit en ongewone onzin werkt best aardig in deze film. Aan het einde vliegt men toch uit de bocht, maar daarvoor heb ik al diverse lachsalvo's afgeschoten. Je moet er wel voor in de stemming zijn, maar dit melige werkstuk heeft zeker zijn sterke punten.
Zinema (crew films)
-
- 10270 berichten
- 7275 stemmen
Presterende pech.
Droog en duister zou je 'A Film with Me in It' best kunnen omschrijven, maar dat klinkt eigenlijk leuker dan dat deze Britse komedie is. De pech die een werkloze acteur op één dag overkomt is zelfs voor een lachfilm iets te vergezocht. Het thrilleraspect weet niet te werken en dus rust de film voornamelijk op de schouders van de cast. En die presteert gelukkig goed.
Redelijk.
Moviestar1979
-
- 1671 berichten
- 975 stemmen
De film zweeft bij mij tussen redelijk en goed.
De gebeurtenissen zijn uiteraard mooi gevonden, maar worden gaandeweg ook wel wat voorspelbaar. Een combinatie van acteerprestaties en zwarte humor zorgen echter voor een onderhoudende film. Je blijft je eveneens afvragen hoe het een en ander gaat aflopen.
3,0 *
Boenga
-
- 2628 berichten
- 1532 stemmen
- That's a lie.
- No, it's the new thruth.
Trump kwam zowaar in m'n gedachten bij die uitspraak.
Een zwarte komedie over een donkerzwarte dag in het leven van een derderangs acteur.
De setting en de kleuren zijn zeer sober - low budget, heet dat ? - en af en toe gaat het tempo er een beetje uit - het verhaal is te pover om je anderhalf uur aan je scherm gekluisterd te houden.
Maar: Doherty en Moran zijn heel sterk, en de humor - toch het belangrijkste onderdeel van de film - is af en toe hilarisch.
Niet direct iets wat ik uit Ierland verwachtte...
Komedie/drama lijkt me trouwens correcter dan komedie/thriller. Thriller ?
Robi
-
- 2526 berichten
- 2525 stemmen
Twee vrienden komen in grote problemen als er door zeer onwaarschijnlijke ongelukken in korte tijd diverse doden vallen. Dit is wat je met recht een gitzwarte komedie noemt. En best melig ook. Ach, het is geen echte superfilm, maar hij toverde toch regelmatig een leuke glimlach op mijn gezicht en het keek ook allemaal wel lekker weg. Eigenlijk is drie sterren net iets teveel. Een vriendelijkheids-zesminnetje zou een oud leraar van school het noemen. En dat is ook de score van de stemmers hier. Dus daar kan ik het mee eens zijn.
Het laatste nieuws

Nederlandstalige misdaadserie 'Blind Sherlock' nu te zien op Netflix

'Hacksaw Ridge' van Mel Gibson wordt vanavond uitgezonden op televisie

Biografisch sportdrama 'The Smashing Machine' vanaf nu te streamen op HBO Max

Controversieel? Castleden over spraakmakende horrorserie 'The Beauty': 'Zet je aan het denken'
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





