• 14.191 nieuwsartikelen
  • 172.480 films
  • 11.553 series
  • 32.720 seizoenen
  • 636.524 acteurs
  • 197.475 gebruikers
  • 9.253.830 stemmen
Avatar
 
banner banner

Alferd Packer: The Musical (1993)

Komedie / Muziek | 95 minuten
3,43 98 stemmen

Genre: Komedie / Muziek

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titel: Cannibal! The Musical

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Trey Parker

Met onder meer: Trey Parker, Matt Stone en Ian Hardin

IMDb beoordeling: 6,9 (13.543)

Gesproken taal: Engels en Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Alferd Packer: The Musical

"All Singing! All Dancing! All Flesh Eating!"

Alferd Packer vertelt het verhaal van hoe een mijnexpeditie compleet in de mist loopt. Packer en zijn collega's zitten vast in de Rocky Mountains, zonder voedsel en zijn gedwongen om vlees van de doden te eten.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alferd Packer

James Humphries

George Noon

Shannon Bell

Isreal Swan

Indian Chief

Frenchy Cabazon

Frank Miller

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3316 stemmen

Gemaakt in de tijd dat Trey Parker en Matt Stone nog niet eens waren afgestudeerd. Een tijd voordat iedereen ooit van South Park had gehoord, nauwelijks voor te stellen. Toch zijn er al heel wat SP-invloeden te bespeuren, en dat vond ik eigenlijk het leukste van de film.

Zo vind ik het al een feest als je bepaalde stemmen, zoals van Eric Cartman, kan herkennen. Alferd Packer speelt zich af in Colorado, een aantal grappen zijn overduidelijke South Park-like en door de film heen zitten diverse aliens verstopt, net als in de animatieserie.

Helaas vond ik deze film wat minder grappig. Dialogen waren vaak wat flauwig en zo grof of politiek incorrect is het allemaal nog niet. Bovendien heb ik het niet zo op zang, al was ik toch onder de indruk van de kwaliteiten van Trey, die zelfs nog een paar andere in zang heeft gedubd. De make-up was eveneens goed te genieten, zeker gezien het lage budget. Een krappe voldoende.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8483 berichten
  • 3848 stemmen

Nooit geweten dat Trey Parker en Matt Stone - bekend van South Park - ooit begonnen zijn onder de vleugels van Troma. Eigenlijk leggen ze hier al de basis voor wat ze later 20 seizoenen zouden doen met hun succesvolste franchise: harde humor rond blijmoedige, optimistische mensen, die eigenlijk egoïstische psychopaten zijn. Ook de overbekende musical-invloeden zijn al volop aanwezig, en het komt bijzonder goed uit de verf omdat de absurdistische nonsense is gegoten in gelikte muziekstukken. Het geheel heeft een extra amusementswaarde omdat je zo nu en dan zelfs de stemmetjes en geluidjes van de animatieserie erdoorheen kunt horen. Echt grappig wil het niet worden, want ze zijn er nog niet op uit om met hun politiek geïnspireerde satire werkelijk tegen heilige huisjes te trappen. Het is daarmee een tikkeltje braaf, en dat in een film waarin kannibalisme toch een prominente plaats heeft. Een must voor iedereen die South Park een warm hart toedraagt en wil zien waar de iconische serie zijn wortels heeft.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8483 berichten
  • 3848 stemmen

En trouwens met een bizarre cameo/gastrol van Stan Brakhage.


avatar van Rancid

Rancid

  • 595 berichten
  • 846 stemmen

Als South Park-fan had ik me hier wat meer bij voorgesteld. Ik vond het vooral zeer zelden grappig, meestal sloegen de grappen wat mij betreft de plank compleet mis, te flauw, niet geinig. En ik hou ook totaal niet van musicals, dat zal ook wel meewerken. Eigenlijk was de intro verreweg het leukst.

Wel goed gedaan voor een (afstudeer)project van jonge studenten.


avatar van Woland

Woland

  • 4573 berichten
  • 3673 stemmen

Typische Troma-ongein, maar ook wel herkenbaar als werk van Trey Parker en Matt Stone. Het is wel grappig om te zien dat ook hierin al South Park achtige elementen zitten - de setting in de bergen van Colorado/Utah, het stemmetje van Eric Cartman, een idiote musical, en ook het type grappen hier doen ook wel denken aan de wat mindere grappen in South Park. Want laten we eerlijk wezen, het is leuk en aardig voor een afstudeerproject maar bij lange na niet van het niveau van South Park. Er zitten een hoop flauwe grappen en grollen in, er komen om de haverklap maffe liedjes voorbij, en het is een lekker onnozel verhaal. Best oke om een keer gezien te hebben, maar ik viel niet van m'n stoel.