

Genre: Actie / Misdaad
Speelduur: 128 minuten
Alternatieve titels: Invisible Target / Nan Er Ben Se / 男兒本色
Oorsprong:
Hongkong / China
Geregisseerd door: Benny Chan
Met onder meer: Nicholas Tse, Shawn Yue en Jaycee Chan
IMDb beoordeling:
6,7 (3.171)
Gesproken taal: Kantonees
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Nam Yee Boon Sik
Tien Yen Seng en zijn aanhangers beroven een beveiligingsbedrijf met behulp van explosieve apparatuur en het resultaat? Enorme explosies en veel doden. Ze vluchten met 100,000 Hongkongse dollars en schijnbaar is er geen spoor van terug te vinden. Zes maanden later houden agent Fong en zijn teamgenoten een verdachte wagen aan, die tevens bruut wordt aangevallen door Tien en zijn aanhangers. Oftewel Tien is terug gekeerd naar Hongkong, alleen met welk doel?
Externe links
Acteurs en actrices
Detective Chan Chun
Inspector Carson Fong Yik Wei
Officer Wai King Ho
Tien Yeng Seng
Ronin Tien Yeng-Yee
Leung Hoi Lam
SP Cheung Man Yiu
Ho Wing Keung
Ho Ka Yee
Inspector Wong Kam Ming
Video's en trailers
Reviews & comments

balosa
-
- 429 berichten
- 3841 stemmen
lekkere actiefilm, helaas zakt de film af en toe even in, hij had iets korter mogen duren van me, al met al toch wel genoten van deze film 3.5*

J.T.O
-
- 790 berichten
- 1047 stemmen
Zag je een connectie met de zovaak gesproken jaren 80 achtige flick? Soort van Police Story, qua aktie? Want dat hebben we een tijd niet meer gezien, helaas.

Raffael77
-
- 1891 berichten
- 0 stemmen
Goede film. Actie van begin tot einde en ook een goed verhaal.
Gewoon kijken jammer dat het weinig sterren krijgt. 5

J.T.O
-
- 790 berichten
- 1047 stemmen
De film is ondanks de grote hype teleurstellend. Het werd immers vergeleken met het oude werk van Jackie Chan, namelijk dat de acteurs zoals Nicholas Tse en Shawn Yue hun eigen stunts doen. Eerlijk gezegd zag dat er best wel indrukwekkend uit en dat verdient gewoon respect, zeker in tijden waar iedereen geneigd is om stuntmannen in te huren voor zulke gedurfde actiescènes.
Alleen helaas lijdt de film wel onder een paar kenmerkende problemen. Om ze eens snel even op te sommen: Een zeer matige verhaal, te veel melodramatische scènes, voorspellende plotwendingen met daarbij te veel aan hints en een slechte verdeling van de actie en vertelling. Ook jammer vond ik de cast, die overigens veel meer kan aanbieden. Enerzijds hadden ze een goede toevoeging aan de film (de officieren), anderzijds kwamen ze over als half uitgewerkt in script en konden ze net zo goed weggelaten worden (Sam Lee, vriendin van Shawn en nog meer). Tot slot was het wel vet om Wu Jing te zien, echt een bad-ass figuur en zijn acteerprestatie evenzeer zijn gevechten zijn top.
Het lijkt mij wel iets voor een gave actie video van 5 minuten met daarbij een eigen toegevoegde muziek. Overigens vond ik wel dat er weinig actie in zit, zeker in contrast met de filmlengte, maar het is een leuke en verfrissende film. Een film met wat jongere acteurs die proberen om spectaculaire actiescènes te leveren in plaats van de bijna standaard Jackie Chan actie film.
3 sterren.

NightFox
-
- 1 berichten
- 9 stemmen
Zeer toffe film, het is lang geleden dat een film uit HK mij tot het einde heeft weten te boeien.
Ik vind het een 4 waard maar krijgt een 5 omdat dit gewoon een must seen is.

DaantjeE
-
- 10 berichten
- 134 stemmen
Leuke film voor als je echt van oldskool actie houdt, veel vechten en weinig denken. Hoewel de film erg vermakelijk was miste ik toch iets, het verhaal liep niet helemaal lekker en vondt ik af en toe zelfs enigszins vaag overkomen, misschien dankzij al die aziatische namen die naar verloop van tijd allemaal hetzelfde lijken (alhoewel ik daar normaal geen moeite mee heb :s).
Ook waren sommige scenes niet heel geloofwaardig, bijvoorbeeld de openingsscene waarin een stuk of 10 politieagenten onbeschut midden over de weg lopen en daarvandaan de overvallers proberen neer te schieten, waarna de politieagenten stuk voor stuk neergemaaid worden en de explosies leken mij ook niet helemaal reëel, zo exploderen er op een gegeven moment een aantal auto's die perfect op hun plek blijven staan tijdens de explosies zonder ook maar een haartje te bewegen.
Wel een heel leuke film om naar te kijken.
3.5*

falcon66
-
- 9 berichten
- 66 stemmen
sommige stukken waren echt zwak en het verhaal was ook zwak. maar deze film is wel te kijken. Je kunt er wel van genieten.

Villevalo23
-
- 1822 berichten
- 3967 stemmen
Ik miste het gevoel een beetje bij deze film. Hoewel de vechtscènes wel oke waren, en idd echt oldskool, had het niet dat extra's wat we Jet Li en Tony Jaa de laatste jaren hebben zien doen.
Het dramatische deel was ook nou niet geweldig, wat trouwens wel vaker in een actiefilm kant noch wal raakt. Toch, over het algemeen best een aardig wegkijkfilmpje maar helaas ook niet meer dan dat.

StrikerZ
-
- 16 berichten
- 15 stemmen
Prima actiefilm, kijkt lekker weg, het drama gedeelte mocht wel wat beter uitgewerkt worden. De gevechtsscenes zijn erg goed , maar dat mag ook wel met martial arts ster Wu Jing die hier de slechterik speelt.

sinterklaas
-
- 11595 berichten
- 3200 stemmen
Na de uiterst slappe New Police Story is Benny Chan wel de goede kant opgegaan met Divergence maar nu komt ie met Invisible Target en weet niet echt hoe ik deze moet beoordelen. De actie-scenes zijn nog redelijk maar soms ook traag en er zitten ook erg lange saaie stukken in. De gevechten dertussen waren wel mooi en de zoon van Jackie Chan doet het ook niet slecht. Het verhaal is natuurlijk weer dun zoals in de meeste Chinese actiefilms
De Hong Kong settings worden met de tijd in films moderner en beter maar actie zoals de oude John Woo films kan je niet meer verwachten in HK films helaas maar van de melodrama blijven die Chinezen wel snoepen. Die melodrama gelul zal ik wel kunnen missen maar het blijven toch helaas de oldskool actiescenes die we moeten missen.
Zo is dat dus hierin ook het geval. Actiescenes zien er zoals gezegt wel redelijk uit maar toch wacht ik wel weer op een ultieme actieknaller, de trailer beloofde veel maar de film stelde weinig voor.
Krappe 3*

Minotaures
-
- 7806 berichten
- 2346 stemmen
Een goed misdaad en vechtfilm.
Leuke drietal, die 3 agenten. Vooral als ze elkaar aan het insmeren zijn en één van de agent zijn oma binnenkomt
Beetje raar dat ze één of twee kleine Engelse zinnen uitspreken. Ik dacht dat er iets mis was met mijn gehoor of de taalselectie, maar nee hoor, hun lippen gaan gesynchroniseerd mee.
Voor de rest waren de knal- en vechtscènes goed, uitstekende stunts, zo van gebouwen en andere objecten springen. En ook hier, net als elk andere Aziatischefilm, hebben we het te maken met superlenig, bijna-niet-te-doden en vooral supersterke criminelen.
Gewoon een film om op een saaie avond te kijken, als je van Aziatische films houdt natuurlijk.

BjornH
-
- 174 berichten
- 453 stemmen
Bahbahbah zeg. Wat een prul was dit zeg xD. Het enige waar ik hard om kon lachen was de ietwat dreuge humor die regelmatig de hoek om kwam kijken. Geweldig was dat .
Daarnaast was dit maar een middelmatig aftreksel van de gouwe ouwe. Wiu Jing kan aardig knokken, wat ie ook al in Legendary Assassin liet zien. Dat ander drietal was erg matigjes. Qua acteren kwam het niet goed over en onderlinge chemie was ook ver te zoeken.
Maar de negatieve ondertoon wordt toch echt wel gezet door de te dik ke laag melodrama. Werkelijk alle clichés werden uit de kast getrokken. Liefde, haat,wraak en weet ik t wat. En zodra iets bepalends was vergeten, dan moest dat maar op het einde ingehaald worden, zie : die liefdesscene tussen die kale en dat ene meisje, die zomaar fftjes in het hele stuk werd geknipt .
Ala, het totaalbeeld was gewoon niet best . 2*
Iemand btw een idee waarom deze film 'Invisible Target' heet? Dat is mij volledig ontgaan.....

Lancher
-
- 169 berichten
- 1884 stemmen
Het is overigens 100 miljoen dollar, als ik met niet vergis. Voor 100.000 dollar al die moeite doen, zou nergens op slaan. Hadden ze beter een andere geld wagen kunnen overvallen.

Onderhond
-
- 87116 berichten
- 11827 stemmen
Goed!
Nogal wat duisterder dan Benny Chan's normale werk, en net dat geeft deze film dat beetje extra. Verder lekker actievol. Er zit af en toe wat typisch HK drama bij, maar het merendeel van de film is toch actie-gerelateerd.
Verder ook aardig wat variatie in de actiescenes. Achtervolgingen, one-on-one gevechten, grootse ontploffingen. Zit er allemaal in. Daarmee wordt de film misschien net iéts te lang, maar geen enkele scene voelt als opvulling aan.
Verder ook goed acteerwerk van de jonkies. Tse, Yue en Chan zijn een geweldig trio, die laatste behoren dan ondertussen ook wel tot de betere acteurs van hun generatie. Wu Jing als bad guy valt ook positief op.
Mist alleen dat beetje stijl om écht hoog te scoren. Chan moet misschien eens op bijles bij de Milkyway mannen, daar kan hij volgens mij nog wel een paar lesjes opdoen. Maar los daarvan makkelijk Chan's beste film en geweldige filler voor een avondje actieplezier.
3.5*

HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 13425 berichten
- 1196 stemmen
Het laatste nieuws

De tien best beoordeelde films van de jarige Ellen Burstyn (91)

Waargebeurde dramafilm 'Dark Waters' met Mark Ruffalo nu te zien via NPO Start

BBC-presentator steekt middelvinger op naar camera tijdens journaal, biedt nu excuses aan

Mysteryfilm 'A Haunting in Venice' van Kenneth Branagh vanaf vandaag te huur op Pathé Thuis
Bekijk ook

Rurôni Kenshin: Meiji Kenkaku Roman Tan
Actie / Avontuur, 2012
38 reacties

Paradies: Liebe
Drama, 2012
80 reacties

Mou Gaan Dou III: Jung Gik Mou Gaan
Drama / Misdaad, 2003
43 reacties

San Siu Lam Zi
Actie / Drama, 2011
57 reacties

Saat Po Long
Actie, 2005
60 reacties

Wu Xia
Actie / Drama, 2011
20 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.