• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

Namastey London (2007)

Komedie / Romantiek | 132 minuten
3,13 15 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 132 minuten

Oorsprong: India / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Vipul Amrutlal Shah

Met onder meer: Akshay Kumar, Katrina Kaif en Rishi Kapoor

IMDb beoordeling: 7,1 (24.048)

Gesproken taal: Duits, Hindi, Italiaans en Engels

Releasedatum: 23 maart 2007

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Namastey London

Jasmeet "Jazz" Singh (Katrina Kaif) is een Indiaas meisje, opgegroeid in Engeland. Haar vader (Rishi Kapoor) gelooft in indiase tradities en cultuur, wat zij niet doet. Zij is gek op de Engelse cultuur en wil ook met iemand in Engeland trouwen. Maar haar vader dwingt haar om met een punjabi (indiase) boer, Arjun (Akshay Kumar), te trouwen. Hij kan amper Engels spreken, maar hij is wel blij dat hij nu een mooie vrouw heeft. Hij realiseert snel dat ze nog steeds flirt met andere mensen, maar hij doet zijn best om haar gelukkig te houden en proberen dat zij ook op hem verliefd wordt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Arjun Ballu Singh

Jasmeet 'Jazz' M. Malhotra

Manmohan Malhotra

Charles 'Charlie' Brown

Imran 'Immi' P. Khan

Parvez Khan

Bebo M. Malhotra

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Een bijzonder vlotte mix van komedie, romantiek en drama over een in het westen geboren en opgetogen jonge vrouw, die via de liefde van lieverlee haar Indiase roots ontdekt. De beeldschone robbedoes Katrina Kaif is geknipt voor deze rol. Zoals het hoort in een Bollywood romcom is de film rijkelijk voorzien van lekker in het gehoor liggende liedjes. Erg leuk.