• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.566 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.372 stemmen
Avatar
 
banner banner

Storm Center (1956)

Drama | 85 minuten
3,36 7 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Daniel Taradash

Met onder meer: Bette Davis, Brian Keith en Kim Hunter

IMDb beoordeling: 6,6 (1.869)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Storm Center

"Who really set the town aflame?..."

Alicia Hull (Bette Davis) werkt in een bibliotheek. Wanneer zij weigert om een controversieel boek van de planken te halen, wordt Alicia door de lokale politici al snel bestempeld als gevaarlijke communist.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alicia Hull

Paul Duncan

Martha Lockridge

Judge Robert Ellerbe

George Slater

Freddie Slater

Laura Slater

Stacey Martin

Hazel Levering

Rev. Wilson

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van clubsport

clubsport

  • 3847 berichten
  • 6962 stemmen

moet toch een gewaagd verhaal zijn geweest midden in de anti communisten paranoia en de mccarthy tijd niet ver weg .


avatar van Biosguru

Biosguru

  • 1557 berichten
  • 5096 stemmen

Erg sterk, verhaal zit mooi in elkaar. Moet er wel bij zeggen dat dit onderwerp me aan het hart gaat. Zoals clubsport terecht al opmerkt, werd deze film inderdaad gezien als pro communistisch. Met Hedda Hopper en de hele rataplan achter de schermen druk in de weer om deze film tegen te houden. De film deed me wel wat aan Pleasantville denken. Ondanks de soms wat al te dramatische insteek is het mijn inziens erg veel beter geslaagd als het soort gelijke "Inherit the wind".

De film lijkt overigens totaal vergeten. Jammer is dat, ik heb eigenlijk zelden een film uit de Mc Carthy tijd zelf gezien, die zo sterk duidelijk maakt wat die heksenjacht inhield.