• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.347 stemmen
Avatar
 
banner banner

Foo gwai lip che (1986)

Actie / Komedie | 94 minuten
3,23 15 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titels: The Millionaires' Express / Nobles' Express / Millionaire's Express / 富貴列車

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Sammo Kam-Bo Hung

Met onder meer: Sammo Kam-Bo Hung, Biao Yuen en Kenny Bee

IMDb beoordeling: 6,9 (2.498)

Gesproken taal: Kantonees en Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Foo gwai lip che

De luxueuze nieuwe exprestrein van Shanghai, genaamd de 'Miljonairs Expres', vervoert tijdens haar eerste reis een groot aantal belangrijke en hooggeplaatste regeringsambtenaren met hun echtgenotes. Hun reis verloopt echter niet zonder problemen, want zij krijgen te maken met Japanse zwaardvechters, bankrovers en vele andere ongure personages.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Fire Chief Tsao Cheuk Kin

Wild Bull

Fireman

Security Head / Bank Robber

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van nachtvlinder

nachtvlinder

  • 520 berichten
  • 464 stemmen

Op de gok gekocht en mezelf toch kostelijk vermaakt met deze aktie komedie. Het verhaal is wel een stuk ingewikkelder dan hierboven vermeld. Het gaat ook nog over en eigenlijk grotendeels over een klein stadje met zelfbestuur wat opgeschrikt wordt uit zijn slaap door de komst van veel avontuurlijke mensen. Ik wist niet dat chinezen zo humorvol kunnen zijn. De extra's met o.a. het achtergrondverhaal van een actrice is erg interessant.


avatar van mc ninja

mc ninja

  • 88 berichten
  • 1 stemmen

ik zoek deze film al zeker 6 jaar,please waar kan ik hem vinde kope of hure


avatar van J.T.O

J.T.O

  • 791 berichten
  • 1048 stemmen

Wat een vermakelijk film was dit, ik heb dit echt niet zien aankomen. Maar het is verreweg beter dan al de komedie en actie film die ik tot nu toe heb gezien. Of het nou van Jackie Chan of van Sammo Hung zelf is. In deze film heb je daadwerkelijk alles, van geïmporteerde cowboys tot randdebielen dieven. Van verleidelijk vrouwen tot ninja’s met een missie. De uiteenlopende aangename personages zorgen ervoor dat de film niet in herhaling valt en dit geldt zowel voor de spectaculaire actie als de visuele maar niet al te flauwe humor. Eigenlijk is het persoonlijk gezien ook nog best wel subliem gedaan.

5 sterren

Mc Ninja, koop via Yesasia, dus import.


avatar van Ramon K

Ramon K

  • 13575 berichten
  • 0 stemmen

Je kunt de dvd beter bij play.com halen nu (HKL) voor 5,50 Euro.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Lollig.

Chinese Western maar met een zware nadruk op het komische gedeelte. Verlaten dorpjes, treinrovers, bankrovers, lone rangers en noem maar op. Voeg daarbij nog een Japanse delegatie, een bordeel en Sammo Hung die alles samenhoudt en je hebt een redelijk grote cast die kris kras door elkaar gegooid wordt.

Sammo Hung brengt een leuke mix van comedy en martial arts, vooral het eindgevecht (zoals zo vaak in dit soort films) mocht er wel zijn. Blijft een apart figuur, zeker als je hem ziet vechten, maar hij brengt het er toch altijd aardig vanaf.

Nogal wat bekende namen in deze film, loopt allemaal erg vlot en is zowel komisch als geslaagd qua actie. Erg leuk tussendoortje dus, maar groots wordt het nergens.

3.0*