• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.062 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.622 stemmen
Avatar
 
banner banner

L'Insegnante (1975)

Komedie | 95 minuten
1,17 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Sexy Schoolteacher / The School Teacher

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Nando Cicero

Met onder meer: Edwige Fenech, Vittorio Caprioli en Alfredo Pea

IMDb beoordeling: 4,8 (1.038)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot L'Insegnante

Giovanna Pagaus (Edwige Fenech) is de aantrekkelijke privélerares van Franco Mottola (Alfredo Pea). Franco wordt al snel verliefd op zijn nieuwe lerares en probeert haar op allerlei manieren te verleiden. Door te doen alsof hij zelfmoord wil plegen, hoopt hij Giovanna's aandacht te trekken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4307 stemmen

Italiaanse sekskomedie die het begin vormde van een zeer succesvolle reeks van in totaal zes films.

De films maken deel uit van de Commedia sexy all'Italiana dat een subgenre is van de meer traditionele (en fatsoenlijke) Italiaanse komedies die vanaf de jaren 50 in groten getale werden geproduceerd.

Dit kluchtige en erotische subgenre was in de jaren 70 heel populair en de films trokken volle zalen. De films bevatten vrouwelijk naakt, mijden elke vorm van diepzinnigheid en hebben een humoristische insteek die veelal sexueel georiënteerd is.

Zo ook dit product. Het verhaal is heel simplistisch en doet er eigenlijk niet toe. Er is sprake van een soort rode verhaaldraad met daaromheen allerlei sketch-achtige toestanden die zijdelings met de rode draad te maken hebben. Het geheel is tamelijk chaotisch, evenals de editing die derhalve goed past.

De insteek is zoals gezegd komisch, maar de foute humor is zo flauw en afgezaagd, dat het maar niet lollig wil worden.

Er is vrouwelijk naakt aanwezig, maar die aanwezigheid is teleurstellend schaars.

De muziek bestaat uit van die vrolijke hoempa-achtige deuntjes, die in een Tiroler (een genre waar deze film wel frappante gelijkenissen mee heeft) niet zouden misstaan. De personages zijn gemaakt grappig, dus absoluut niet komisch en kunnen niet acteren.

Vreselijke film. Het was een lijdensweg.