• 13.911 nieuwsartikelen
  • 171.905 films
  • 11.455 series
  • 32.510 seizoenen
  • 635.108 acteurs
  • 197.279 gebruikers
  • 9.234.512 stemmen
Avatar
 
banner banner

Her Best Move (2007)

Komedie / Romantiek | 102 minuten
2,72 49 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: Sara Scoort!

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Norm Hunter

Met onder meer: Leah Pipes, Scott Patterson en Lalaine

IMDb beoordeling: 5,4 (2.416)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Her Best Move

Sara Davis heeft het zwaar op de middelbare school, maar het wordt nog zwaarder wanneer ze ontdekt wordt als groot talent door het Amerikaanse Nationale team. Nu heeft ze geen tijd meer voor schoolprojecten of vriendjes. Niet iedereen is er zo blij mee dat Sara nooit meer ergens tijd voor heeft.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dreiecke

Dreiecke

  • 2768 berichten
  • 902 stemmen

"There comes a time when you have to lead your life...., not just follow it"

Voor deze uitspraak al 3*
Nee grapje, dit is een aardige jeugdfilm over dromen, liefde en leven vs plichten. Dat zo'n impasse je karakter en levenshouding kan veranderen als de balans zoek is wordt in deze film duidelijk. De omgeving keert zich steeds meer van Sara af, totdat ze zelf besluit betere keuzes te gaan maken, meer voor haarzelf te kiezen.
Overtuigende acteurs, mooi gefilmd en niet te vergeten, goede songs.


avatar van JessicaD

JessicaD

  • 470 berichten
  • 540 stemmen

Waarom ik deze film op mijn to-watch lijst had weet ik eigenlijk niet meer. Ik denk dat het was omdat Scott Patterson (Luke uit Gilmore Girls) op de poster staat en ik sneller films kijk met acteurs die ik leuk vind. Nou moet ik wel zeggen dat deze film al vrij oud en gedateerd is, maar nog wel vermakelijk genoeg. Het is een typische 90’s film voor jongeren, maar zelfs vergeleken met de toppers van toen is het denk ik wel een beetje een B-film. Maar mocht je echt niet weten wat je kunt kijken dan bevat de film zeker wel een leuke boodschap. En herkennen jullie Leah Pipes uit The Originals als tiener.