• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.976 gebruikers
  • 9.370.379 stemmen
Avatar
 
banner banner

Everything You Want (2005)

Komedie / Romantiek | 93 minuten
2,32 17 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ryan Little

Met onder meer: Shiri Appleby en Nick Zano

IMDb beoordeling: 5,8 (1.817)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Everything You Want

"Love is Just An Illusion. Until the Real Thing Comes along"

Abby weet al van kleins af aan dat ze goed kan schilderen. Ondanks dat ze een moeilijke jeugd heeft gehad, heeft ze nu een goed leventje met goede vrienden en een perfecte relatie. Maar dan wordt ze verliefd op iemand anders, de neef van een collega die ze bijles geeft. Welke keuze zal Abby moeten maken?

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Abby Morrison

Quinn Andrews

Jessica Lindstrom

Jessica Lindstrom

Calvin Dillwaller

Mary Louise Morrison

Ryan Sanders

George Morrison

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van prutnek

prutnek

  • 91 berichten
  • 1488 stemmen

leuk leuk leuk om als eerste mm user een film te kijken en te beoordelen,echt een sneak preview gevoel

ik ben geen echte fan van romcoms maar gezien mn goede ervaring met de vorige (just like heaven) en het feit dat er verder niks op film 1 kwam besloot ik me aan deze te wagen

bagger,geforceerd romantisch en vooral niet humoristisch,de gehele film stond mn gezicht in de wesley snipes stand

er kwam ook vaak een sfeer over alsof het om een klucht ging jeweet wel van dat haastige gepraat en gedoe om de aandacht af te leiden

nee als ik weer eens een romcom ga kijken moet ie echt een goede recensie krijgen of ik moet samen met een leuke meid zijn(doet t ook wel goed meestal)(ken je gaan zoenen omdat de film kut is)

ofzo


avatar van DaanRiver

DaanRiver

  • 92 berichten
  • 415 stemmen

ik zag hem gister tijdens het fitnessen op film1 (zonder geluid met NL ondertiteling).. af en toe wat beelden voorbij zien komen..

leek me wel een grappige film..


avatar van DeCol

DeCol

  • 7009 berichten
  • 3022 stemmen

Net gekeken, ook op film 1. Wel een leuk filmpje voor te kijken tijdens het eten. niet echt speciaal, zal hem ook niet voor de 2de keer bekijken. 2.5*


avatar van MissyNador

MissyNador

  • 250 berichten
  • 766 stemmen

Erg tegengevallen! Jammer


avatar van Near_Dark

Near_Dark

  • 754 berichten
  • 424 stemmen

Plot : Als klein meisje was Abby dikwijls alleen bij haar tante terwijl haar ouders op reis gingen. Daar leerde ze schilderen en vooral konfituur maken. Nu woont ze als jonge twintiger samen met haar vriendin/collega Jessica en heeft een perfecte vriend, Sy.

Sy kijkt graag naar Romantische Komedies en poseert met plezier voor Abby's schilderijen.
Samen spelen ze in de sneeuw en maken veel lol. Als Jessica's neef Quinn ten tonele verschijnt moet ze eerst niet weten van deze verwaande kwast die ze vergelijkt met een Neandertaler omdat hij in haar ogen een cultuurbarbaar is. Gaandeweg leren ze elkaar beter kennen.

Abby wordt verscheurt tussen haar liefde voor Sy en deze knappe jongen Quinn.
Blijft ze bij haar perfecte vriend Sy of laat ze zich verleiden door deze geestige en charmante nieuwkomer...?




Pffft....het begin deed het ergste vermoeden.
Twee vriendinnen die in hetzelfde appartement wonen om de huur te kunnen delen. Abby doet wat aan schilderen, studeert kunst en verdient wat bij in de cafetaria van een grote boekenwinkel.

Je wordt om de oren geslagen met poppy gitaardeuntjes en songteksten over verliefdheid en over dat alles mogelijk is in het leven en blablabli en patata...
Die liedjes klinken best leuk maar geef mij toch maar een unieke soundtrack bij een film, maar bij zulke Rom. Kom's is deze muziekkeuze de normaalste zaak van de wereld.

Uiteraard hebben deze meiden het constant razend druk: de telefoon gaat als ze aan't koken zijn, juist dan komt er nog iemand binnengewandeld en het scheelt niet veel of ze zouden zich ondertussen nog beginnen maquilleren

Zo'n 40 minuten in de film dacht ik er sterk aan om te beginnen doorspoelen.
Grumbel...mompel.... hmmmm...gauw wat chips halen en een lekkere Trapist.
Zo, nu kan ik er weer tegen. Ik heb dan toch maar verder gekeken...
Benieuwd hoe het gaat aflopen met Abby's ingebeelde vriendje.

Buiten het onevenwichtige en vrij saaie eerste uur volgt hij verder nog keurig het uitgestippelde pad waaraan Romantische Komedies moeten voldoen, daar is niets mis mee, dat zijn nu eenmaal de regels van dit filmgenre.
Pas het laatste half uur begon ik hem goed te vinden, nogal aan de late kant voor een film die 88 minuten duurt...

Toch nog een nipte 6/10 vanwege het laatste half uur,
dat maakte veel goed.