• 15.754 nieuwsartikelen
  • 178.093 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.016 gebruikers
  • 9.372.586 stemmen
Avatar
 
banner banner

Home Invasion (2016)

Thriller | 85 minuten
2,71 82 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Tennant

Met onder meer: Natasha Henstridge, Jason Patric en Scott Adkins

IMDb beoordeling: 5,1 (4.326)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Home Invasion

"Help is on the way... if you live that long."

De rijke vrouw Chloe en haar stiefzoon Jacob zitten alleen in hun afgelegen landhuis. Dan worden zij het doelwit van een trio gespecialiseerde dieven. Chloe's enige manier om hulp in te schakelen is via een telefoontje met een beveiligingssysteemspecialist. Maar de indringers worden steeds dreigender en de connectie begint slechter te worden. Durft zij de telefonist in vertrouwen te nemen en hem te gebruiken als haar ogen om haar naar een veilige plek te leiden?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Collins

Collins

  • 7294 berichten
  • 4311 stemmen

Een tamelijke sfeerloze thriller waarin het thema “hide and seek” een grote rol speelt.

Het begint allemaal met een stel criminelen dat op brute wijze een huis binnenvalt om er iets te stelen. En da's best even schrikken.

Vervolgens draait de film om het kat- en muisspel tussen de criminelen en de bewoners. Het spel dat zich ontwikkelt komt echter niet uit de verf. Voorspelbaarheid troef. We zien alle opgeklopte clichés de revue passeren inclusief wat feel-good momentjes. Het oogt allemaal nogal geforceerd.

Er is sprake van amateuristische boeven. Ze doen werkelijk alles fout en zijn daarom natuurlijk ook niet echt schrikbarend of eng. Als bewoner moet je wel erg dom zijn om niet te overleven. En dat is weer dodelijk voor de spanning, die dus maar niet wil komen.

Meer enerverend, zijn de scenewisselingen tussen het huis en een meekijkende en adviserende controlroom van de beveiliging. Hoewel niet origineel, kijkt dit element in de film best leuk weg. Bovendien pompt deze insteek eindelijk wat dynamiek in deze statische productie.

Jammer dat deze scenes pas halverwege de film hun intrede doen. Te laat en met te weinig tegenwicht om de film uit de poel van matheid en lusteloosheid te bevrijden waarin de film dan al is weggezakt.

Aan het eind nog een teleurstellende hint naar een vervolg. Het lef!


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8085 stemmen

Home alone 6. Wat een povere actrice is Henstridge! Totaal ongeloofwaardige band met haar zoon. Omringt door B-acteurs in een plot zonder diepgang. Erg matig! *1,5


avatar van N. S.

N. S.

  • 29 berichten
  • 34 stemmen

Het home invasion idee is niet nieuw, dit hebben we al zo vaak gezien. We weten ook dat ze met dit concept een spannende film kunnen maken. Het verhaal is dit keer wel anders dan een normale invasion film. Opzich interessant, maar kon beter.

Een film met twee kanten, de security en de invasion. Je ziet hoe de beveiliging te werk gaat met dit soort invallen. Wanneer ze contact hebben met de bewoners tijdens de invasion gaat de spanning flink achteruit. Bijna de hele film wordt er aanwijzingen gegeven waar de invallers zijn en welke route moeder en kind moeten lopen om te voorkomen dat de invallers hen pakken.

Acteerprestaties zijn om te huilen, het beste vond ik nog die moeder. toen de inbrekers de bewoners te pakken hadden, kwam er een kleine wending. De inbreker schoot die kale met baard (andere inbreker) neer omdat die kale het allemaal te ver vindt gaan en zich een beetje verzette. Eerst was ie nog helemaal mee met de inbrekers en toen opeens..

Er was ook geen motief waarom ze dat deden, iets met de vader van het gezin? Was ie nou dood of maakte die inbreker, zoals dat jongetje zei, een grapje om hen bang te maken? Toen dat jochie was ontsnapt van die vrouwelijke inbreker ging ie er met de auto vandoor, dat hij kan rijden is al een wonder maar toen hij opeens boven stond, waar moeder en inbreker waren, was pas magie? Voor de rest zag het er gewoon prima uit, maar had er meer van verwacht.


avatar van De Groote

De Groote

  • 4 berichten
  • 0 stemmen

ADG inbraak triller met domme boeven

hoe moet je sterren geven kan iemand mij dat eens uitleggen