• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.229 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.069 gebruikers
  • 9.375.307 stemmen
Avatar
 
banner banner

Issiz Adam (2008)

Romantiek / Drama | 113 minuten
3,38 32 stemmen

Genre: Romantiek / Drama

Speelduur: 113 minuten

Alternatieve titel: The Desolate Man

Oorsprong: Turkije

Geregisseerd door: Çagan Irmak

Met onder meer: Melis Birkan, Cemal Hünal en Gözde Kansu

IMDb beoordeling: 6,8 (25.362)

Gesproken taal: Turks

Releasedatum: 12 maart 2009

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Issiz Adam

"You lay down on my knee, I told you a story and you grew up"

In Istanboel is Alper, een vrijgezel voor het leven, een chef-kok met zijn eigen populaire restaurant. Zijn leven komt echter op zijn kop te staan als hij op een dag in een tweedehandse boekhandel Ada tegenkomt. Ada ontwerpt kleding voor kinderen en is juist simpel en nederig. Totaal het tegenovergestelde van karakter. Hij zal een keuze moeten maken tussen zijn zo fel begeerde vrijheid en de liefde.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van ikkie01

ikkie01

  • 156 berichten
  • 1666 stemmen

Mooie film erg aangrijpend einde, moeilijke keuze goed in beeld gebracht. Camera vond ik verwarrend, dan weer in 1e persoon, dan weer op afstand


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Voor zo ver een drama romantisch kan zijn, is dit een prachtig romantisch drama. Cemal Hünal (Alper) en Melis Birkan (Ada) laten acteerprestaties zien, waar je stil van wordt en dat geldt ook voor Yildiz Kültür (Alper's moeder). De fraaie beelden van Istanbul en de mooie soundtrack maken het tot een schitterend geheel.

Een echte aanrader!