• 15.749 nieuwsartikelen
  • 178.091 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.468 stemmen
Avatar
 
banner banner

All about Anna (2005)

Romantiek / Erotiek | 91 minuten
2,25 51 stemmen

Genre: Romantiek / Erotiek

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Denemarken

Geregisseerd door: Jessica Nilsson

Met onder meer: Gry Bay, Adrian Bouchet en Eileen Daly

IMDb beoordeling: 4,3 (3.015)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot All about Anna

"The passionate story of a sensuous woman."

Anna is een moderne, onafhankelijke meid, die leeft voor de lol en zich afzijdig houdt van serieuze relaties. Ze neemt haar intrek in een nieuw appartement met huisgenote Camilla, die haar seksuele en wilde levensvisie deelt. Maar dan staat er opeens een ex-vriendje van vroeger voor de deur, die Anna ooit eens gedumpt heeft. Anna komt in de verleiding om iets met hem te beginnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12725 berichten
  • 6540 stemmen

Creatieve titel zeg (All About Eve, All about my mother)

Volgens Trivia op IMDB:

To achieve a realism beyond even Dogme95, the location used for Anna's apartment in the film is actually Gry Bay's own apartment in downtown Copenhagen. The steamy sex scene between Gry Bay and Thomas Raft, which opens the film, was staged in front of a huge window and witnessed by astonished neighbors while traffic and everyday life passed by on the busy city street outside. One particularly amazed observer was Thure Lindhardt, Gry Bay's co-star in the comedy Slim Slam Slum (2002), who happens to live in the building opposite hers.

Klinkt een beetje als Theo van Gogh's "Interview", die ook geschoten werd in Katja Schuurman's appartement. Alleen dan iets extremer


avatar van tjp1994

tjp1994

  • 196 berichten
  • 162 stemmen

Net gezien en een nogal dom verhaal met heel veel sex. Sex overal en een beetje een film die gemaakt is om veel sex te laten zien. Boeit niet en acteer werk ik ook niet al te best. Op sites als rare-licensed-dvd's (ofzoiets uit mijn hoofd) schijnt deze film een zeldzame collectors item te zijn. Dat zal niet om de kwaliteit zijn maar waarschijnlijk om de blote scenes van de blonde dame.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23439 berichten
  • 76925 stemmen

Ik vond het gewoon een matige porno film.


avatar van guidonline

guidonline

  • 1 berichten
  • 9 stemmen

Al met al (ondanks de vele sex dat er in voor komt) toch een aardige film die z'n 4 sterren wel waard is..


avatar van Everlast

Everlast

  • 43 berichten
  • 54 stemmen

Redelijke film. Inderdaad veel sex maar dat stoorde mij niet. Aardig verhaal. Verwacht geen hoogstaande film. Gewoon een aardige tussendoor film.


avatar van glimlicht

glimlicht

  • 108 berichten
  • 427 stemmen

Ik verwachte een interessante low-budget film,,

maar dit was echt zo waardeloos...

Gewoon een porno film.


avatar van decicco

decicco

  • 2856 berichten
  • 1143 stemmen

Slappe film. Komt meer sex in voor dan wat anders en er zit niet eens een goedlopend verhaal in deze film. Sex scenes waren wel vrij goed in beeld gebracht hehe.


avatar van blurp194

blurp194

  • 5494 berichten
  • 4193 stemmen

Waardeloze troep.

Onopwindende sex, lelijke beelden, volstrekt oninteressante karakters en een flutverhaaltje. Geen porno en geen film, niet arty-farty genoeg om op dat front iets te melden te hebben. Dan blijft er niet zoveel over.

Alleen te harden als je heel, heel erg gecharmeerd bent van de verschijning van Gry Bay. Mwah.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14515 berichten
  • 4513 stemmen

Nogal saai, al zitten er een aantal losse stukjes in die het kijken waard zijn (en dan bedoel ik niet de seks, want die is nergens bijzonder in beeld gebracht). Wel een paar stukjes met muziek en een enkele scène met leuk kleurgebruik. Maar evenvaak ziet de film er spuuglelijk uit en is de film nauwelijks uit te zitten. Daarnaast slecht acteerwerk, soms een vervelende hangehouden camera en een onnodige en bijzonder matig ingesproken voice over 1,0*.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12268 berichten
  • 5513 stemmen

Deze goedkope Scandinavische Romantiek / Erotiek film, heeft buiten een aantal expliciete seks scenes bitter weinig te bieden.

Het verhaal (speelt zich o.a. af gedeeltelijk in Parijs) stelt geen ene ruk (leuke woordspeling bij deze film ) voor en de uitvoering is zeer povertjes. Zo is vrijwel alles lelijk in beeld gebracht en oogt het ook allemaal gemaakt te zijn voor een appel en een ei. Wat dat betreft leek het wel een soort van goedkope pornofilm. De vlakke personages in de film voegen ook weinig toe, waarbij ik wel de kanttekening moet zetten dat Gry Bay (in de rol van Anna) er wel wezen mocht. Ze ging in deze film ook best ver, want ze werd o.a. geneukt tijdens het schilderen (dat was misschien nog wel de meest kleurrijke scene in de film) en op het einde pijpt ze ook nog even anabole man Adrian Bouchet die haar tevens neukt. Qua expliciete seks ging Camilla (gespeeld door de rijpe aparte Eileen Daly met een melkachtig lichaam en lange zwarte haren) nog een stapje verder want zij wordt zelfs op een gegeven moment door anabole man Adrian Bouchet ondergespoten waarna ze moet douchen.

Ondanks dat de film maar iets van 90 minuten duurt en er veel bloot inzit, kijkt hij niet lekker weg (saai en langdradig) en heb ik ook regelmatig vooruit zitten te spoelen. Al met al gewoon een zeer matige film, die het kijken eigenlijk niet waard is.


avatar van Ste*

Ste*

  • 2070 berichten
  • 1386 stemmen

Absoluut broddelwerk op alle vlakken. Amateuristisch, lelijk, onmogelijk slecht geacteerd, vreselijke karakters. En de seks, tja wat moet je ermee. Echt een pornofilm is het meestal niet, maar het is ook niet echt artistiek gebracht ofzo.

Gewoon niks, enige pluspuntje is het uiterlijk van de hoofdrolspeelster.

0,5*


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Nou Theunissen, afgaande op je uitvoerige samenvatting heb je er toch wel (een beetje) van genoten

Had hem trouwens al een paar jaar geleden gezien. Oké, veel verhaal zit er niet in. Maar wat de seks betreft is het een compromisloze film, waar de Denen graag mee experimenteerden. Al zou ik dit geen Dogma willen noemen. Maar Lars von Trier gaat met z'n Idiots ook behoorlijk ver. Het is zoeken naar de grens van expliciete seks in mainstreamfilms. Lange tijd taboe. Maar ik vind dat wel interessant.

Wist je trouwens dat die laatste seksscène op de boot door een body double is gespeeld? Die ging zelf Gry Bay te ver. Als je goed kijkt kun je het zien.


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Waarom ik deze film destijds niet beoordeeld heb weet ik niet meer. Reden om hem eens in de herhaling te gooien, en het viel me helemaal niet tegen. De synopsis hier klopt eigenlijk niet. Gaat over een impulsieve jonge vrouw met een nogal hectisch (seks) leven, die nogal wat teleurstellingen kent. Ja, het bloot en de seks zijn weinig verhullend, zoals wel vaker in Deense films. Maar daarmee is het nog geen porno. Oké, de film biedt niet al te veel diepgang en de personages konden wat beter uitgewerkt, maar anderzijds het is wel zoals veel (jonge) mensen in het leven staan. Het slot had voor mij wat subtieler gemogen en ik ben geen liefhebber van de hier veelvuldig toegepaste voice-over.