• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.117 gebruikers
  • 9.378.498 stemmen
Avatar
 
banner banner

Green River Killer (2005)

Horror | 88 minuten
1,43 75 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ulli Lommel

Met onder meer: George Kiseleff en Jacquelyn Horrell

IMDb beoordeling: 1,9 (1.032)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Green River Killer

Het verhaal over Gary Ridgway, één van de meest beruchte seriemoordenaars in de Verenigde Staten, een man die in twintig jaar zo'n achtenveertig moorden heeft gepleegd rond dezelfde rivier. Hij wist de vrouwen te versieren en leek een normale huisvader, totdat de waarheid bekend werd..

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van henkula

henkula

  • 934 berichten
  • 4990 stemmen

ik heb gekeken, nu hoeven jullie het niet meer te doen.

het is trouwens de boogeyman uit '80.


avatar van Caligula

Caligula

  • 187 berichten
  • 0 stemmen

avatar van INCTRL

INCTRL

  • 258 berichten
  • 50 stemmen

"From the director of Boogeyman" ik weet genoeg!


avatar van RAJC

RAJC

  • 2 berichten
  • 15 stemmen

Gisteren bekeken en moet zeggen dat het erg teleurstellend was. Het leek tussendoor meer op een documentaire. Op geen enkel moment spannend geweest. weinig verhaal. Zin in een leuke avond, laat deze dan maar liggen!


avatar van joshua_

joshua_

  • 10 berichten
  • 160 stemmen

Ik heb precies 23 minuten naar deze film gekeken!....


avatar van jovdo

jovdo

  • 10 berichten
  • 21 stemmen

Ik heb hem ook gezien, ik heb hem helemaal afgekeken maar vond er niets aan. Het is meer een documentaire achtig iets.


avatar van Virginia1

Virginia1

  • 14 berichten
  • 13 stemmen

23 minuten??? dat je het nog zolang hebt volgehouden. Ik heb heb 5 minuten gekeken toen heb ik alleen de eerste 10 seconden van de volgende 2 hoofdstukken bekeken. Daarna heb ik zo snel mogelijk op de ejectknop van de dvdspeler gedrukt...... wat een tijdverspilling. Ik vraag me af of de mensen die hieraan hebben meegewerkt de film zelf wel helemaal hebben afgekeken.

Bericht aan de Green River Killer:

Meneer de Killer, U hoeft niet meer langs te komen. Ik heb het zelf al gedaan.


avatar van gantor

gantor

  • 67 berichten
  • 234 stemmen

Dit is echt waardeloos! Woorden kan ik er niet aan verspillen!


avatar van mamartijn

mamartijn

  • 16 berichten
  • 15 stemmen

bagger film


avatar van Anjin

Anjin

  • 650 berichten
  • 735 stemmen

Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap......


avatar van LuuS

LuuS

  • 14 berichten
  • 15 stemmen

Ik heb hem vanmiddag gezien, en keek eens naar jullie reacties..

en ik geef jullie groot gelijk.. nauwelijks actie ofzo..


avatar van Corabora

Corabora

  • 6 berichten
  • 117 stemmen

ik heb m nog niet gezien, maar ik denk dat ik m helemaal geweldig ga vinden.. kheb er zin in..


avatar van kakstoel

kakstoel

  • 234 berichten
  • 351 stemmen

ik heb hem 15 min gekeken en ik wis al genoeg gewoon slecht .bah,0,5*


avatar van berth135

berth135

  • 40 berichten
  • 255 stemmen

Iedereen zou deze film moeten gaan kijken om te weten wanneer je nou een 0,5 moet geven.

Slechter kan gewoon niet.

Absolute aanrader!


avatar van EurEx

EurEx

  • 3 berichten
  • 14 stemmen

Wtf wie geeft deze film nou een 5??

Op het begin dacht ik aan de shots van die lichamen enzo.. Die open gesneden werden.. Wooh dikke Thriller... Maar die stem van die gast ARG... De filmkwaliteit ARG... Het hele verhaal ARG...

Een vent legt 100 lichamen in een rivier en niemand heeft hem door bij bijv al de 30ste lichaam.

wou eigenlijk - 5 maarja kan niet lager dan 0,5..


avatar van Trance

Trance

  • 47 berichten
  • 961 stemmen

Te slecht voor woorden.


avatar van Scopan#1

Scopan#1

  • 28 berichten
  • 43 stemmen

Absolute waardeloze, smaakloze nep film / docu.

Bagger!

0,5


avatar van ronniev

ronniev

  • 3 berichten
  • 2 stemmen

Foei wat een achterlijke film!!!

Bespaar je de moeite en kijk hem niet.

Ik ben normaal niet zo`n zeikerd maar dit is te belachelijk voor woorden.

Het lijkt een leuke film als je het verhaal zo leest maar mijn god wat een idioot die dit heeft gemaakt.

verschrikkelijk!!!


avatar van dirkh

dirkh

  • 55 berichten
  • 416 stemmen

Haha, ik heb gelukkig nog nooit een film van Ulli lommel gezien.

Ik vind die andere duitser Uwe Boll al de meest hopeloze regisseur. maar als ik jullie zo hoor is er concurrentie. misschien is het leuk als ze samen gaan werken - plus - is toch + ? (- + - = +)

Ik vind het zwak om boven de film: From the director of The Boogeyman te gaan zetten. dit zal worden verward met de boogeyman uit 2005 geen hond heeft THE boogeyman uit de seventies ooit gezien. waarschijnlijk wil hij ook voor die verwarring zorgen want als je gaat kijken naar zijn andere films zie je dat Ulli nergens anders deze tekst heeft geplaatst!!

triest..


avatar van goneman

goneman

  • 37 berichten
  • 100 stemmen

Deze film wil ik geen woorden aan vuil maken, geen spanning geen geen geen, helemaal niks. Zoals eerder al werd gemeld, het lijkt een soort documentaire. Afvoeren die hap.


avatar van eminemin

eminemin

  • 26 berichten
  • 23 stemmen

Ik ga deze niet eens kijken , bespaard me heel wat frustraties

Ik wil jullie allemaal bedanken , LOL


avatar van fotzenbikkel

fotzenbikkel

  • 117 berichten
  • 69 stemmen

Dit is echt één van de meest waardeloze film die ik ooit begonnen ben te kijken. Normaal kijk ik een film bijna altijd af omdat ik zoiets heb van; het kan altijd nog goed komen. Bij deze film had ik dat totaal niet.

Al bij de intro zie je dat het niet goed gaat komen. Ik dacht eerst even dat ik naar een slecht geacteerde reconstructie van een moordzaak op discoverychannel aan het kijken was, maar het bleek helaas echt de film te zijn (discoverychannel heeft trouwens beter camerawerk).

De film lijkt wel gemaakt met een 1e generatie camcorder voorzien van ‘bouwlamp’ voor de belichting. Echt, het is allemaal zwaar triest! Ik ben dan ook niet verder gekomen dan een saai half uur van deze meesterlijk slechte film.

Het enige wat eigenlijk wèl een verwachting schept bij deze film is de cover. Die ziet er eigenlijk wel aardig uit voor zo’n wegwerp-film.


avatar van ZonNiels

ZonNiels

  • 3 berichten
  • 13 stemmen

Ik ben per ongeluk in slaap gevallen onder deze film


avatar van Scopan#1

Scopan#1

  • 28 berichten
  • 43 stemmen

met 32 stemmen en dan nog een 1,64. Dan moeten er gewoon mensen zijn geweest die deze film een 2 of hoger hebben gegeven... onbegrijpelijk!

Die green river killer kan er weer 1 aan zijn lijstje toevoegen, want ook deze film heeft hij behoorlijk verkracht. Die kerel spoort niet!

Ulli Lommel, geen idee wie die kerel is, maar het zal wel een hele oude duitser zijn. wat een nare film.


avatar van daandiebanaan

daandiebanaan

  • 13 berichten
  • 22 stemmen

Ik vond hem ronduit raar.

Ik keek hem zonder enkele verwachting, en dat is waarschijnlijk maar goed ook. Ik geef hem alsnog een 1 want ik heb hem wel afgekeken.Een goeie film was het niet, maar ik vond het geen marteling om naar te kijken.


avatar van resensie

resensie

  • 29 berichten
  • 178 stemmen

Wat een slechte film......zonde van de tijd.


avatar van Goodfella_90

Goodfella_90

  • 10408 berichten
  • 2596 stemmen

Je doet je naam niet echt eer aan.


avatar van buffy

buffy

  • 62 berichten
  • 46 stemmen

wat een achtelijke film is dit !!!!!

ik heb er wel meerdere woorden voor maar die meld ik maar niet want ze zijn niet positief HAHAHAH

0,5*


avatar van Snitz129

Snitz129

  • 109 berichten
  • 0 stemmen

Jammer, er ligt een goed verhaal aan ten grondslag, alleen jammer dat dit zo slecht word uitgewerkt.

Acteerwerk, camera, etc. alles matig tot ronduit slecht.

Lekker links laten liggen deze en hopen dat er nog eens een ander komt die dit verhaal op een juiste wijze in beeld weet te brengen. 1*


avatar van Ninto

Ninto

  • 728 berichten
  • 1142 stemmen

Hoe kan je hier nou nog 1 ster voor geven!? Ik vind het al belachelijk dat ik minstens 0.5 moet geven. Wat een troep!