• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.205 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wild Card (2003)

Actie / Misdaad | 117 minuten
3,22 18 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 117 minuten

Alternatieve titels: Crime City Cops / Waildeu Kadeu

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Kim Yoo-jin

Met onder meer: Yang Dong-geun, Jin-young Jung en Han Chae-young

IMDb beoordeling: 6,6 (526)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Wild Card

In een metrostation wordt het lichaam gevonden van een slachtoffer van een moord. Detectives Oh Yeong-dal en Bang Je-su moeten de zaak onderzoeken. Terwijl ze met behulp van de lokale onderwereld met hun onderzoek bezig zijn, vindt er een vergelijkbare moord plaats. Hevig gefrustreerd, omdat ze nog geen enkele aanwijzing gevonden hebben, proberen ze geforceerd de dader te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Goldenskull

Goldenskull

  • 24398 berichten
  • 3092 stemmen

Villevalo verwoordt het perfect; aardig, maar veel déjà vu momentjes. Wel vermakelijk, daar niet van.

3*


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

Zeker weer een van de betere Koreaanse films waar ik toch wel een beetje het gevoel van Public Enemy of Mr Socrates bij terug kreeg. Ook deze zat weer bomvol van het intense vechten en iemand aan gort slaan en trappen en zat ook weer vol vlijmscherpe humor. Het is ons nu inmiddels wel duidelijk hoe de Koreaanse politie te werk gaat. Dus ik vond deze zeker niet slecht. Moest ook lachen om die stukjes waarbij die politieagent en politievrouw onopvallend moesten doen, en dat doen door dat de agent de vrouw stalkt met een bos bloemen. en natuurlijk dat de Koreaanse politie wel alle opgepakte criminelen in een 4 persoonswagen propt.

Ja, ik heb toch weer aangenaam genoten van deze film die ook wel in het rijtje thuis mag horen.

3,5*


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31149 berichten
  • 5449 stemmen

Koreaanse films, het blijft iets aparts. En toch had ik het gevoel naar een Aziatische versie te kijken van de Paniekzaaiers (Gaston & Leo). Leuke humor en geweldig sfeertje. Het is zeker geen topper en de film moet het meer hebben van humor dan van echte actie. Maar het verhaal loopt wel lekker en bevat kleurrijke figuren. Misschien iets te lang dan nodig was.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7005 berichten
  • 9789 stemmen

Pure middelmaat, deze vlot gemaakte maar volstrekt uitwisselbare zuid-koreaanse aktiekomedie. Het is het aankijken allemaal nog net waard, met cliché-matige maar vermakelijke personages en een nogal standaard uitgewerkt maar in ieder geval wel levendig plot. De humor is erg flauw, met een aantal tenenkrommende scenes die de plank behoorlijk misslaan, maar verder kan alles er net mee door. Overigens beschikt de film over een aantal behoorlijk expliciete en nare geweldscenes, die in schril contrast staan met de vaak melige toon van het geheel.