• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.189 acteurs
  • 199.039 gebruikers
  • 9.373.535 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mojave Moon (1996)

Thriller / Romantiek | 95 minuten
2,38 61 stemmen

Genre: Thriller / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kevin Dowling

Met onder meer: Danny Aiello, Anne Archer en Angelina Jolie

IMDb beoordeling: 5,2 (2.869)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mojave Moon

Al McCord hangt rond in zijn favoriete restaurant wanneer hij de aantrekkelijke Ellie ontmoet, die een lift zoekt naar de stad in de Mojave woestijn, waar haar moeder woont. Ellie wordt verliefd op hem en hij wordt verliefd op haar moeder, ondanks de constante aanwezigheid van diens vriend.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2880 stemmen

Deze film slaat nergens op. Maar dat neemt niet weg dat het heel vermakelijk is.

Het verhaal is zo dom dat het gewoon grappig is, als de film afgelopen is zit je ook nog met een aantal vragen en er zijn veel dingen niet goed uitgewerkt. Maar ik kon me er gewoon niet aan storen heb constant met een glimlach op mijn gezicht zitten kijken.

De acteurs zijn allemaal goed, Jolie is de reden waarvoor ik deze film heb gekocht, en fans van haar en mensen die haar gewoon ontzettend lekker vinden zullen ook genoeg aan hun trekken komen.

Kortom een duidelijke low budget film met een absurt tot geen verhaal, goede acteurs en een heerlijk sloom feel good sfeertje 3 sterren


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1625 stemmen

Derde film in de Angelina Jolie marathon! Een vreemde film en bij de aftiteling denk je echt 'waar ging dit nou eigenlijk over?'. Wat was de boodschap, de kern, het idee wat ze wilde met deze film. Ik weet het nog altijd niet.

Voor mij hadden ze de hoofrolspeler (Danny Aiello) mogen vervangen. Gewoon geen goede acteur. Het komt niet over. Ook de moeder (Anne Archer) is vreselijk. Waarom dat achterlijke stemmetje van haar? Hoorde dat erbij of praat ze echt zo? Ze lijkt wel een jaren 50 perfecte huisvrouw ook in combinatie met die kleren. Jolie is de enige die de film nog een beetje ten goede doet. Ze acteert en oogt gewoon leuk. En ze is dus ook naakt te zien!

De beschrijving van deze film doet je vermoeden dat het een film is over een driehoeksverhouding, maar dit komt eigenlijk helemaal niet aan bod. Het gaat eigenlijk steeds van de hak op de tak en vervolgens gaat het over een dode jongen in zijn auto, maar dit blijkt niet zo te zijn en waarom hij dood moest en waarom het in zijn auto lag is mij nog altijd een raadsel.

Heb me niet verveeld, maar geen film om nog eens te zien. Voelt een beetje leeg.