• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.451 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.790 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mon Ange (2004)

Drama | 94 minuten
3,29 12 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titel: My Angel

Oorsprong: Frankrijk / Nederland

Geregisseerd door: Serge Frydman

Met onder meer: Vanessa Paradis, Vincent Rottiers en Eduardo Noriega

IMDb beoordeling: 6,3 (625)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mon Ange

Colette leeft met het idee dat ze haar ex terug kan winnen als ze zwanger raakt. Voor dat doel is ze naar Amsterdam gereisd, waar ze door omstandigheden opgescheept raakt met een jongen. Zonder haar heeft hij niemand meer en hij begeleidt haar op haar zoektocht naar een "vader".

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7271 stemmen

Dromerige film dat is dus iets anders dan een film zinderend van de spanning, toch best wel een aangename romance/road-movie bovendien erg mooi gefilmd.

Om het geheel ietwat surrealistisch te maken speelt de film op een niet-genoemde plek in Frankrijk of België, maar hey die plekken komen me wel heel bekend voor, alsmede de NS-treinen en stations....juist Nederland zorgt hier voor het surrealistische tintje...en toegeven we zijn best een fotogeniek landje (vreemd dat we daar in de Nederlandse films zo weinig van terug zien).

Elvis en Tom Waits op de soundtrack.