• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.795 stemmen
Avatar
 
banner banner

Stealth (2005)

Actie / Drama | 121 minuten
2,66 651 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 121 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Rob Cohen

Met onder meer: Josh Lucas, Jessica Biel en Jamie Foxx

IMDb beoordeling: 5,1 (58.235)

Gesproken taal: Engels, Koreaans, Russisch en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Stealth

"Fear The Sky"

Luitenants Gannon, Wade en Purcell krijgen de opdracht een geheim Artifical Intelligence-programma te ontregelen. Het systeem is op hol geslagen en er dreigt een nieuwe Wereldoorlog als de piloten hun opdracht niet kunnen volbrengen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Fantastische film is dit. Doet me denken aan de, ook goede, films 'Top Gun' en 'Firefox'. Veel actie, knappe plot. Prachtige locaties en grandioos werk van de special effects crew. En het is weer eens een andere Jamie Foxx die we hier zien, na zijn komedie- en biografie (muziek)-film. Jessica Biel is zoals steeds even prachtig en van, de voor mij onbekende, Josh Lucas ben ik aangenaam verrast. Een prachtige film dus voor wie van kunst- en vliegwerk houd.


avatar van Chrisvis

Chrisvis

  • 2 berichten
  • 2 stemmen

In een woord SPEC-TA-CU-LAIR. Beter dan Topgun, beter dan Starwars, een film die je in een ruk bekijkt en op het randje van je stoel gaat zitten tijdens bepaalde actiescenes.

Prachtige film, daarom een 4,5 voor het stemmen.


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Chrisvis schreef:

In een woord SPEC-TA-CU-LAIR. Beter dan Topgun, beter dan Starwars


avatar van helleke

helleke

  • 967 berichten
  • 1168 stemmen

Ik vond het een film om eens te bekijken maar meer ook niet.

Het is zeker geen film die zal uitgroeien tot een klassieker in zijn soort als Top Gun wel doet.

De acteerprestaties vind ik ook niet van bijzonder hoog niveau en het leek op den duur wel op een versie van Knightrider maar dan met een jet in plaats van een auto.

Wat ik ook wel wa overdreven vond was dat die Wade toen ze op de vlucht was voor de Noord-Koreanen telkens met de minste moeite raak schoot terwijl ze de kans nie kreeg om te mikken.

Af en toe leuke speciale effecten,met natuurlijk veel ontploffingen.

2,5 ster vind ik dan ook meer dan genoeg


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

'War is not a videogame' aldus de stoer kijkende Lucas in het begin van de film. Jammer dat de rest van de film er bijna alles aan doet om die uitspraak te ondermijnen.

Want Stealth gaat voor spektakel; dat daar wat Russen, Koreanen, Arabieren, Amerikanen en ook zijn vriend Foxx bij omkomen, is vervelend, maar de ontploffingen maken het meer dan waard, zullen we maar zeggen. Zolang hij aan het eind van de film z'n meissie Biel vast kan houden is alles gepermiteerd, zo blijkt.

Voor een film die iets wil zeggen over ethiek en moraal van het oorlog voeren, zegt de film heel, heel erg weinig.

1,5*.


avatar van TheRisingSun

TheRisingSun

  • 1140 berichten
  • 2261 stemmen

Geen onaardige film. 't Ziet er in de lucht allemaal spectaculair uit,maar dat sommige stukken ook uit de computer komen is ook overduidelijk te zien. Al moet ik zeggen dat ik me daar niet al te erg aan gestoort heb.

Wat ik wel jammer vond is dat Foxx een niet al te grote rol had. Dat ie dan ook nog is op de helft van de film het loodje legt is helemaal balen,maar goed. Vond wel dat nadat Biel is neer gestort en te voet verder moet de film een stuk leuker is om te kijken. 't Acteerwerk is ook zeer behoorlijk,daar is niets op aan te merken.

3 sterren


avatar van janssen16

janssen16

  • 139 berichten
  • 676 stemmen

zeker de moeite waard om te bekijken...

4,0


avatar van Timey

Timey

  • 71 berichten
  • 646 stemmen

Een grote tegenvaller.

Heel cliché van dat tegenwerkend schip: de CAVU ofzo, vond het verhaal op niets trekken, maar er was natuurlijk een goed lichtpuntje: De goede acteerprestaties van de goede acteurs!


avatar van The_Game

The_Game

  • 447 berichten
  • 644 stemmen

pluspuntje van de film was Jessica Biel in bikini. Rest was echt een tegenvaller. Leukste was toen de film was afgelopen en je kon genieten van Incubus op de aftiteling. Nee dit is gewoon niet mijn soort film en de special effect's vielen ook behoorlijk tegen.

1.5*


avatar van jaspertje3

jaspertje3

  • 578 berichten
  • 1466 stemmen

Ik heb echt genoten van deze film. Lekkere vlotte actie, je verveelt je geen moment!!

4 sterren


avatar van notsub

notsub

  • 1483 berichten
  • 1468 stemmen

Ik heb genoten van deze film. De subwoofer had overwerk te doen en de aktie knalde van het scherm. Natuurlijk is het verhaal dunnetjes, maar daarvoor ga je niet naar deze film kijken. Mooie beelden en een geweldig geluid met lekkere heavy muziek erbij.


avatar van Mister_Movie

Mister_Movie

  • 493 berichten
  • 299 stemmen

Showfilmpje dat best een aantal aardige scenes biedt.

Maar het valt te vaak stil en het verhaaltje erachter is echt te naief.

3*


avatar van bert_vl

bert_vl

  • 82 berichten
  • 512 stemmen

Enorm genoten.

Het is al weer een tijdje geleden dat ik hem gezien heb en dat ik gestemd heb, maar ik herinner me hem nog steeds als een van de betere films !

Ik begrijp dan ook die 2.75 niet...

5*


avatar van seth gecko

seth gecko

  • 499 berichten
  • 785 stemmen

miskleun dit.

het uitgaanspunt is zo van de pot gerukt dat het een leuke luchtige funfilm kon opleveren,maar de prent neemt zich veel te serieus.

de personages zijn bordkarton , het plot is zo flinterdun en bol van de cliché's , de dialogen zo belachelijk monotoon en het geheel zo voorspelbaar dat de hele kijkervaring erg saai wordt.

dit is gewoon een film gemaakt voor een jong tienerpubliek dat gewoon vliegactie en de tieten van jessica biel in bikini wil zien (toegegeven,het zijn mooie tieten,maar wat was het verdere nut voor de film van die thailandscene?...juist ja)

een terechte flop

1**

0.5 per tiet dus


avatar van alexis

alexis

  • 381 berichten
  • 489 stemmen

door het hoge tempo van de film blijf je toch wel geboeid, het verhaal is niet veel, maar daarvor ga je niet naar deze film. ongecompliceerd vliegactie met high tec features.

***


avatar van Sutherland

Sutherland

  • 676 berichten
  • 1075 stemmen

Echt een film die ik ontzettend saai vond..! Er gebeurd weinig, beetje vliegen en natuuuurlijk wordt er nog iets van een verhaallijn in gegooid in de vorm van de relatie tussen Biel & Lucas.

Niet leuk, niet spannend, niet goed!

1*


avatar van g_unitboy

g_unitboy

  • 135 berichten
  • 1042 stemmen

ik vond dat een redelijk saaie film niet veel actie en zo


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

ben in slaap gevallen in de bioscoop bij deze film


avatar van Sergio

Sergio

  • 254 berichten
  • 6291 stemmen

Na de aftiteling nog even een teken dat er (misschien) een vervolg komt.


avatar van ramtin

ramtin

  • 71 berichten
  • 58 stemmen

als je van straaljagers houd net als ik( omdat ik me binnenkort ga laten keuren voor jachtvlieger )...is dit egt een aanrader..heb er heel veel van genoten..en heb het dvd ook nog eens aangeschaft...maar als je niet zo weg bent van vliegtuigen of oorlog..kan je alsnog genieten van biel:P

4*


avatar van DonEnzone

DonEnzone

  • 13 berichten
  • 12 stemmen

niet veel aan, ik had valse hoop door sommige reacties

1ster


avatar van film88888

film88888

  • 869 berichten
  • 919 stemmen

Zwake film met een slap verhaal en lucas kan helemaal niet acteren biel mag gezien worden, en het is leuk om foxx in weeral een andere rol te zien spelen, en de film had ook mooie effecten. dus een kleine 2,0


avatar van Minority_Check

Minority_Check

  • 877 berichten
  • 3301 stemmen

ik vond het best wel leuke film de special effects waren boven normaal

maar ik vond de verhaal iets te simpel een machine die voor zich zelf gaat reageren (en op het einde ook voelen ) is al vaker gedaan maar de special effects waren echt mooi

4*


avatar van Woussie

Woussie

  • 18 berichten
  • 21 stemmen

Goeie film 1 ster voor de special effects, 1 voor het acteren en 2 voor Biel


avatar van Mug

Mug

  • 13981 berichten
  • 5969 stemmen

Het zou me niets verbazen als er van Stealth meteen ook een computerspelletje is gemaakt. Afzichtelijke cgi waar je haaruitval van krijgt. Grootste mankement is de lengte van de film. Die hele scene in Thailand is zo overbodig, maar was blijkbaar nodig om de tatouage van een straaljager boven het bikinibroekje van Biel te laten tonen voor de mannelijke hormonen. Lucas en Biel laten zich niet al te veel ontvallen dat ze in een vervelende film spelen. Foxx daarentegen irriteert mateloos, gelukkig komt ie snel aan zijn einde. Daarom toch nog 1 verdiende ster, een applaus-momentje was daar.


avatar van MrEd

MrEd

  • 339 berichten
  • 2910 stemmen

otherfool schreef:
'War is not a videogame' aldus de stoer kijkende Lucas in het begin van de film. Jammer dat de rest van de film er bijna alles aan doet om die uitspraak te ondermijnen.

Want Stealth gaat voor spektakel; dat daar wat Russen, Koreanen, Arabieren, Amerikanen en ook zijn vriend Foxx bij omkomen, is vervelend, maar de ontploffingen maken het meer dan waard, zullen we maar zeggen. Zolang hij aan het eind van de film z'n meissie Biel vast kan houden is alles gepermiteerd, zo blijkt.

Voor een film die iets wil zeggen over ethiek en moraal van het oorlog voeren, zegt de film heel, heel erg weinig.

1,5*.


Helemaal mee eens


avatar van silvy81

silvy81

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

ik vond het dus wel een goeie film!


avatar van Brucie

Brucie

  • 8 berichten
  • 18 stemmen

Deze film was in mijn ogen hellemaal top dat tikje SF met Jessica Biel erbij was gewoon de perfect touch, Jessica ga zo door


avatar van arne66

arne66

  • 198 berichten
  • 105 stemmen

Ik merk dat wanneer ik een film voor dat ik op MovieMeter kijk veel meer kan genieten. Aangezien wanneer ik deze nogal lage waardering voordat ik de film ging zien had bekeken, had ik alleen maar op de negatieve punten van de film gelet.

3 sterren, hij heeft me vermaakt.


avatar van Ché Cliché

Ché Cliché

  • 575 berichten
  • 9193 stemmen

Ongelofelijk slechte butfilm met een dramatisch acterende cast en een achtelijk pratend vliegtuig. Wat een puinhoop.