• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.204 films
  • 12.223 series
  • 33.997 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.060 gebruikers
  • 9.374.784 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hans Christian Andersen: My Life as a Fairy Tale (2003)

Familie | 176 minuten
3,21 24 stemmen

Genre: Familie

Speelduur: 176 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Philip Saville

Met onder meer: Lynda Bellingham, Patrick Barlow, Edward Atterton

IMDb beoordeling: 6,9 (594)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hans Christian Andersen: My Life as a Fairy Tale

Als enig kind in een arm Deens gezin trekt Hans zich terug in zijn eigen fantasiewereld. Zijn met de hand gesneden poppetjes, zijn vaders verhalen voor het slapen gaan en zijn eigen aanleg voor fantastische verhalen geven hem de gelegenheid te ontsnappen aan de realiteit.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Degelijke film.

Het leven van Andersen komt goed naar voren in deze film. Ook komen zijn verschillende verhaaltjes/sprookjes er in voor. De kostuums zagen er ook degelijk en chique uit. Prima film dus een 3,5.


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Ik vond het in deze film-miniserie vooral knap gedaan dat de personen die Andersen in zijn leven ontmoette vaak hoofdpersonages werden in zijn sprookjes. Het waren vooral de gebeurtenissen die hij meemaakte waaruit dan een sprookje uit voortkwam nog het meest interessante, naast de verfilmde sprookjesfragmenten zelf natuurlijk. De romance met die zangeres vond ik helemaal niet boeiend. Jammer toch dat het zo moest eindigen voor de vrouw die echt van hem hield en dat toen hij het door had, was het te laat.