• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.167 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.374.037 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Reagans (2003)

Biografie / Drama | 168 minuten
2,90 5 stemmen

Genre: Biografie / Drama

Speelduur: 168 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Allan Ackerman

Met onder meer: Judy Davis, James Brolin en Zeljko Ivanek

IMDb beoordeling: 6,0 (851)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Reagans

"The film they didn't want you to see!"

De 40e president van Amerika, Ronald Reagan en zijn vrouw en grote steun Nancy, hebben tijdens de twee ambtstermijnen die Ronald uitdiende van alles meegemaakt en teweeggebracht. Deze film verhaalt over het leven van het geliefde presidentskoppel dat tussen 1980 en 1988 het Witte Huis bewoonde. Zijn one-liners maakten Ronald Reagan tot een opmerkelijke communicator en een hoop Amerikanen waren dan ook dol op deze president. Zo dwongen zijn strijd tegen atoomwapens en zijn onderhandelingen hierover met Gorbatsjov veel respect af. Zijn populariteit groeide nog meer door een mislukte aanslag op zijn leven in maart 1981. Zijn politieke standpunten waren echter niet altijd gunstig voor de zwakkeren.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Nancy Reagan

Ronald Reagan

Michael Deaver

John Sears

Patty Reagan

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van eldorado

eldorado

  • 440 berichten
  • 5222 stemmen

Stukje historie in beeld voor wie het interesseert en het niet bewust heeft meegemaakt.Prima film ,enige minpuntje zijn de gezichten ,The Reagans zagen er zo'n 60 jaar geleden wel heel oud uit.


avatar van Tenshinhan

Tenshinhan

  • 347 berichten
  • 731 stemmen

Anti-republikeinse en anti-Reagan film, die een fout beeld geeft van 40ste President. Nixon (1995) was kritisch met president Nixon, maar tegelijkertijd ook eerlijk. The Reagans manipuleert echter constant, en wat mij betreft is dit niks meer dan extreem linkse propaganda.


avatar van kos

kos

  • 46694 berichten
  • 8850 stemmen

Kun je dat uitleggen?


avatar van Edwin Pindahaai

Edwin Pindahaai

  • 648 berichten
  • 293 stemmen

Ik heb begrepen dat Reagan wel een aardig acteur was. Ik ben dan ook benieuwd hoe hij zichzelf hier neerzet.


avatar van ThaMovieVoter

ThaMovieVoter

  • 3637 berichten
  • 2242 stemmen

Lijkt meer op George Bush, die acteur.


avatar van Edwin Pindahaai

Edwin Pindahaai

  • 648 berichten
  • 293 stemmen

Ik vind hem wel op Reagan lijken eerlijk gezegd.