• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

Grotesque (1988)

Horror | 89 minuten
1,92 31 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 89 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joe Tornatore

Met onder meer: Linda Blair, Tab Hunter en Donna Wilkes

IMDb beoordeling: 4,4 (1.529)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Grotesque

"There is a Fate Worse Than Death"

Een groep wilde punkers breekt in, in een vakantie huisje in de bergen en vermoordt de hele familie die zich daar bevindt, behalve de dochter die weet te ontsnappen. Als de punkers achter het meisje aan gaan, komen ze erachter dat een moorddadig monster achter hen aanzit.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van SuuuuuS

SuuuuuS

  • 28 berichten
  • 60 stemmen

Gigantisch slecht!


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

niet giga slecht maar redelijk aardig

alleen einde was niks

2,5 ster


avatar van Mc

Mc

  • 1006 berichten
  • 2092 stemmen

Walgelijk slechte film al moet ik zeggen dat ik het enorm overdreven en met zelfspot overgoten einde wel kon waarderen. Toch wel een waste of time.

1*


avatar van michael myers

michael myers

  • 249 berichten
  • 62 stemmen

ik ga hem vanavond kijken!


avatar van michael myers

michael myers

  • 249 berichten
  • 62 stemmen

deze kut kut kut kutfilm moet verboden wat slecht zonde van mijn avond.

aaaaahhhhhhhh ik kan hier wel 10000000000 scheldwoorden bij bedenken!


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3592 stemmen

Hehe aan de reacties te lezen lijkt me dit een toppertje xD


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12263 stemmen

michael myers schreef:

deze kut kut kut kutfilm moet verboden wat slecht zonde van mijn avond.

aaaaahhhhhhhh ik kan hier wel 10000000000 scheldwoorden bij bedenken!

Was te verwachten, ik had die op dvd ben blij dat ik er van af ben.


avatar van Handige Harrie

Handige Harrie

  • 12 berichten
  • 8 stemmen

Ik hou wel van een contrasterende mening maar moet me helaas aan sluiten bij de rest Wat een verschrikkelijke baggerfilm. Werkelijk elk speerpunt waar je een film op kunt beoordelen komt miserabel uit de bus. Ga ook maar geen moeite doen om mijn mening toe te lichten. Wil wel graag iedereen met klem afraden om dit ellendeling in je DVD speler te schuiven


avatar van erik1677

erik1677

  • 1787 berichten
  • 0 stemmen

Persoonlijk ben ik verzot op horrorfilms uit de jaren 80.

Ik vind deze films nog een bepaalde sfeer uitstralen die mij heel erg aanspreekt.

Ook deze film heeft deze sfeer.

helaas zijn er ook minpuntjes zoals het overdreven goodwill gedoe inn het begin van linda blair.

De verschrikkelijke schaterlach van 1 van de punkers.

En veel te weinig gore in deze film, zelfs de kills waren behoorlijk slap.

Ondanks al deze minpunten heb ik me toch niet verveeld met deze film, maar zou hem denk ik niet zo gauw weer kijken.


avatar van Threeohthree

Threeohthree

  • 5557 berichten
  • 2931 stemmen

Sfeervol, maar saaier dan dit vind je ze niet.

Standaard onder de maat, de locaties, de muziek, de muffe spanningsopbouw, de lompe kills, de irritante typetjes en stereotype personages. Alles zit er in, hier en daar wat cliches, en metselen maar. Mede door de locaties en simpelheid, toch niet helemaal volslagen ruk.


avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6014 berichten
  • 7444 stemmen

Die punkers waren inderdaad verschrikkelijk irritante personages en de acteurs die hun rol speelden ook. Stompzinnige horrorfilm.


avatar van misterdhdh

misterdhdh

  • 488 berichten
  • 746 stemmen

valt wel nog te pruimen, is zeker geen goede film, zelf geen matige film, maar had hem eigelijk nog erger verwacht. er zit nog een verhaal in, maar alles is zo saai. geen spanning, laat staan schrikmomenten. weinig sfeervol, acteerprestaties waren ook niet best. ergerde mij het meest aan die punker met zijn onnozele lach na elke zin. ook niet goed was laten we allemaal weglopen met 6 punkers, van een man met een bult zonder wapens, terwijl de punkers geweren hadden, messen en hem met 6 stoere (zo vinden ze zichzelf) mannen/vrouwen hem wel de baas konden. , eerste halfuur was nog redelijk, nadien werd het altijd maar slechter. 2 dagen geleden gezien en weet niet meer hoe het afliep. leven die 2 punkers nog die die ene gevangen had? zo een film die zo slecht is dat het toch nog vermakelijk word, was mmeer een komedie voor mij. met de afbeelding die ze hier geven, had ik deze film niet gekocht. helaas zag mijn afbeelding er nog goed uit.


1.5/5


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Ik moet mij helaas aansluiten bij de rest. Ik heb deze film gekocht, omdat Linda Blair hierin meedoet (ze heeft ook nog een associate producer credit). Zij speelt een jonge vrouw die samen met een vriendin op bezoek gaat bij haar ouders. Wanneer duidelijk word dat pa een make-up artiest was voor horrorfilms, zijn we bij het 'hoogtepunt' van de film gekomen.

Vooral de stereotype punkers zijn eerder irriterend en vervelend. De moorden zijn onorigineel en er is helaas een gebrek aan gore effects.

Mede door het slechte acteerwerk, de lowbudget uitstraling en het ontbreken van een effectieve soundtrack, is de film nergens spannend en/of griezelig.

Daarnaast heb ik het idee dat men meer uit de locatie had kunnen halen, want persoonlijk vind ik besneeuwde landschappen altijd wel sfeervol.

Ik heb SOV films gezien die ik beter vond dan deze meuk. Een film om snel te vergeten.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7580 berichten
  • 7489 stemmen

Niet echt goed en niet echt slecht, leuk om een keer gezien te hebben.