• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.117 gebruikers
  • 9.378.495 stemmen
Avatar
 
banner banner

Aliens on the Moon: The Truth Exposed (2014)

Documentaire | 82 minuten
1,79 17 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 82 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Kiviat

Met onder meer: Amy Shira Teitel, Joshua P. Warren en Roger Leopardi

IMDb beoordeling: 3,4 (1.072)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Aliens on the Moon: The Truth Exposed

Documentaire waarin wordt gespeculeerd over de aanwezigheid van buitenaardsen op de maan. NASA-foto’s worden getoond van enorme kunstmatige structuren, die erop zouden wijzen dat de maan door een mysterieus buitenaards ras wordt gebruikt als basis. Het gaat onder meer om foto’s waarop installaties, fabrieken, schotels en hangars te zien zouden zijn. Ook worden beelden getoond van een vermeend vrouwelijk buitenaards wezen dat in de jaren 70 tijdens een geheime missie zou zijn gevonden op de maan. Er komen ook onderzoekers aan het woord die spreken over zogeheten x-drones, onbekende objecten die lange, diepe sporen lijken achter te laten op het maanoppervlak. Voormalig NASA-medewerker en klokkenluider Ken Johnston beweert dat hij een Apollo 14-film heeft gescreend voor een NASA-astronoom waarin vijf koepelvormige lichten in een krater zijn te zien.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Zichzelf - Narrator (stemrol)

Zichzelf - Paranormal Investigator

Zichzelf - Spaceflight Historian

Zichzelf - Apollo 11 Astronaut

Zichzelf - Writer & Lunar Researcher

Zichzelf - Planetary Geologist

Zichzelf - Lunar Researcher

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van boozebelly

boozebelly

  • 1428 berichten
  • 1908 stemmen

Matige documentaire gemaakt door mensen die graag zien wat ze willen zien, voor mensen die graag zien wat ze willen zien.

Mij heeft het allemaal verre van overtuigd, maar ik vond het op zich nog wel vermakelijk om naar te kijken.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87598 berichten
  • 12853 stemmen

-_-

Laat ik eerlijk wezen, ik ben deze docu niet begonnen met torenhoge verwachtingen. Of zelfs maar het idee dat ik op welke manier ook overtuigd zou worden van "aliens on the moon". Het was meer een vreemde fascinatie met idioterie en een zekere nieuwsgierigheid naar hoe erg het zou zijn waardoor ik deze toch maar opgezet heb.

Het grappige is eigenlijk nog dat deze doc niet eens zoveel afwijkt van het klassieke documentaire formaat. Grootste stellingen worden geponeerd als waarheid, "wetenschappers" en "onderzoekers" komen hun mening geven en kritische vragen worden veelal geweerd of komen erg snel langs, om niet al te veel twijfel te zaaien bij de kijker. Al is het dan nog wel netjes dat de intro afsluit met de wijze woorden "... so you can make up your own mind". Da's zelfs nog minder pusherig dan de meeste docus van tegenwoordig.

Verder zijn het een hoop onscherpe fotos waarachter de meest idiote theorieën blijken te schuilen. Beetje jammer ook dat het materiaal blijkbaar erg beperkt was en steeds dezelfde fotos en animaties voorbijkwamen, dat maakte de docu er ook echt niet beter op.

Ik sta verder niet negatief tegenover het idee van buitenaards leven, maar aliens die schotelantennes bouwen op de maan ... mnee, met dat soort ongein hoef je bij mij niet aan te komen. Deze docu verandert daar helemaal niks aan. Integendeel zelfs.

0.5*