• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.927 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.978 gebruikers
  • 9.370.568 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Bride He Bought Online (2015)

Thriller | 83 minuten
2,64 18 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Christine Conradt

Met onder meer: Anne Winters, Travis Hammer en Annalisa Cochrane

IMDb beoordeling: 5,6 (902)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Bride He Bought Online

De zeventienjarige Avery, Mandy en Kaley runnen een succesvolle videoblog. Als grap creëren Mandy en Kaley een nepprofiel op een internationale datingsite. Ze krijgen een reactie van de eenzame en sociaal achtergestelde computerprogrammeur John. Als hij erachter komt dat het allemaal een grap was, neemt hij drastische maatregelen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

Best wel een degelijke tv-film met een interessant verhaal rond pesten via het internet en daarbij de dramatische gevolgen die kunnen volgen. Inderdaad een wijze les rond het pesten zelf, maar ook het chatten met een onbekende en zich anders voor doen via het internet wordt hier goed aangekaart.

Geen hoogvlieger natuurlijk, maar best aardige film waarin de pestkop echt een irritant persoon is.

6/10


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Leerzame film over de donkere kant van internet, dat minder anoniem is dan menigeen denkt met alle gevaren van dien. De film kent in het tweede gedeelte een paar spannende momenten. Niet slecht voor een televisiefilm, maar het gaat volgens mij toch vooral om de impliciete boodschap.