Genre: Romantiek / Komedie
Speelduur: 104 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Andrew Black
Met onder meer: Kam Heskin en Orlando Seale
IMDb beoordeling:
5,0 (2.942)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Pride and Prejudice
"Love has met its match."
Elizabeth Bennet is een intelligente, hardwerkende studente die nog niet over trouwen na wil denken voordat ze is afgestudeerd. Maar wanneer ze George Wickham, een knappe jongeman, en Darcy, een gevoelige zakenman, ontmoet, wordt Elizabeth's standpunt over trouwen op de proef gesteld. Zal ze door hun uiterlijk heen kunnen kijken en hun echte bedoelingen kunnen ontdekken? Gebaseerd op Jane Austen's verhaal "Pride and Prejudice".
Externe links
Acteurs en actrices
Elizabeth Bennet
Will Darcy
Charles Bingley
Jane Vasquez
Jack Wickam
Lydia Meryton
Kitty Meriton
Mary Lamblen
Caroline Bingley
William Collins
Video's en trailers
Reviews & comments
Patrickvanschaik
-
- 142 berichten
- 2096 stemmen
Erg leuke komedie, en dat zou veel mensen niet verwachten, zeer goede acteer werk, en ook lekkere chicks, film loopt lekker, is een beetje vergelijkbaar met Mean Girls, en de film vind ik zelfs nog leuker, veel gelache mijn avond kan niet meer stuk!
twijfel tussen 3.5 of een 4 ster!
soom
-
- 24920 berichten
- 2752 stemmen
Matige film die het Pride and Prejudice verhaal probeert na te lopen, maar daar jammerlijk in faalt, juist omdat het een moderne versie is vond ik. Het enige pluspunt waren de acteurs, die echt hun best deden, en dat was ook duidelijk te merken. Verder een goed einde.
prejudice
-
- 24 berichten
- 32 stemmen
Wel een vermakelijke film, geen hoogvlieger. Acteurs waren oké, maar de verhaallijn werd niet helemaal aangehouden. Maar wel het kijken waard.
mopech
-
- 10 berichten
- 4 stemmen
Leuke film soms iets langdradig. ondanks dat ook al meerdere malen gezien.
Katharina
-
- 716 berichten
- 1052 stemmen
Haalt het lang niet bij andere verfilmingen van Pride and Prejudice, maar is wel een leuke doorsnee romcom om is een keer te kijken.
Dk2008
-
- 11166 berichten
- 788 stemmen
Lijkt me gezien de spelers meer een film voor wat jonger publiek. Al vind ik Kam Heskin ook wel weer een bepaalde charme uitstralen, waar ik in ieder geval wel graag naar mag kijken. Het acteerwerk is over het algemeen wel goed, maar de spelers zijn niet allemaal even leuk. Wat romantiek en komedie betreft is het nogal wisselend. Leuke scenes wordt afgewisselend met scenes die op die manier zijn, dat ze de film ook wel weer naar beneden halen. Ik zet hem voorlopig op 3.0 maar het is niet per sé een film van, één keer gezien en dat was het weer.
Juud
-
- 44 berichten
- 73 stemmen
Gisteren de prachtige 1995-serie van dit al even prachtige verhaal gezien en het daagde me toen ineens dat ik deze versie in een vaag verleden ook eens gezien heb.
Ik vond het op zich wel een leuke romcom en de acteurs deden het niet slecht, maar een beetje jammer dat ze daar het klassieke verhaal voor hebben moeten misvormen. Had de titel veranderd en het verhaal wat aangepast zodat het minder op P&P lijkt en ik had hem leuker gevonden. Ik heb het namelijk niet zo met gemoderniseerde versies van klassieke verhalen. Tijdens het kijken met mijn verstand op 0 kan ik daar wel doorheen kijken, maar toch vind ik het jammer. Austen-verhalen matchen juist zo goed met de tijd waarin ze zich afspelen en met al die gedragsregels, standen en maniertjes. Verplaats een verhaal als P&P naar de moderne tijd en je houdt er een standaard romcom aan over die de charme van het oorspronkelijke verhaal voor een groot deel kwijt is. Dat vind ik erg jammer. Het liefdesverhaal van Elizabeth en Darcy mag dan weliswaar tijdloos zijn (ook in de 21e eeuw lopen er Darcy's rond), maar een verhaal als deze komt nog altijd het beste tot zijn recht in de tijd waarin het zich oorspronkelijk afspeelt.
Ik had het beter gevonden als ze bij deze film wat minder hadden geprobeerd het oorspronkelijke verhaal na te bootsen in een moderne setting en het wat meer op de Bridget Jones-manier hadden aangepakt. Dat verhaal is ook op P&P gebaseerd, maar heeft daarnaast ook een eigen toegevoegde charme waardoor je het minder snel met P&P gaat vergelijken. Deze film mist zo'n dergelijke charme, mede doordat het simpelweg een moderne kopie is van het klassieke verhaal. In mijn ogen werkt zoiets gewoon niet.
Niet heel erg slecht, maar ik ga hem niet nog eens kijken. Dan kijk ik liever een andere P&P bewerking die zich wel afspeelt in de tijd waarin het hoort.
m1701
-
- 1849 berichten
- 2327 stemmen
Als alle zusse in de auto zitten (na ong. 40 min. wanneer Elizabeth Darcy afwijst) en ergens naartoe gaan zie je dat de auto achterop een trailer oid staat.... de auto waarin zij rijden komt namelijk ruim een meter boven de geparkeerde auto's uit die langs de weg staan... volgens mij als je er langsop rijdt hoor je IN de auto's te kijken niet OP de auto's of ze moeten in een vrachtwagen rijden hahaha.
Was wel een grappig stukje 
m1701
-
- 1849 berichten
- 2327 stemmen
pfff wat een slechte versie is dit.
Het is geen parodie maar je gaat het verhaallijn wel vergelijken met de serieusere films
Miste ook heel veel chemie tussen hen, het draaide téveel om de andere personage
ipv om hen....
Nee niet de moeite waard om te kijken.
De andere 2 versies blijven gewoon de beste! (Mijn nr. 1 en 2 in mijn top 10
)
2,5*
ps. die orlando seale is wel goed gecast, niet te sexy maar wel qute
Bekijk ook

Pride & Prejudice
Romantiek / Drama, 2005
338 reacties

Love Nest
Komedie, 1951
6 reacties

Bride & Prejudice
Muziek / Komedie, 2004
35 reacties

Pride and Prejudice and Zombies
Komedie / Horror, 2016
58 reacties
Gerelateerde tags
gebaseerd op boekcollegeutahhuwelijklds auteurmormonismepride & prejudicelds film
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.

