

Genre: Animatie / Familie
Speelduur: 62 minuten
Alternatieve titel: Tom en Jerry: De Magische Ring
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: James T. Walker
Met onder meer: Jeff Bennett, Charlie Schlatter en Frank Welker
IMDb beoordeling:
6,2 (3.565)
Gesproken taal: Engels, Duits en Spaans
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Tom and Jerry: The Magic Ring
Tom heeft een bijzonder baasje. Hij is tovenaar en steeds bezig om weer iets nieuws te toveren. Dit keer moet hij weg om een speciaal ingrediënt te gaan halen in het buitenland. Tom krijgt de opdracht om op het huis te passen en op de speciale magische ring. Hij zit in een mooi doosje. Maar hij weet niet dat Jerry een zwak heeft voor glimmende dingen...
Externe links
Acteurs en actrices
Tom (stemrol)
Jerry (stemrol)
Chip (stemrol)
Butch (stemrol)
Boy (stemrol)
Policeman (stemrol)
Spike / Alley Cat (stemrol)
Margaret / Mom (stemrol)
Nibbles (stemrol)
Freddie (stemrol)
Video's en trailers
Reviews & comments

ex_uva
-
- 156 berichten
- 116 stemmen
Valt het jullie op dat er zoveel verschillende Tom&Jerry-stijlen zijn? Ik heb de collectie en dan zie je dat er soms een fluffy Tom is en soms een rare houterige gemenerik... Vind het vaag...

jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
wist niet dat dit een film was , ik dacht altijd gewoon een aflevering.
2****

tommykonijn
-
- 4943 berichten
- 2199 stemmen
Haha die twee blijven altijd geinig en vroeger vond ik ze echt helemaal geweldig ik heb laatst in Oostenrijk een Oostenrijkse aflevering gezien overigens.
2.5*

Legan
-
- 18121 berichten
- 4947 stemmen
Standaard Tom & Jerry. Vermakelijk scènes, chaotisch en vol achtervolgingen waarbij weinig heel wordt gelaten. De rest, zoals het verhaal, is van weinig toegevoegde waarde. Eenvoudig doch tegen de verwachting is erg vermakelijk.
3,0*

1311811
-
- 155 berichten
- 590 stemmen
Haha die twee blijven altijd geinig en vroeger vond ik ze echt helemaal geweldig ik heb laatst in Oostenrijk een Oostenrijkse aflevering gezien overigens.
2.5*
Als je al begint met "haha", dan ga ik er van uit dat je er wel aardig van hebt genoten! Waarom geeft je dan 2,5? Dat staat voor mij gelijk aan een 5
Ze kunnen beter de mogelijkheid tot het geven van een cijfer tussen de 1 - 10 toepassen.
Ik vond het zeker een leuke film, ook al ben ik geen 8 meer. De grappen kenden ook zeker originaliteit en daarom heb ik het op een 8 gehouden, oftewel 4 punten

Revolt
-
- 1385 berichten
- 374 stemmen
Als je al begint met "haha", dan ga ik er van uit dat je er wel aardig van hebt genoten! Waarom geeft je dan 2,5? Dat staat voor mij gelijk aan een 5
Ze kunnen beter de mogelijkheid tot het geven van een cijfer tussen de 1 - 10 toepassen.
Ik vond het zeker een leuke film, ook al ben ik geen 8 meer. De grappen kenden ook zeker originaliteit en daarom heb ik het op een 8 gehouden, oftewel 4 punten
Vind ik ook, ik vind het hele sterren-als-beoordeling zoiezo slecht.. Ik denk dat mensen slechter beoordelen met sterren dan met cijfers..

movie acteurs
-
- 2920 berichten
- 3126 stemmen
Iets minder goed dan de eerste Tom And Jerry film en natuurlijk de korte filmpjes. Geinig maar meer ook niet. 2,5.

TheLionKingFan
-
- 904 berichten
- 127 stemmen
Iets minder goed dan de eerste Tom And Jerry film 5.
Kan dat wel?

TheLionKingFan
-
- 904 berichten
- 127 stemmen
Redelijk. Hij is iig beter dan Tom and Jerry the movie
Er zaten veel achtervolgingscene's in,alleen zijn die niet zo leuk in beeld gebracht als Tom and Jerry Meets Sherlock Holmes.
Een drietje.

Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Gelijkwaardig aan hun eerste film
Met de feestdagen wordt er altijd goed gegeten en zit iedereen voldaan maar moe in de zetel, althans dat was bij mij toch zo. De avond ervoor niet al te veel slaap gehad maar ik heb de neiging om nog altijd televisie te zien voor ik ga slapen dus ik zocht iets kort waar ik niet noodzakelijk veel aandacht bij moest houden. Tom and Jerry: The Magic Ring met zijn speelduur van nog geen uur was dus de perfecte film.
Nu had ik de film nog niet zo lang geleden al eens terug gezien (hoewel het blijkbaar langer geleden is dan ik dacht want het is van september 2008 dat ik mijn stem hier heb geplaatst) maar ik wist er niet meer zo enorm veel van. Op zich is het een vermakelijke film geworden die dankzij zijn korte speelduur de sfeer van de korte afleveringen nogal goed weet te benaderen. De film kent dan ook niet echt een grote verhaallijn (de ring zit op Jerry's hoofd en Tom wilt hem er terug af krijgen) waardoor de film af en toe meer aanvoelt als een hele hoop korte afleveringen zoals vroeger aan elkaar geplaatst. De film kent veel achtervolgingen waarin kat en muis weer eens zoals weleer kunnen losgaan. Ondertussen krijgen we nog een hoop nevenpersonages voorgeschoteld die te herkennen zijn uit de oude afleveringen (een neefje van Jerry en de honden bijvoorbeeld) maar jammer genoeg is er gekozen om die een compleet andere persoonlijkheid te geven waardoor de knipogen niet geheel tot hun recht komen.
Het is verbazingwekkend hoe succesvol die Hanna & Barbera cartoons uiteindelijk zijn geworden. Ik ben de laatste paar maanden terug bezig om eens wat oude cartoons terug opnieuw te zien (en ondertussen een traantje wegpinken als je het vergelijkt met wat voor immens lelijke crap de jeugd van vandaag de dag het moet stellen) waaronder Scoob-Doo, wat ook van Hanna & Barbera is. Van de Scooby bende zijn wel een stuk meer films gemaakt dan van Tom & Jerry maar die wisselen ook veel makkelijk qua niveau van animatie. The Magic Ring is gelukkig wel een film die op gebied van animatie zijn voorganger uit '92 overtreft. Niet al te moeilijk natuurlijk want die was wel erg basic terwijl dit er een stuk kleurrijker uitziet. Ook qua stemmen voelt dit aangenaam. Vooral omdat de geliefde kat en muis niet praten, in tegenstelling tot hun bioscoopdebuut uit 1992, maar dat viel op zich nog wel goed mee eigenlijk. Leuk om Frank Welker nog eventjes tegen te komen (hij verzorgt de 'stem' van Jerry maar meer dan wat gepiep komt daar niet uit) maar hij heeft ook jaren de stem van Scooby-Doo en Fred vertolkt dus het is geen onbekende voor mij.
In mijn herinnering was dit een mindere film van het duo maar de achtervolgingen worden vlot en kleurrijk in beeld gebracht waardoor dit een leuke zit is. De korte speelduur zorgt ervoor dat het (al enorm magere verhaal) niet verder wordt uitgesponnen dan nodig is. Ik moet maar eens achter wat meer van die films van Tom & Jerry gaan.
3.5*

Dk2008
-
- 10117 berichten
- 797 stemmen
De allereerste cartoon dateert al van 1940 en zo lees ik nu pas bij Wiki dat Tom and Jerry zijn afgeleid uit de Tweede Wereldoorlog benamingen, de Tommies (de Engelsen) en Jerries (de Duitsers) Tom en Jerry - Wikipedia - nl.wikipedia.org.
Ik vind de eerste speelfilm van dit beroemde duo nog erg meegevallen bij herkijken, maar deze tweede film vind ik toch beduidend minder. Deze vond ik de vorige keer ook al niet zo leuk, maar het is de tweede keer er niet beter op geworden. Een erg mager verhaaltje over Jerry met een ring op zijn kop en Tom die het er probeert af te halen. Het resultaat is een film met bijna onophoudelijke achtervolgingen en pats boem knal-beelden. Erg vermoeiend allemaal. Veel herkenbare momenten uit die oude cartoons zijn nu samengepropt in één film en hetzelfde geldt voor de andere personages. In deze film dan verder een iets langere rol voor Droopy.
Het tekenwerk gaat nog wel, maar af en toe ook wel statisch. Zo maken bijvoorbeeld Tom en Jerry enorm veel bewegingen, terwijl ze nauwelijks vooruit komen en daarbij worden scènes enorm gerekt om tot een langere speelduur te komen. Hoewel geen lange film, duurde hij mij toch te lang en ik vind hem dan ook niet erg geslaagd. 3.0.

Phantasm
-
- 6491 berichten
- 6423 stemmen
Leuke film met de nodige portie grappen, altijd leuk om naar te kijken.
Het laatste nieuws

Gérard Depardieu opnieuw beschuldigd van seksueel wangedrag: 'Keek me aan alsof ik een stuk vlees was'

Geprezen misdaadkomedie 'Ocean's Eleven' van regisseur Steven Soderbergh morgenavond op televisie

Rachel Zegler reageert op kritiek na haar opmerkingen over live-action adaptatie 'Sneeuwwitje': 'Hartelijk bedankt'

Romantische fantasiefilm 'All Of Us Strangers' met Andrew Scott en Paul Mescal krijgt eerste trailer
Bekijk ook

Tom à la Ferme
Drama, 2013
33 reacties

Tom and Jerry: The Fast and the Furry
Animatie / Komedie, 2005
15 reacties

Tom and Jerry: Shiver Me Whiskers
Animatie / Komedie, 2006
9 reacties

Tom of Finland
Biografie / Drama, 2017
3 reacties

Mickey's House of Villains
Animatie, 2002
11 reacties

Addio Zio Tom
Documentaire / Drama, 1971
15 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.