• 15.753 nieuwsartikelen
  • 178.092 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.015 gebruikers
  • 9.372.513 stemmen
Avatar
 
banner banner

Nemo (1984)

Avontuur / Fantasy | 97 minuten
1,78 9 stemmen

Genre: Avontuur / Fantasy

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: Dream One

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk / Frankrijk

Geregisseerd door: Arnaud Sélignac

Met onder meer: Jason Connery, Harvey Keitel en Charley Boorman

IMDb beoordeling: 4,4 (299)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Nemo

In zijn slaap komt de kleine jongen Nemo via een lift in de wolkenkrabber waarin hij woont, in een andere dimensie terecht. Een droomwereld die zich aan het eind van de wereld bevindt en op geen enkele plattegrond te vinden is. Hier schemert het altijd, valt blauwe sneeuw uit de hemel en gaat zand spontaan in vlammen op. De mensen die hij er ontmoet, zoals de tovenaar Mr. Rip, de ruiter De Gemaskerde Wreker en het ruimtewezen Rals-Akrai voegen ieder de werkelijkheid waarin ze willen ontsnappen toe aan de droomwereld.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Nemo (child)

Nemo (teen)

Mr. Rip / Benjamin

Boris / Nemo's Father

Duchka / Nemo's Mother

Cunegond / Elevator Operator

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

  • 1393 berichten
  • 819 stemmen

Dream One, het zag er eerder uit als een nachtmerrie.

De film wist me maar niet te boeien, de acteerprestaties waren dan ook niet om naar huis te schrijven. De (kleine) jongen Nemo met zijn irritante vragen, een man die de hele tijd in een wit apenpak hysterisch rond zit te lopen en de ruiter ‘De Gemaskerde Wreker’ ook wel Zorro genoemd of Mr. Legend, Harvey Keitel die er overigens pas na een halfuur inkomt is trouwens ook de (enige) reden waarom ik deze film heb bekeken. Alles is zo donker in de film, het ziet er allemaal zo fake en goedkoop uit. De meeste zijn dan ook nietszeggende personages die heel de tijd van die bizarre, sprookjesachtige dialogen lopen te verkopen.


avatar van Marvinleeaday

Marvinleeaday

  • 730 berichten
  • 7030 stemmen

Ietwat vreemd verhaal, waarin vele andere verhalen worden aangehaald. (1000 mijl onder zee, naar het middelpunt der aarde, zoro, planet of the apes, alice in wonderland en zo zijn er nog wat voorbijgekomen). Eind verklaart een hoop vond ik. Leuk gezien te hebben, maar zal niet blijven hangen.