• 15.785 nieuwsartikelen
  • 178.145 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.044 gebruikers
  • 9.373.631 stemmen
Avatar
 
banner banner

Moord in Extase (1984)

Misdaad | 95 minuten
2,62 123 stemmen

Genre: Misdaad

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titel: Baantjer's Moord in Extase

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Hans Scheepmaker

Met onder meer: Ron Brandsteder, Joop Doderer en Manouk van der Meulen

IMDb beoordeling: 6,0 (219)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 16 februari 1984

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Moord in Extase

Een schokkende overval op een geldtransportwagen, waarvan de chauffeur genadeloos wordt geliquideerd. Rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder openen de jacht op de moordenaar. Zij rollen daarbij van het ene hachelijke avontuur in het andere. Naar de gelijknamige misdaadroman van A.C. Baantjer.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Rechercheur De Cock

Rechercheur Dick Vledder

Walter van Duyn

Kees Bleeker

Van Woudrichem

Smalle Lowietje

Handige Henkie

Vrouwtje van Dalen

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Ik ben het eens met het bovenstaande bericht. Verhaal had best goed kunnen uitpakken maar helaas. Het is allemaal te saai en erg gedateerd allemaal. Het had ook allemaal wat boeiender gemogen maar was eigenlijk vrij slap en saai gemaakt. Wel leuke opzet en de oudheid is ook wel geinig. Dit brengt het alleen niet tot een voldoende. 2,0.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7279 stemmen

Dito dialogen.

Moord in Extase blijft een behoorlijk sneue vertoning, waarbij het middelmatige acteerwerk nauwelijks een gemiddelde Bassie & Adriaan-aflevering ontstijgt. Doderer kan het verschil ook niet maken en zit opgesloten in een slecht script met dito dialogen. Het actiewerk komt amateuristisch over en de voorspelbaarheid van het verhaal doet de film uiteindelijk de das om.

Onvoldoende.


avatar van Mister Grant

Mister Grant

  • 29 berichten
  • 46 stemmen

Leuk om de film eens te herkijken na ruim 30 jaar, al is het alleen maar

om het sentiment. Prima gedaan voor die tijd.


avatar van Robi

Robi

  • 2528 berichten
  • 2526 stemmen

Van deze film herinner ik me van destijds het verhaal over de autostunt in het begin nog. Volgens mij was het toen zo dat de stunt eigenlijk mislukt was. Het was de bedoeling dat de camaro over twee politieauto's heen zou springen. Maar hij kwam boven op de tweede politieauto terecht. Er was geen geld om de stunt nog eens over te doen. Dus hebben ze het maar opgelost zoals het er nu uit ziet. En dat is best creatief, al is het ook ongeloofwaardig. En ongeloofwaardigheid zit er wel meer in deze film. Ik heb nog niet eens zo heel lang geleden alle afleveringen van Baantjer achter elkaar en in de goede volgorde bekeken. Dus inmiddels ken ik dat concept van die verhalen wel. Deze film, die dus eigenlijk een voorloper van de serie was en met andere acteurs, had ik echter nog nooit gezien. Of misschien héééél lang geleden eens een keertje. Het is wel een ingenieus verhaal met helaas dus hier en daar wat onwaarschijnlijkheid , maar verder wel boeiend genoeg. En ook met de later bekende Baantjer elementen er al in verwerkt. Toch leuk om ook deze nu gezien te hebben.