• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.057 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.613 stemmen
Avatar
 
banner banner

R.E.M. by MTV (2014)

Documentaire / Muziek | 107 minuten
3,58 13 stemmen

Genre: Documentaire / Muziek

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: REMTV

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Alex Young

Met onder meer: Michael Stipe, Peter Buck en Mike Mills

IMDb beoordeling: 7,4 (360)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot R.E.M. by MTV

Op 5 april 1980 stapten 4 schoolvrienden - Bill Berry, Peter Buck, Mike Mills en Michael Stipe - op het podium op een verjaardagsfeest van een vriend. De band, die toen gevormd werd, R.E.M. bleef 30 jaar samen en zou het gezicht van de rockmuziek voor altijd veranderen. Toen R.E.M. in juli 1981 zijn eerste single uitbracht was dit enkele weken voor MTV voor het eerst een videoclip zou uitzenden. MTV zou vanaf dan de band en de muzikanten tot in de kleinste details volgen: hun muziek, hun verhaal, tot en met hun beslissing om na 30 jaar uit elkaar te gaan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Heel mooie documentaire over R.E.M.

De docu schets de ganse carrière van de groep vanaf het prille begin tot het einde.

Bijna 2 uur is het genieten van hun muziek, en dan wordt lang nog niet alles getoond of ten gehore gebracht, want de groep heeft in de loop der jaren de hits aaneengeregen.

Ik ben eigenlijk niet zo'n grote fan van deze band, maar moet wel toegeven dat ze pareltjes hebben afgeleverd.

Daarom ook dat ik wel veel plezier heb beleefd aan deze documentaire.

Maar denk dat de echte fans nog meer zullen willen zien van deze toch wel ijzersterke band.


avatar van Koeyoe

Koeyoe

  • 2 berichten
  • 317 stemmen

Heel fijne documentaire, hoewel ik de band in het begin een tikkeltje arrogant vond is m'n respect voor de band tijdens de documentaire enorm gegroeid.


avatar van Mr_Mephisto

Mr_Mephisto

  • 144 berichten
  • 1412 stemmen

Openhartige gesprekken met een sympathieke en aparte band, sfeervolle beelden en uiteraard geweldige muziek. Meer moet dat niet zijn. Een eenvoudige maar doeltreffende muziekdocumentaire.


avatar van jac25

jac25

  • 55 berichten
  • 749 stemmen

Na een kleine 3 kwartier toch maar (voorlopig) gestopt. In een razend tempo werden de oude interviews achter elkaar geplakt en kon daardoor niet een bepaald opbouw herkennen, behoorlijk rommelig vond ik het. Wellicht op een rustiger moment nog maar eens oppakken, al was het alleen maar voor de muziek.