• 15.791 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.055 gebruikers
  • 9.374.105 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rough Night in Jericho (1967)

Western | 104 minuten
3,29 12 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 104 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Arnold Laven

Met onder meer: Dean Martin, George Peppard en Jean Simmons

IMDb beoordeling: 6,4 (1.727)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rough Night in Jericho

"A former deputy and a strong-willed widow determine to stop a ruthless town boss."

De bandiet Alex Flood houdt het stadje Jericho in zijn greep. De voormalige sheriff en tegenwoordig gokker Dolan gaat samen met de verbeten weduwe en manager van een postkoetslijn Molly Lang de strijd aan met Flood, wanneer blijkt dat hij haar postkoetslijn met geweld in handen wil krijgen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12314 stemmen

Heb er geen spijt van deze een keer te hebben gezien. Gewoon een degelijke western, zoals ze in die tijd zo vaak werden gemaakt. De verhaallijn is te dun, maar de uitwerking adequaat. De sympathieke Dean Martin als schurk is het eigenlijk net niet, en held Peppard kunnen we sinds The A-team weliswaar niet meer helemaal serieus nemen maar hij was in de sixties toch echt, zo blijkt ook hier, een heuse filmster. Alles bij elkaar degelijk, niks speciaals of iets extra's deze film. De stoere filmtitel word niet helemaal waargemaakt, maar toch leuk kijkvoer voor de liefhebbers van dit genre.