• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.084 gebruikers
  • 9.376.523 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Crimson Kimono (1959)

Mystery / Thriller | 82 minuten
3,07 36 stemmen

Genre: Mystery / Thriller

Speelduur: 82 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Samuel Fuller

Met onder meer: Victoria Shaw, Glenn Corbett en James Shigeta

IMDb beoordeling: 6,8 (3.576)

Gesproken taal: Engels en Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Crimson Kimono

"YES, this beautiful American girl in the arms of a Japanese boy!"

Een gemaskerde moordenaar schiet in Los Angeles de stripteasedanseres Sugar Torch in de nek. De rechercheurs Charlie Bancroft en Joe Kojaku, die toevallig kamergenoten zijn, onderzoeken de moordzaak. Er zijn verschillende aanwijzingen, zoals een schilderij van Sugar Torch in haar karmijnrode kimono met een kogelgat erin, die zij in haar kleedkamer vinden. Charlie en Joe ontmoeten een aantal interessante karakters, maar eveneens verdachten in de wijk 'Little Tokyo', waaronder de onweerstaanbare jonge kunstenares Christine 'Chris' Downs, studente aan de 'University of Southern California'. De vriendschap van Charlie en Joe en de voortgang van hun onderzoek komt zeer onder druk te staan, wanneer zij verliefd worden op Chris.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Christine Downs

Detective Sergeant Charlie Bancroft

Detective Joe Kojaku

Sugar Torch

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van yeyo

yeyo

  • 6352 berichten
  • 4615 stemmen

Wat begint als een typisch moordmysterie ontaardt uiteindelijk in een raciaal melodrama met veel Japanees-Amerikaanse couleur locale. Qua plot uiterst mager, maar wel fraai geschoten en emotioneel overtuigend / intens.


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Rare film. Eentje waarin een moordmysterie verandert in een soort melodrama over vervreemding en raciale verhoudingen. Nauwelijks spannend, maar ergens ook weer radicaal in wat de film doet. Het weet me nergens ècht te overtuigen, maar is wel weer heel interessant en heel anders dan zelfs andere Fullerfilms.