• 15.793 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.055 gebruikers
  • 9.374.123 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Wild Robot (2024)

Animatie / Avontuur | 102 minuten
3,59 376 stemmen

Genre: Animatie / Avontuur

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: De Wilde Robot

Oorsprong: Verenigde Staten / Japan

Geregisseerd door: Chris Sanders

Met onder meer: Lupita Nyong’o, Pedro Pascal en Catherine O'Hara

IMDb beoordeling: 8,2 (212.461)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 9 oktober 2024

Plot The Wild Robot

"Discover your true nature."

De intelligente robot Roz reist per boot wanneer deze in de problemen komt. Als schipbreukeling strandt Roz op een onbewoond eiland waar ze zich aan de moeilijke omstandigheden moet aanpassen. Ze ontmoet er talloze dieren en adopteert er zelfs een weesgans.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Roz / Rummage (stemrol)

Fink (stemrol)

Brightbill (stemrol)

Longneck (stemrol)

Vontra (stemrol)

Paddler (stemrol)

Thunderbolt (stemrol)

Thorn (stemrol)

Pinktail (stemrol)

Baby Brightbill (stemrol)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

Vandaag deze film al in de bioscoop gezien nog voor de releasedatum van 9 oktober. De bioscoop had deze al eerder ingekocht. De Engelse versie heb ik gezien (Nederlandse en 3D versie was ook beschikbaar). Er zaten maar een paar andere mensen in de zaal. Voornamelijk volwassenen.

Nu over de film zonder al teveel te spoileren. Prachtig! Vrijwel constant actie en met name het 'opvoed' gedeelte vond ik ontroerend om te zien. Daarna verandert de film in een wat donkere kant die wellicht wat minder geschikt is voor kinderen met beschietingen en ontploffingen. De verhaallijn is goed en er zitten meerdere boodschappen in de film.

Ik ging als animatie liefhebber voornamelijk de film kijken en de animaties waren prachtig. Met name het water. Oa de weerkaatsing van een brug en op de vacht. Dan de robot zelf nog. Daarnaast wordt er gebruik gemaakt van verschillende animatievormen in 1 film wat ik ook bijzonder vind. Wel kon je ook duidelijk zien dat deze film een 3D versie heeft want de scènes die daarvoor goed lenen haal je er zo uit. Die scènes hadden voor mij wellicht ietsjes minder gemogen.Toch kan dit wel eens de animatiefilm van het jaar zijn!


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3957 stemmen

1 van de meest indrukwekkende animatiefilms die ik heb gezien. Belangrijk thema, maar ook gewoon een prachtig verhaal met een goede mix in humor.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Mooie animatiefilm met vooral een prachtige visuele stijl waar ik van begin tot eind onder de indruk van was. Zoveel detail, kleur en bijzondere momenten maken het een heel aangename zit om te bekijken. Verder wist ik weinig van de film, dus met open vizier in gegaan. We volgen een robot die aanspoelt op een eiland waar alleen dieren leven en waar ze haar plek probeert te vinden. Eerst via geprogrammeerde orders, maar na een tijdje via haar eigen wil als ze een jong gansje probeert op te voeden die geen ouders meer heeft.

Emotioneel raakt de film me ook weer niet, maar er zit wel een hart in de film, zeker als Roz meer vrienden krijgt. Jammer dat het laatste half uur van de film veel meer is gericht op spektakel en actie met het bedrijf dat haar terug probeert te halen en een lading gevaarlijke robots op Roz laat jagen. Dan volgen voorspelbare momenten met alle dieren die Roz gaan helpen, maar ergens was dat ook wel weer mooi. Ik wist ook niet dat de film gebaseerd is op een boekenreeks van twee delen, dus dikke kans dat er nog een vervolg gaat komen. En die ga ik zeker bekijken.

3,5*


avatar van Patrick1980

Patrick1980

  • 45 berichten
  • 49 stemmen

Schitterende film, echt een tranentrekker met een hoog Disney gehalte. Eerlijk gezegd kwam deze film redelijk onverwacht en is hij helemaal niet opgehyped zoals ze dat wel vaak met Disney films doen. Eigenlijk onbegrijpelijk want als ze dat wel hadden gedaan dan had dit absoluut een film geweest met kans om records te breken! Ook de trailers zijn niks zeggend wat normaal gesproken natuurlijk best prettig kan zijn maar ik vond ze niet uitnodigend. Ik ben puur gegaan doordat de eerste recensies zo lovend waren dat ik nieuwsgierig werd en ben erg blij dat ik gegaan ben. Onze dochters van 17 en 9 hebben vanaf de eerste minuut aan het scherm gekluisterd gezeten en ikzelf ook Mooie film, schitterend gemaakt, goed verhaal, voor jong en oud en geloof me, je houd het niet droog...

⭐⭐⭐⭐


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14518 berichten
  • 4515 stemmen

Op momenten een geweldige film. Schitterende animatie die een soort van aquarelachtige achtergronden kent, echt prachtig om te zien. Ook hoe die dieren samenleven is mooi getoond en Nyong'o weet zeer sterk stemmenwerk te geven tussen enerzijds gevoel en anderzijds een kille klinische robot. Heel knap en overtuigend gedaan. Pascal daarnaast doet het prima in een prettige bijrol.

Alleen jammer dat op 2/3 dat allemaal een beetje voorbij is en het verhaal ineens groots wordt vol met actie, maar ook dat de gebruikelijke dramatiek boventoon moet gaan voeren. Dat hele sfeertje is weg en de film is dan niets meer dan gewoontjes. De laatste seconde wist de film me nog wel te ontroeren, maar dat was ondanks alle beeldenpracht en goede momenten wel de eerste keer in de hele film. 3,5*.


avatar van De filosoof

De filosoof

  • 2451 berichten
  • 1666 stemmen

De animatie is prachtig en de film heeft een goed verhaal over identiteit, thuis en een open houding naar de ander (‘meer doen dan waar je voor geprogrammeerd bent’). Als een robot strandt op een eiland zoekt het bij de dieren een taak (daarvoor is hij geprogrammeerd) maar de menselijke kunstmatige wereld met louter commerciële doelen, waarvan hij een product is, matcht natuurlijk niet met het leven in de natuur. Maar de taak transformeert tot een verantwoordelijkheid waardoor de robot ‘zijn programma moet overschrijven’ om zijn taak te kunnen vervullen terwijl die verantwoordelijkheid is ontstaan doordat hij per ongeluk een nest ganskuikens heeft gedood op een zwak kuiken na dat juist daardoor een kans krijgt om te blijven leven (het leven is onvoorspelbaar en geen simpel algoritme). Tegelijk groeit het kuiken als adoptiewees op als een vreemde eend in de bijt zodat hij geen aansluiting bij z’n soortgenoten krijgt, maar zijn anders zijn blijkt in een crisissituatie ook een voordeel boven het kunnen van de anderen die slechts hun aangeboren programma afdraaien. Tot slot leidt de robot vanuit zijn taak te helpen alle dieren ertoe de vreemde ander te accepteren en in harmonie met elkaar te leven om samen gevaren te overleven: vriendelijkheid is ook een overlevingsstrategie. Zelf is hij een ‘wilde robot’ geworden die zijn thuis in de wildernis heeft gevonden: je identiteit wordt niet bepaald door hoe je bent geboren (of gemaakt) maar door je herinneringen en waar je vrienden zijn.

De film zit zo vol levenswijsheden – bovenal de wijsheid dat alleen het overwinnen van je aangeboren instinct of programma conflicten en problemen kan oplossen waarmee de film vooral iets lijkt te willen zeggen hoe met elkaar om te gaan in een multicultuur – c.q. een naïef links-utopisch wereldbeeld maar uiteindelijk blijft het een kinderfilm zodat de filosofie (of ideologie) vooral een eductieve les is voor het nog te herprogrammeerbare kinderbrein.


avatar van WB

WB

  • 1614 berichten
  • 2661 stemmen

De trailer dit jaar wel eens gezien, maar daarna niets meer van vernomen. Uiteindelijk ben ik er blanco in gestapt en liet me verbazen door de kleurenpracht, en de verschillende animatiestijlen in één film. Waar de robot in Pixarstijl is getekend, lijken de dieren met vacht weer geschilderd met penseelstreken. De film steekt goed in elkaar, met het hart op de goede plek, en geeft je uiteindelijk nog een paar boodschappen mee: wees lief voor elkaar en loop net dat stapje harder voor een ander.

De film weet helaas niet de gehele 103 minuten hetzelfde torenhoge niveau vast te houden. Het aftastende en onderzoekende eerste deel is geweldig, waarna het een klein beetje in elkaar zakt, maar het einde maakt ook weer veel goed. Jawel, een verrassend product, met een leuke stemmencast en een perfecte balans tussen humor en drama.


avatar van N00dles

N00dles

  • 628 berichten
  • 2303 stemmen

Disclaimer: ik heb een hekel aan de meeste Dreamworks films, met uitzondering van Shrek (iig deel 1 en 2).

Ik ging er volledig blind in met het idee dat The Wild Robot van een indie animatiestudio was, dus toen ik het Dreamworks-logo zag vreesde ik het ergste. Ja, ik ben biased, nou en.

In de eerste 15 minuten probeerde het te hard om grappig en cute te zijn, met een flauwe, langdradige reeks slapsticky interacties met de dieren in het bos. Denk aan de cuteness van Wall-E gecombineerd met Big Hero 6 Baymax' klunzigheid. Het voelt een beetje als een versmelting van verschillende robot-animatiefilms, maar dan in een nieuw (Dreamworks)jasje. Beter goed gejat dan slecht bedacht, zeg maar.

Na het moeizame begin krijgt het verhaal iets meer vorm en ziel als Roz de robot moet zorgen voor een eendekuiken samen met een vos die trouwens verdacht veel weg heeft van Nick Wilde uit Zootopia.
Sommige momenten voelen afgeraffeld en gehaast aan. Het is allemaal ergens wel aandoenlijk op een oppervlakkig niveau, maar een gevoelige snaar raken deed het niet. Haast alsof er bepaalde thema's moeten worden afgevinkt, zonder dat er echt tijd wordt besteed aan emotionele binding met de personages.

De animatie en stijl zijn trouwens wel prachtig, het heeft door de fuzzy aquarelrandjes iets schilderachtigs en ambachtelijks. Visueel dus een stuk fijner om te kijken dan eerdere Dreamworks films.

Ik kwam er bij de credits trouwens pas achter dat het gebaseerd was op een boek. Ben benieuwd of het boek erg afwijkt van de filmversie? Qua illustratiestijl in ieder geval wel...

3*


avatar van teigertje

teigertje

  • 2948 berichten
  • 2076 stemmen

Zojuist gezien op het grote witte doek.

En wat een juweel van een animatie, heeft Dreamworks afgeleverd.

Èèn van de aller mooiste animaties, van de laatste jaren.

Wat mij betreft.

De wijze hoe deze animatie getekend is, springt er in kwaliteit echt uit, de Robot is prachtig getekend en ook aandoenlijk naarmate de film vordert, en wordt steeds beter.

Alsook de dieren en de omgeving van de natuur en de bossen zijn prachtig getekend.

Het verhaal is ook heel mooi in elkaar gezet.

Met de Robot die strand midden in de natuur, en zich gaat ontfermen over het ei waar een baby gans in zit.

En hierdoor het avontuur begint, met veel hele leuke en ook aandoenlijke belevenissen.

Over vriendschap, overleven en aanpassen en ieder leven waardevol en kwetsbaar is.

De film is ook heel grappig met ook de vos en vele andere dieren.

En met veel sympatieke karakters.

Deze film heeft alles mee, knap werk van de makers.

Ook de film muziek en songs zijn heel mooi.

Nog beter als verwacht deze bijzondere animatie.

Wat mij betreft èèn van de beter gemaakte animaties.

Van genoten deze kwalitatief sublieme animatie.


avatar van De wind

De wind

  • 207 berichten
  • 212 stemmen

Ik heb het gevoel alsof ik al 20 van zulke films heb gekeken. Matig voorspelbaar verhaal, matig ‘getekend’, matige voice-acting. Vreselijk.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6993 berichten
  • 9785 stemmen

Sympathieke, aandoenlijke animatiefilm uit de Dreamworks-stal. Dat betekent dus weer eens een overdaad aan cute talking animals en een weinig origineel script, maar gelukkig maken de aantrekkelijke animatie en de prima stemmencast veel goed. De film gaat helaas wel wat te lang door en één en ander wordt wat mij betreft niet helemaal bevredigend afgerond.


avatar van jpbosch

jpbosch

  • 228 berichten
  • 589 stemmen

Leuke mix tussen Irobot en Wall-E, met een iets te hoog Disneygehalte. Vermakelijk om met je kinderen te kijken


avatar van Spanky47

Spanky47

  • 14 berichten
  • 1474 stemmen

Echte pareltje deze film.

Wauw wat een positieve aangename verrassing is dit zeg. Daarstraks (1 nov voorbije avond) deze in Eindhoven in de Pathé gezien.

Van mij een DIKKE 5 sterren. 10 op 10.

Ik heb ooit zo nog eens van zulke pareltjes gezien, die 10, 15 of 20 jaar later nog steeds in mijn top 10 van animatiefilms staan.

Deze 'Wild Robot' is er zonder twijfel nu ook eentje van in mijn persoonlijke TOP 10 van beste animatiefilms.

Wat een sterk en mooi 'meeslepend' verhaal ook. Ideaal om met het hele gezin en kids deze te kijken.


avatar van Jensvangoch

Jensvangoch

  • 60 berichten
  • 139 stemmen

In de bios zag ik de trailer van deze film, alleen pakte het me niet. Toch besloten om te gaan en wat een goede keuze was dat geweest zeg.

Ik heb echt nooit bij films dat ik met traanogen zit omdat het best emotioneels is, maar deze film is het toch gelukt om mij met traanogen de zaak uit te laten lopen. Wat en mooi verhaal, soms misschien een beetje voorspelbaar, maar zeker een kanshebber voor beste animatiefilm van 2024

4/5


avatar van ibendb

ibendb

  • 5037 berichten
  • 3220 stemmen

Er is iets opmerkelijk helend aan huilen met volslagen vreemden in een volle bioscoopzaal.

The Wild Robot raakte me als een baksteen in het gezicht, waardoor ik drie keer in tranen uitbarstte. Het is lang geleden dat mijn man mijn oncontroleerbare snikken moest troosten. Gelukkig huilde hij met me mee als het stelletje emotioneel instabiele idioten dat we zijn.

Dit is een zeer persoonlijke film met thema's over ouderschap, dood, onzekerheid en gemeden worden door bijstaanders. Veel van deze thema's raakten me diep. Roz's ontwikkeling tot een goed afgerond en geliefd personage is enorm goed geschreven. Er is geen centraal punt waarop ze verandert in een moederfiguur. In plaats daarvan wordt het geleidelijk opgebouwd, zodat ze de diepgang krijgt die ze nodig heeft. De andere personages zijn ook erg gelaagd, ook al komen ze in het begin eendimensionaal over.

De animatie is, net als een aantal van DreamWorks' laatste werken, prachtig. De tekenstijl verandert met de personages mee en de kleuren knallen van het scherm. Pedro Pascal is zelfs als vos belachelijk sexy.

Ik kan echt niet genoeg benadrukken hoezeer de score me raakte. Tijdens een paar scènes kreeg ik kippenvel en emotionele scènes kwamen harder aan door de geweldige soundtrack. Je hoeft niet altijd te huilen omdat het verdrietig is. Huilen uit hoop en geluk kan ook.

Het enige wat ik als kritiek kan bedenken is dat de grotere momenten en actiescènes me volledig uit de ervaring haalden. Het was niet nodig omdat er tot ver in de derde akte geen echte antagonist is. Ik had volledig zonder kunnen doen.

De film is verrassend grappig, waardoor ik moest grinniken terwijl ik nog aan het bijkomen was van de emotionele momenten. Geen enkele grap is faalt. Veel moppen gingen over de dood en hadden een donkerder randje, wat ik erg kon waarderen. Ik weet niet zeker of kinderen het net zo leuk zullen vinden als ik, maar dat kan me eerlijk gezegd niets schelen.

Dit is weer een instant klassieker en met gemak een van de beste films van het jaar. Als er ooit iemand naar me toekomt die zegt dat animatie alleen voor kinderen is, dan sla ik hem meerdere keren in het gezicht met mijn 4K deluxe collector's edition van The Wild Robot.

4,5*


avatar van devidia

devidia

  • 203 berichten
  • 314 stemmen

Leuke mix van Jungle Book en Wall-E. De humor doet soms denken aan Pixar uit z'n glorieperiode. Perfecte speelduur, pacing zit goed en een einde dat net genoeg voldoening geeft. Zeer geslaagde animatiefilm!


avatar van TMP

TMP

  • 1890 berichten
  • 1716 stemmen

Qua animatie zeer behoorlijk gemaakt en de personages zijn sympathiek. Het plot is wel heel erg braaf en weinig origineel. Veel elementen die aan andere films doen denken. Een degelijke film, maar ook niet meer dan dat.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Uitstekende film waarin een robot strand op een eiland en op zoek gaat naar een taak om te vervullen. Een mooi fish-out-of-water verhaal dat afwisselend grappig en ontroerend is. De animaties zien er mooi en kleurrijk uit en de soms bombastische soundtrack past perfect binnen het geheel. Deed me soms een beetje denken aan The Iron Giant.


avatar van sterredag

sterredag

  • 8 berichten
  • 5 stemmen

Net gezien, mooie film. Mooie boodschap, erg ontroerend. Geen liedjes, geen romances. Super! Gekeken via pathe thuis, omdat het in deze regio niet in de bioscoop te vinden is. Erg jammer! Anders had ik naar de bioscoop gegaan. Maar toch mooi kunnen kijken en blij dat ik het gedaan heb.


avatar van Filmreiziger

Filmreiziger

  • 587 berichten
  • 511 stemmen

Een goed gelukte animatiefilm, maar de tweede helft was aanmerkelijk beter dan het eerste deel. In het begin vond ik de aanloop te langdradig en was het geheel te kinderlijk. Ik snap niet goed waarom ze daarvoor gekozen hebben, want in het tweede deel was dat volledig afwezig (wat is dan je doelgroep?). Het had ook geholpen als Roz iets sneller emoties zou hebben gekregen. De animatie is erg mooi getekend en er licht een hele duidelijke moraal/boodschap in de film (van mij mag het echt iets subtieler). De grote actiescenes hadden van mij ook niet gehoeven. Was een beetje een dissonant naast het ingetogen spel van de rest van de film. Mooi was dat de ontwikkelingen vloeiend verlopen en geloofwaardig zijn. Later krijgt de film er wat last van dat meerdere verhaallijnen parallel lopen. Voor de rest gewoon een goede animatie die ook voor volwassen prima te zien is (even door het begin heen bijten). Al met al een leuke film die ik met 3 sterren kan waarderen (2 sterren voor de start en 4 voor de tweede helft).


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31148 berichten
  • 5448 stemmen

Af en toe krijgen we van Dreamworks nog eens een originele film te zien. Geen drukke straight to Netflix of een zoveelste sequel of spinoff om de franchises te laten draaien. En een film waar wat tijd in gestoken is. The Wild Robot is vooral een kinderfilm, maar wel met een hart. Mooi, rustig en eenvoudig. Maar wel met een warm hart en boeiend verhaal. Uiteraard wat clichés, maar dat mag wel eens in de filmwereld. Ik hoor vooral mensen die hier helemaal in op gingen van ontroering. Dat miste ik persoonlijk wel, misschien omdat ik minder het doelpubliek ben. Maar ik heb wel genoten van deze animatie.


avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Wel een bijzonder fijne animatiefilm, ook geschikt voor de kleinsten, die draait rond vriendschap en elkaar helpen. Met die vriendschap schort er wel nog wat in het begin wanneer de robot wordt gezien als een paria en wordt gepest door de andere dieren. Respect is dan ook ver weg en dat vanuit de emotie van angst.

De film is eenvoudig, maar ook rustig en warm. Mooi vorm gegeven ook met fijne plaatjes en een goede sound. De boodschap is ontroerend en duidelijk. Fijne humor ook, heeft in zijn geheel wat weg van De ijzeren reus of Wall-E.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7279 stemmen

Heilzame humor.

Dreamworks doet Disney met een bos vol wilde dieren en een flinke dosis sentiment. Waar de film begint met de introductie van de robot die letterlijk uit de lucht valt, voelt een en ander aan als een kortfilm van Pixar; slapstick en snelle scènes. Maar algauw begint zich een mierzoet verhaal te ontwikkelen over een wezen dat enkel vrienden wil maken in een vijandige omgeving. Een soort van Wall-E meets Bambi. Niet bijster origineel maar evengoed werkend.

En dat het weet te werken zit hem onder meer in de prachtige animatiestijl. We weten dat dit heden ten dage uit een computer wordt getoverd, maar de olieverf lijkt soms van het scherm te druipen. Knap gemaakt. Naast de wonderschone beelden zijn het de karakters die menige kijker doen smelten. Humor vergezeld van een flinke hoeveelheid 'fluffiness' en een verhaal dat in deze kille tijden extra heilzaam binnenkomt. En zo steelt de Wilde Robot ook de harten van volwassenen. En dat is voor een kinderfilm een zeldzame aangelegenheid.

****

Met dank aan Universal voor het recensie-exemplaar.


avatar van Flavio

Flavio

  • 4896 berichten
  • 5229 stemmen

Beetje verbaasd door de hoge scores. Aardige momenten worden afgewisseld met tenenkrommende Disney-sentimentaliteit die op het eind toch wel serieus de bocht uitvliegt. Het werd me echt veel te zoet, en de ene na de andere morele les werd er in hoog tempo ingestampt. Van “wees jezelf” tot “samen staan we sterk” en zo ging het maar door.

Ach ik was waarschijnlijk gewoon niet in de goede bui hiervoor.

Om het af te maken werden mijn oren gepijnigd door een paar afgrijselijke songs- ik vond ze zo slecht dat ik de moeite nam om de artiest op te zoeken, zodat ik die vervolgens kan negeren. Dat zal Maren Morris leren!


avatar van 80&90’s Nostalgia

80&90’s Nostalgia

  • 520 berichten
  • 574 stemmen

Vorig jaar in de bios gemist, maar nu gezien op SkyShowtime.

Prachtige animatie waar Roz de verbindende factor word voor de dieren op het eiland. Ik ben gek op uilen, dus de uil Thunderbolt die Brightbill de fijne kneepjes van het vliegen leert vond ik echt cool. Ingesproken door Ving Rhames, bekend als Luther van de Mission Impossible films.


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2880 stemmen

Fantastische film. Mooi vormgegeven, goed onroerend verhaal perfect om te kijken met kids.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9963 berichten
  • 4650 stemmen

Mooie animatie, nu eens geen Pixar of Disney, maar ik vond het verhaal niet zo boeiend. De robot die iedereen tot vriendjes maakt in de natuur was mij te sentimenteel.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4363 berichten
  • 3768 stemmen

Zonder verwachtingen deze eens bekeken en was wel aangenaam verrast. Een mooi verhaal die af en toe ook grappig was. De film zag er ook mooi uit. De stemmen pasten ook bij de personages. Verder verveelde de film ook niet. Toch weer één van de betere.


avatar van Chefkes

Chefkes

  • 104 berichten
  • 78 stemmen

Prachtige gemaakte film qua visuele aspecten, maar helaas teveel geforceerd op de emoties wat mij betreft. Het eerste half uur was niet door te komen voor mij. Allemaal van die standaard animatie “grapjes”, ik kan er niet mee lachen. Halverwege wordt het beter, maar daarna zakt het snel in. Het wordt een lompe actiefilm met totaal ongeloofwaardige gevechten, absurd gewoon. Ook geen dieper verhaal over de natuur, bijv. dat het juist goed is dat de zwaksten worden opgegeten. De stem vd robot vind ik vreselijk. 2 sterren.