• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.701 acteurs
  • 199.117 gebruikers
  • 9.378.495 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fistful of Vengeance (2022)

Actie / Misdaad | 94 minuten
2,10 58 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Roel Reiné

Met onder meer: Lewis Tan, Iko Uwais en JuJu Chan

IMDb beoordeling: 4,5 (8.057)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fistful of Vengeance

Kai, een huurmoordenaar met superkrachten, is op wraakmissie. Maar als hij achter een moordenaar aanzit in Bangkok, moet hij de wereld beschermen tegen een oude vijand. Ze stuiten op een mysterieuze miljardair en een oude mystieke kracht die de wereld wil overnemen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van blurp194

blurp194

  • 5504 berichten
  • 4198 stemmen

Meh.

Wu Assassin was best leuk - de eerste drie afleveringen dan. Voor de gelegenheid weer eens gekeken, maar ik kwam er net als de vorige keer niet door. Volkomen terecht dat Netflix de serie niet verlengd heeft, zou je dus denken, maar waarom dan wel dit vervolg? Het is me een raadsel eigenlijk.

Dat Reiné dit zaakje niet kan redden verrast toch lijkt me ook niemand - Basto zegt het wel erg strak, 'de Nederlandse Uwe Bol', dat zit er pijnlijk dicht op. Evengoed, de originele cast komt terug en dat waardeer ik altijd zeer, en de toevoeging van Corney werkt ook. Jammer dat het er dan toch vervolgens allemaal niet uit komt, en dat ligt ben ik bang toch echt wel aan script en regie. Er zitten wel een paar leuke acties in de film - het trucje met de spijkers, natuurkundig klopt er vanzelf geen hout van maar spectaculair is het wel. Had dat niveau nou volgehouden in de actie, maar nee - missers als ergens halverwege, dat er een line langskomt als 'wat een mooie move was dat, dat had ik nog nooit gezien'. Nou wij allemaal ook niet, want handen en voeten waren buiten beeld. Dan het soort-van slowmo eindgevecht is wel het ergst van alles.

Jammer voor Uwais, de held van de perfecte Serbuan Maut en Berandal, die zou je toch wat beters gunnen.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2481 berichten
  • 2253 stemmen

Matige actiefilm. Het verhaal is wat vaag, kent wel wat plotgaten en is verre van logisch. De uitwerking gaat nog wel maar kan niet voorkomen dat de film toch behoorlijk beperkt is. De film bevat genoeg actiescenes maar deze zijn wat eentonig wat ten koste gaat van de spanning. Na wat vuurgevechten volgen, als iedereen spontaan door zijn munitie heen is, de vuistgevechten. En dat wordt een aantal keer herhaald. Deze gevechten zien er verder best aardig uit. Het acteerwerk is zwak en visueel ziet de film er redelijk uit. 2.5


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

"Fucking magic."

'Wu Assassins' kon mij niet zo bekoren vanwege het fantasy element, maar door Iko Uwais bleef ik toch doorkijken. De lage kijkcijfers hebben er hoogstwaarschijnlijk voor gezorgd dat er geen tweede seizoen kwam, des te opmerkelijker dat Netflix met een vervolgfilm is gekomen.

In dit vervolg op de serie wil Tommy wraak nemen op degene die zijn zus heeft vermoord. Samen met Kai en Lu Xin gaat hij op zoek naar de moordenaar. Op deze manier komen ze in Bangkok terecht waar ze stuiten op een groter complot omtrent allerlei mythische krachten.

Het verhaaltje is uitermate flinterdun en negeert zelfs ontwikkelingen uit de serie; Kai zijn krachten en de onderlinge relaties. De makers lijkt het weinig te schelen, gezien ze alsmaar gehaast toewerken naar de volgende actiescène. Uwais is naar het tweede plan verschoven, waardoor er meer aandacht uitgaat naar het personage van Lewis Tan. Ik denk dat zijn succes in 'Mortal Kombat' de achterliggende reden is.

De actie zelf is nogal middelmatig. Dit komt met name door de rare cuts en - wannabe flashy - cameravoering. De choreografie lijkt in orde te zijn, maar dan moet het wel overzichtelijk in beeld gebracht worden. Het is echt zonde dat een martial arts expert als Uwais door zulke domme dingen zwaar onderbenut wordt. De soundtrack is al helemaal misplaatst te noemen.

Al met al is 'Fistful of Vengeance' een matige actiefilm waar je werkelijk niets aan mist. Ook niet als je fan bent van de serie.

2,0 Sterren.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Ik wist niet meteen dat het een vervolg was van een serie. Het ziet er ook nogal chaotisch uit met de look van een lange serie aflevering. Slecht geacteerd en de vechtscènes zijn rommelig. Misschien dat fans van de serie hier wat van kunnen maken, maar als het de bedoeling is om mensen naar de serie te lokken met deze film is dat toch niet geslaagd.


avatar van SparkyStation

SparkyStation

  • 16 berichten
  • 17 stemmen

Een film vol plastic-karakters, slecht gechoreografeerde actiescenes en een clichéverhaal.

De actiescenes leken te moeten laten zien hoe geweldige vechters de 'helden' zijn.

En mist iedere vorm van spanning, en is een oninteressant werkje.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Met Fistful of Vengeance toont de Nederlandse regisseur Roel Reiné aan steeds beter te weten hoe dit soort goedkope actiefilms eruit moeten zien, maar de weinig ambitieuze benadering doet het geheel wel enigszins de das om. Castleden zoals Iko Uwais wekken uiteraard meteen de indruk dat er acteurs met vechtervaring zijn opgetrommeld en daar profiteert een film als deze dan ook van. Een overschot aan actie passeert zoals verwacht de revue, waarschijnlijk om het nogal dunne concept te verbloemen. Zodra de onderliggende thema's worden uitgediept maakt de film namelijk een dwaze indruk, het is ook nogal een uitdaging om al die achtergrond door te trekken vanuit een televisieserie naar een film van enkel 96 minuten. Het sentiment tussendoor oogt idioot en de muziekkeuze is zelfs belabberd te noemen, maar uiteindelijk doet een film als deze wel waar het voor gemaakt is. Reiné heeft al eens mogen proeven van wat grotere filmprojecten en dure superheldenafleveringen, wat mij betreft mag Hollywood hem langzamerhand een groot budget toevertrouwen zodat hij zich niet meer hoeft te beperken.