• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.419 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.752 acteurs
  • 199.124 gebruikers
  • 9.378.922 stemmen
Avatar
 
banner banner

Come Cani Arrabbiati (1976)

Misdaad / Thriller | 98 minuten
2,64 14 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: Like Rabid Dogs

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Mario Imperoli

Met onder meer: Piero Santi, Annarita Grapputo en Cesare Barro

IMDb beoordeling: 6,1 (511)

Gesproken taal: Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Come Cani Arrabbiati

Drie tieners uit rijke families beroven en vermoorden mensen voor de lol. Na een overval in een voetbalstadium, waarbij een agent doodgeschoten wordt, denkt rechercheur Muzi te weten wie erachter zit. Tony, de zoon van een rijke en wrede zakenman, gaat gedurende het onderzoek verder met de lugubere activiteiten die hij samen met zijn vriendin Sylvia en haar andere vriend uitvoert.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22412 berichten
  • 5077 stemmen

In tegenstelling tot de meesten op deze site vond ik deze beter dan Savage Three die ik een dag eerder zag. Vooral de regie vond ik sterker en ik vond de politiek linkse ondertoon wel leuk en een extra dimensie geven. Qua plot lijken de films wat op elkaar, al zijn hier de rijkeluiskinderen degene die de misdaden plegen en daarmee de gewone man nog verder onderdrukken. Het naakt laat de commerciële bedoelingen van dit soort films zien. Er moest een keer in de zoveel tijd een naaktscene of een actiescene in.