• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.356 stemmen
Avatar
 
banner banner

French Roast (2008)

Animatie / Komedie | 8 minuten
3,31 8 stemmen

Genre: Animatie / Komedie

Speelduur: 8 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Fabrice Joubert

IMDb beoordeling: 7,0 (3.154)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • YouTube Bekijk via YouTube
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot French Roast

In het hart van de bruisende Parijse metropool geniet een welgestelde, egocentrische zakenman van zijn ochtendkoffie in een gezellig café. Hij is echter zo in zichzelf ondergedompeld dat hij een zwerver die op zoek is naar liefdadigheid volledig negeert, en als gevolg daarvan vertrekt de dakloze met lege handen. Dan vraagt de zakenman om de rekening en komt er achter dat hij zijn portemonnee is vergeten. De man blijft koffie bestellen om wat tijd te winnen en de rekening loopt alleen maar op. Kan een simpele daad van vriendelijkheid de dag redden?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8432 stemmen

Ze bestaan echt die oude, stijfplechtige café's met de zowat even oude obers waar dergelijke klanten te vinden zijn.

Grappig filmpje die toch wel enkele treffende onhebbelijke menselijke trekjes aanvoert, maar gelukkig toch ook één goeie.

Pittig met die spiegel. Wat ge ziet als achter "Monsieur Finance" speelt zich af voor hem.


avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Deze vond ik wel leuk. Grappig ook eigenlijk over hoe je je in een bepaalde geblokkeerde situatie wringt. En dan wint de vindingrijkheid het van de schaamte van de mens. Egocentrisme ten top van een afgeborsteld aristocratisch type die zich beter voelt dan een ander en weinig heeft met zij die minder hebben. Erg leuk geanimeerd. Die zwerver vond ik qua stijl minder geslaagd, maar de ober en rijke klant bijvoorbeeld zijn zo karikaturaal treffend. Leuk!