• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.595 acteurs
  • 199.105 gebruikers
  • 9.378.049 stemmen
Avatar
 
banner banner

Onegin (1999)

Drama / Romantiek | 106 minuten
2,89 37 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten / Afghanistan

Geregisseerd door: Martha Fiennes

Met onder meer: Ralph Fiennes, Toby Stephens en Liv Tyler

IMDb beoordeling: 6,8 (8.860)

Gesproken taal: Frans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Onegin

"A magical era. A passionate longing. A love that spans time."

Eugene Onegin is een aristocraat die lijdt aan slapeloosheid. Als zijn vriend Lenksy de mooie Tatiana aan hem voorstelt, wordt ze hopeloos verliefd op hem. Hij wijst haar af, wat het begin is van veel tragedie.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Het spel van Fiennes is goed, ook Liv Tyler is te pruimen. Sommige scenes zijn ook werkelijk in St. Peterberg opgenomen voor zogenaamde authenciteit. Gelukkig wordt er vloeiend Brits gesproken, altijd nog beter dan met een vreselijk accent. Dit grote familie project van maar liefst 4 Fiennes is echter soms een tikkeltje traag. 3 sterren