• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.793 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cargo (2019)

Sciencefiction / Drama | 119 minuten
1,58 6 stemmen

Genre: Sciencefiction / Drama

Speelduur: 119 minuten

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Arati Kadav

Met onder meer: Vikrant Massey en Shweta Tripathi

IMDb beoordeling: 5,6 (3.192)

Gesproken taal: Hindi en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cargo

"Meaning of Life and Living"

De eenzame astronaut Prahastha bevindt zich op een ruimteschip. Elke ochtend begeeft hij zich nabij de aarde om pas overleden personen op te halen. Als iemand die voor het bedrijf Post Death Transition Services werkzaam is, recyclet hij de lichamen voor hun hergeboorte. Na vele jaren afzondering krijgt Prahastha nu het gezelschap van collega Yuvishka.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7301 berichten
  • 0 stemmen

Wat ik een beetje vreemd vond overkomen was dat er in zo'n modern ruimte station een jaren 70 tv als monitor gebruikt word??? terwijl ze ook een soort tablet hebben. Heb ik iets gemist of niet goed begrepen? Verder is het wel een aardig bedacht verhaal, of.... alhoewel, ik weet eigenlijk niet goed wat ik van deze sciencefiction uit India moet denken.