• 12.940 nieuwsartikelen
  • 169.099 films
  • 11.083 series
  • 31.741 seizoenen
  • 629.333 acteurs
  • 196.156 gebruikers
  • 9.175.966 stemmen
Avatar
 
banner banner

L'Immortale (2019)

Misdaad / Drama | 116 minuten
3,27 159 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 116 minuten

Alternatieve titel: The Immortal

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Marco D'Amore

Met onder meer: Marco D'Amore, Salvatore Esposito en Nello Mascia

IMDb beoordeling: 6,8 (7.785)

Gesproken taal: Italiaans

Plot L'Immortale

Prequel film van de Italiaanse misdaadserie Gomorra. Als Ciro di Marzio, bijgenaamd L'Immortale ('de Onsterfelijke') de dood dan toch in de ogen kijkt, komen de herinneringen als vanzelf boven. Hij denkt terug aan zijn jeugd en jonge jaren in Napels en aan zijn eerste wapenfeiten als lid van de Camorra.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Crook

Crook

  • 680 berichten
  • 1550 stemmen

Leuk, zo'n extra aflevering! Moet ook zo bekeken worden, dit is in niet een film die los gezien kan worden van de serie.


avatar van ILDIB

ILDIB

  • 3004 berichten
  • 2340 stemmen

De wereld bestaat vooral uit mensen die zomaar ergens op een cinematografisch mooie plek wat stoer staan te wachten zonder doel verder.

Ciro kan echt niet acteren. Geforceerde bocht wel om ciro tot leven te wekken. Hoe kan die gozer nog leven nadat je behalve te zijn beschoten ook is verdronken. Wie vind m zo snel en hoe kan t dat sangreblue zijn team dat niet hebben gezien. Ach ja.

Voor de rest in lijn met de serie en legt een mooie link. Ondanks de ongeloofwaardigheid.


avatar van Drifter

Drifter

  • 480 berichten
  • 1743 stemmen

Zonder de serie te hebben gezien is dit niet een goede film. Onlogisch.


avatar van Toontje G

Toontje G

  • 819 berichten
  • 1575 stemmen

Jammer, hadden ze beter niet kunnen doen en voor dat geld wat extra afleveringen voor de serie.


avatar van notoirefilmhater

notoirefilmhater

  • 326 berichten
  • 296 stemmen

L'Immortale zijn eigenlijk 2 afleveringen na episode 1 van het laatste seizoen van Gomorra. In die zin is het een productie die vrijwel hetzelfde niveau haalt als de serie. Wel lijkt het acteerwerk ietsjes minder te zijn van sommige bijrollen (zoals de oudere Bruno).

Ik lees verder dat mensen Ciro slecht vinden acteren, omdat hij alleen maar moeilijk kijkt en peuken rookt. Ik vind het tegenovergestelde: Ciro speelt hier prima een gedesillusioneerd en weinig levenslustig persoon omdat veel van wat hem dierbaar was er niet meer is.

Het uitstapje naar de jeugd van Ciro is eigenlijk het enige extraatje dat deze film te bieden heeft ten opzichte van de serie. Het geeft een extra laag aan zijn personage (of de jeugd van een drugsdealende crimineel). Sommige scenes, zeker met de prachtige Stella, waren soms ontroerend te noemen.

De teleurstelling zit 'm echter vooral in het feit veel mensen deze film pas gaan kijken als ze alle afleveringen van Gomorra hebben gezien. Dit geeft de film een beetje een vreemde bijsmaak.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7109 berichten
  • 7026 stemmen

Aardig tussendoortje.